תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 3 מ 3
    הצטרף בתאריך
    19.10.2016
    עיר
    לא מעניין
    שם האדמין:לידור
    סיבת התלונה:פרוטקציות וחוסר מקצועיות
    התאריך שבו הסיטואציה התרחשה: ( 29.09.2017)

הערות נוספות: היום לידור הריץ פיקאפ היה שם מספר אנשים שקיללו בלי הפסקה וגם את לידור קפרה נכנס הביא לשחקן אחד באן ל 14 שעות.
    לידור לקח את קפרה לשיחה כדי שיוריד לו תבאן
    לידור הסביר לי שהורידו לו תבאן בגלל שזה חבר של חבר ושהוא לא רוצה להרוס משחק
    אני לא חושב שזה סיבה מספיק טובה להורדת באן ולפי דעתי זה פרוטקציה כי לא יכול להיות שיהיה שחקן שיקלל בלי הפסקה ולא יקבל מיוט
    האדמין לידור אמר שהוא היה באזהרה והוא בכל זאת המשיך לקלל ולא קיבל מיוט אפילו

דבר שני בפיקאפ עצמו האדמין עשה VOTE MAP יצא המפה INFERNO במקום להתחיל את המשחק הוא עשה שוב VOTE MAP ויצא COBLE
    אמרתי לאדמין שאני לא מוכן לשחק במפה הזאת והוא בינתיים לא החזיר כי היו כמה שחקנים שרצו להשאיר את המפה בהתחלה הוא הסכים ואחר כך אמרתי שאני לא מוכן לשחק במפה הזאת קרה מצב שהעיפו אותי מהמשחק(עוד לא התחיל) ואחרי דקה שתיים החזירו אותי כי החזירו למפה INFERNO נכנסתי לשחק
    עד להרצת הפיקאפ לקח הרבה זמן מהרגיל
    בנוסף לקח כל פעם ששיחקתי והיינו צריכים סאב הרבה פעמים שמעתי שהתחננו שלידור לא יכנס למשחק כי אומרים שהוא חש או שהוא טרולר
    מקווה שתתיחסו לזה ברצינות!!!

יניב ג'רסי

שבת שלום

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    09.11.2016
    עיר
    בררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררר
    שלום מרקו
    1. האדמין לא רצה לעקב את המשחק והוא הסביר לך שאותו שחקן שקילל קיבל אזהרות !
    2. במידה ושחקן מקלל / עושה ואדמין לא מביא לו באן באותו רגע זה לשיקולו של האדמין ובגלל זה לא ניתן עונש באותו הרגע במקרה שהצגת בגלל שיקולו של האדמין .
    3. רק שתדע שאדמינים לא נותנים עונשים באותו הרגע בפיקאפים כדי לא לעקב את המשחק ובמידה ושחקן עושה בעיות הוא מקבל אזהרה באותו הרגע במידה והוא ממשיך אז כן יהיה עיקוב בגלל העונש שהשחקן המפריע מקבל מאדמין , שוב אני אומר לא ממהרים לתת באנים כדי לא לעקב / לעצור את המשחק !
    4. העניין נבדק לגבי מה שאמרת ולא יקרה ולא קרה דבר כזה שיש פה פרוטקציה בפיקאפים , לפעמים הבאות האדמין יטפל במקרה כזה אחרת קרתה והיית אי הבנה במקרה הנל .

קיבלת תשובה הנושא טופל מול האדמין
    אפשר לנעול !
    נערך לאחרונה על ידי *Barr*; 29.07.2017 בשעה 16:05.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    22.05.2016
    ננעל.
    שתף ב-Google+

הרשמה