תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 3 מ 3
    הצטרף בתאריך
    27.07.2017
    טוב אז מצחיק כי זה פעם שנייה שאני כבר מפרסם הורדת באן. אני לא הולך לרשום את הפרטים שלי הבאן והכל, רק הולך לתת קישור לבאן סורס בסוף דברי. אז הייתי בארנה ושיעמם אז שמתי שירים ואיזה ילדה אחת הלשינה אז האדמין בא ונתת לי מיוט שזה סבבה קיבלתי בתור עונש.
    ואז בגלל שרשמתי את השם של הילדה שהלשינה בצ'אט פעמיים אז הוא עכשיו את זה ל"ספאם" ונתת לי על זה גאג והאדמין היה פרסטו ולמרות שניסיתי לדבר איתו באדמין צ'אט הוא פשוט התעלם מכל הודעה פעם אחר פעם אחר פעם ופשוט יצא מהשרת. המשכתי לשחק בשרת ועכשיו ב5 בלילה אני שם לב שאני בבאן. לא הבנתי למה אז בדקתי את הבאן סורס ושמתי לב שסקסי דוג הביא לי על השירים באן ל3 ימים. עכשיו אני לא מביא למה גם "לזרוע מלח על הפצעים" כבר חטפתי מיוט (שהיה מוצדק) וגאג (מפגר לגמרי) אז עכשיו אתה רוצה עוד להכאיב?
    אז זה בתכלס הכל, וכמו שהבטחתי הנה הקישור לבאן סורס.
    מקווה שתשכלו הבאן בחוכמה. המשך לילה/יום טוב צוות ויגיימס.
    https://bans.vgames.co.il/csgo/bans?q=Slam#15419

- - - Updated - - -

סקסידוג אם אתה רואה את זה גם הבאת לי את הבאן משהו כמו חמש שעות מאוחר יותר. אני לא יודע אם זה קשור אבל למה? אני גם די בטוח שראית שקיבלתי מיוט
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    16.05.2016
    פעם שנייה אתה פותח אשכול, ופעם שניה בלי טופס אחרי שאמרתי לך שאתה צריך טופס מסודר.. אתה לא הולך לפתוח לפי הטוס? מזלזל? ומצפה שאחרי זה יענו לך ?
    ונראה לך אתה פותח כזאת תלונה עם הגישה הזאת?
    אחרי שאתה עובר על חוקי השרת בזמן שאין אדמין, שהעונש הוא כפול מאשר לשחקן שעושה בעיות בזמן שיש אדמין בשרת..
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    26.10.2012
    עיר
    ראשון לציון
    יש הקלטה שרואים שהפעלת שירים בזמן שאין אדמין בשרת.
    אני לא מתכוון להמשיך לפרט לך שאפילו תלונה לא בא לך לרשום כמו שצריך.
    נעול.
    שתף ב-Google+

הרשמה