תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 2 מ 2
 1. #1
  הצטרף בתאריך
  28.12.2016
  הודעות
  188
  הסבר על שרת ה RP

  שלום לכולם, אשכול נפתח בעקבות בקשות רבות של שחקנים
  על הסבר מסודר על המוד,M ההסבר נכתב לצורך סגירת פינות לשחקנים.

  כללי:

  • תפריט אישי ניתן לפחות ע"י לחיצה על המקש "R" כאשר מחזיקים סכין ביד.
  • כמות הכסף המזומן ופרטים כללים ניתן לראות כאשר לוחצים על המקש "ת"
  • על מנת לדבר עם NPC (דמויות מכניות שנמצאות במפה) הסתכלו עליהם ולחצו על המקש "E".
  • בשרת הRP לא הורגים סתם שחקנים! המטרה היא להתרכז בעבודות ולנסות להתעשר מהעבודה עצמה. ניתן להרוג שחקן רק אם יש עליו 500 דולר ומעלה.
  • במידה ותהרגו שחקנים ללא סיבה תענשו בבאן.
  • על השהות בשרת מקבלים כסף ע"פ זמן משחק.
  • ע"י לחיצה על "TAB" ניתן לראות מספר דברים:


  1. את רמת הקארמה השלילית של השחקן (עמודה ימנית ביותר)
  2. מתי מקבלים כסף על היותך בשרת עמודה ימנית אמצעית(Deaths).
  3. כמה כסף מקבלים מהשרת עמודה שמאלית אמצעית (Assist)
  4. בעמודה השמאלית ביותר רואים את כמות הכסף המזומן שכרגע על השחקן.


  אופן המשחק:
  אתם צריכים למצוא עבודה:עבודה ניתן למצוא אצל האיש הזה-  לאחר שאתם בוחרים עבודה לדוגמא סוחר סמים אתם הולכים למוכר הזרעים:  שימו לב, למוכר הזרעים לא תמיד יש זרעים. המלאי של מוכר הזרעים מתחדש כל כמה דקות. אחרי שאתם קונים אצל המוכר זרעים את הסמים אתם הולכים לבית שלכם פותחים את התפריט האישי שלכם, (שאותו פותחים בR כאשר אתם מחזיקים סכין) אתם לוחצים על 3 (Special item) לאחר מכן אתם לוחצים על Seed.לאחר שתלחצו תוכלו לראות צמח על הרצפה, במידה ותסתכלו עליו ניתן לראות כמה Grams הוא צבר. כמות הGrams המקסימלית שהצמח יכול להגיע אליו היא 300. כמות הGrams עולה כל מספר שניות ב5. ברגע שהעציץ מלא באופן שיספק אתכם, ניתן לקטוף אותו ע"י לחיצה על "E" ארוך כאשר אתם צמודים לצמח והצמח יעלם ותקבלו בתמורה Grams. שימו לב, כל שחקן יכול להרים את הצמח שלכם. שאותם תמכרו לאיש הבא:

  בשביל למכור את הסמים אתם צריכים לדבר איתו ואז לבחור בSell Grams, על כל גרם שתיתנו לאיש תקבלו 2$ בתמורה. לאחר מכן יהיה על השחקן שלכם כסף מזומן, את הכסף שיש לכם ניתן לראות בתפריט האישי (R כשמחזיקים סכין ביד) או ע"י לחיצה על המקש "ת" במקלדת. כסף מזומן שנמצא על השחקן יכול "ליפול" במידה ושחקן אחר הורג אתכם, לכן עדיף להפקיד את הכסף אצל הבנקאי (פירוט בהמשך).

  ישנם מספר עבודות מסוימות שדורשות הצעת עבודה ע"י שחקן אחר, כגון: HitMan, Doctor ו Lawyer. כלומר במידה ושחקן מסוים לא מבקש עבודה ממך לא ניתן לקבל תשלום על העבודה. על מנת לקבל הצעת עבודה עליכם לבקש מהשחקנים להתקרב אליכם ללחוץ "E" ואז לדרוש את העבודה המסויימת (האופציה ה3). רק במידה וידרשו ממכם את העבודה רק אז תקבלו עליה תשלום.

  ישנם תפקידים שמטרתם לדאוג לסדר בשרת. כגון שוטר וSwat, תפקידים האלה נועדו על מנת לדאוג להעניש את השחקנים שרמת הקארמה שלהם גבוהה עקב הריגת שחקנים מרובה. לכל תפקידי הCT אסור להטריד שחקנים ללא סיבה.לשוטר של אופציה של דחיפת שחקן ע"י לחיצה על "E" ולשוטר Swat יש אפשרות לפרוץ לבתים של שחקנים, בשני המקרים אסור להטריד ללא סיבה מוצדקת שחקן.לתפקידי הCT יש אפשרות ל"אזוק" שחקן ע"י דקירה קטנה (מקש שמאלי בעכבר) כאשר תאזקו שחקן הוא לא יוכל לזוז ובנוסף תקבלו פיצוי על סמים מוכנים שיש על השחקן ונישקו יעלם, אסור לאזוק שחקן ולהשאיר אותו אזוק. כאשר אוזקים שחקן ואז דוקרים דקירה גדולה (מקש ימני בעכבר) במידה ולשחקן יש מעל 800 קארמה הוא יכנס לכלא. תפקיד השוטרים הוא להכניס לכלא שחקנים שיש להם מעל 800 קארמה שלילית. במידה ושוטר Swat רוצה לפרוץ למישהו לבית עליו להשיג הוכחות לפני על השחקן שלו הוא רוצה לפרוץ.

  תפקיד נוסף שקיים בשרת הוא שליח פיצה. שליח הפיצה צריך לגשת למוכר הפיצות:
  לדבר איתו ולבחור בDelivery. לאחר מכן מערכת GPS תנחה את השליח לאן עליו להגיע על מנת לבצע את המשלוח. כאשר יגיע השליח אל היעד עליו ללחוץ E על הדלת בכל הקצוות שלה עד שתראה הודעה בצ'אט שתודיע שהמשלוח בוצע בהצלחה. במידה ותיהרג במהלך משלח או שתאכל את הפיצה בעצמך דרך התפריט האישי, המשלוח ייכשל ותשלם כנס על הפיצה.

  בנק:
  כאשר תרוויחו כסף בשרת הכסף יהיה מזומן על שחקן שלכם. כאשר יהרגו אתכם הכסף ייפול ויועבר לשחקן שהרג אתכם. על מנת להימנע מהפסד כסף מיותר ניתן להפקיד את הכסף המזומן בבנק וככה הוא לא נופל ונשמר לכם.בנקאים מפוזרים ברחבי המפה כשאתם תגיעו לבנקאי דברו איתו ואז יפתחו לכם 2 אפשרויות, אפשרות ראשונה תהיה deposit כלומר להפקיד את הכסף המזומן שיש עליכם. אפשרות שנייה תיהיה withraw שזה אומר למשוך כסף מהבנק לשחקן שלכם.

  כניסה לכלא:
  במידה ותהרגו כמות גדולה של שחקנים שוטר יוכל להכניס אתכם לכלא כאשר יש לכם מעל 800 קארמה שלילית. כשתיכנסו לכלא הכסף שלכם יעלם, הנשק יפול והסמים המוכנים יעלמו לכם. במידה ויהיה Bounty על ראשכם (כאשר רמת הקארמה מעל 1400) כאשר יהרגו אתכם תכנסו ישירות לכלא.

  קניית בית:
  בשביל לקנות בית אתם ניגשים לדירות מחפשים דירה שעדיין לא קנו אותה לדוגמא:

  בית שקנו:

  בית שלא קנו:


  בשביל לקנות דירה שלא קנו עדיין לוחצים R על הדלת תוך כדי לחיצה על מקש הW לכיוון הדלת. כאשר רכשת את הדלת כל פעולה שתרצו לבצע בדלת תהיה בדיוק כמו הקנייה. ( על הדלת תוך כדי לחיצה על מקש הW ). כאשר רכשתם בית ניתן לנעול את הדלת, לפתוח את הדלת, לתת מפתח לשחקן ועוד.תמונה של תפריט:

  מקומות במפה:


  בצהוב יש את האיש של העבודות שממנו מקבלים את העבודה,בכחול יש את האנשים שקונים את הסמים המוכנים,באדום יש את האנשים שאתה קונה מהם את ה Seeds כדאי לשתול סמים,בורוד יש את הבנקאים שאתם מפקידים אצלם את הכסף המזומן שלכם.


  לינקים נוספים לשרת:
  חוקי השרת: https://forum.vgames.co.il/showthread.php?t=1585210
  הסבר כללי על השרת: https://forum.vgames.co.il/showthread.php?t=1585214
  דרושים לשרת: https://forum.vgames.co.il/forumdisplay.php?f=512
  נערך לאחרונה על ידי HowDeep; 29.07.2017 בשעה 23:49.
  לכל עזרה מוזמנים לפנות בפרטי

  http://steamcommunity.com/id/HowDeepGeverRezah


 2. #2
  הצטרף בתאריך
  19.10.2016
  עיר
  לא מעניין
  הודעות
  39
  ואוו HOW DEEP הסבר יפה ומפורט מאוד הרשמת אותי אישית כל הכבוד הבאת לי חשק להכנס לשרת אהבתי את זה שמעודדים ילדים לקנות סמים חחחחחחחח
  יניב ג'רסי  שבת שלום


הרשמה