תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 2 מ 2
    הצטרף בתאריך
    27.10.2015
    שם המשתמש המתלונן: (לדוגמא: X) איתמר
    שם האדמין: (לדוגמא: Y) TAL HA CANCER

סיבת התלונה: (בסעיף זה יש להכניס את סיבת הבאן, חל איסור מוחלט להכיל קללות או עלבונות בסעיף זה!) אהלן, לפני יומיים הייתי בחדר של לאור SUBWOOFER עם מאור DISPONTEX ועם עדי ועוד כמה חברים, וטל הקנסר היה נוכח גם הוא. טוב אני ומאור כזה דיברנו ואז קיללתי אותו בצחוק *יש לציין שזה היה בחדר פרטי של לאור עם סיסמא ללא חוקים* טוב אז קיללתי את מאור בצחוק כהרגלנו בתור חברים, וטל העיף אותי מהסרבר, אמרתי לו על מה ולמה העפת אותי מהסרבר הוא אמר לי אל תקלל בחדר. עכשיו נתחיל מזה שזה חדר פרטי ומותר לי לעשות מה שאני רוצה.
    לחדר עצמו לא היו חוקים, לא בדסקריפשיון ולא בכללי זה חדר חברים שלנו לא יודע מה הוא עשה שם בכלל.
    מאור בכלל לא הפריע לו הקללות והוא לא אמר על זה שום דבר לטל, פשוט טל מחפש אותי אז הוא אמר ננצל תהזדמנות נעיף לו קיק.
    שאמרתי לו שאסור היה לו לעשות את זה, הוא אמר לי בביטחון כזה לך תתלונן עליי.. אמרתי טוב והנה התלונה.

התאריך שבו הסיטואציה התרחשה: (לדוגמא 28/02/2017)27.9.17 אני חושב

הערות נוספות: (זה הוא לא סעיף חובה אך מומלץ אם ברצונך להסביר את הסיטואציה מצד כזה או אחר) לא

דמו: (אם יש) NOPE
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    26.10.2012
    עיר
    ראשון לציון
    במידה ואין חוקים בחדר עליך להשמע לחוקי הTS. שאתה בחדר פרטי עם חברים שלך זה משהו 1 וכשאתה נמצא עם חברי צוות בחדר זה משהו אחר.
    בנוסף פעם הבאה תביא רקורד שיסביר על המקרה. במידה ואתה לא מסתדר עם טל אני ממליץ לכם לא להיות ביחד באותו חדר. אנחנו פותחים חדרים למי שמבקש בשביל שלא יהיו אנשים שלא קשורים איתכם ולהמנע מסיטואציות כאלה.
    נעול.
    שתף ב-Google+

הרשמה