תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 6 מ 6
    הצטרף בתאריך
    27.07.2017
    שלום ויגיימס, אז יש צ'יטר בארנה, ומסתבר שיש גם אדמין שמשתף איתו פעולה, או שהוא סתם מפגר. זה הסטים איידי של הצ'יטר http://steamcommunity.com/profiles/76561198273870698/
    והאדמין שמשתף איתו פעולה הוא סייקלון. וגם בגלל שאני אומר שהוא צ'יטר, וכל הגאנג המגניב שלו אומר שהוא לא, סייקלון מביא לי על זה מיוט וגאג. הוא גם שיחק במשתמש אחר לפני כמה ימים אז שאלתי אותו: "למה אתה משתמש עכשיו בשחקן אחר אם יש לך את השחקן ההוא?"
    אז הוא אמר לי, וגם סייקלון שזה על גריפינג. על אותה שנייה ידעתי שזה בולשיט וביקשתי ממנו לשלוח לי סקרין שוט in-game לראות אם זה על גריפינג מה שאומר שהבאן יהיה ל5 שבועות, או על צ'יטים שזה יהיה לתמיד. וכמו שזה היה ברור הוא סירב ואמר שהוא לא חייב לי כלום. ומה שמצחיק שסייקלון אמר את זה כאילו הוא הדובב שלו.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    16.05.2016
    השחקן Xenon נתפס עם טרייגר בזמן שהוא שחק בשרת אל תדאג לגבי זה,
    פעם הבא אבל שאתה מתלונן בלי הוכחה לא תהיי אופצייה לאנשי הצוות לטפל במקרים כאלו,(במקרה הזה יש לי גם רקורד וגם יש לו משתמש בבאן וואק) אז הפעם זה לא כזה משנה, לפעם הבא פשוט תשים לב,
    ובנוסף, כשאתה מתלונן על שחקן\אדמין תפתח לפי הטופס שנוכל לבדוק ולדעת על מה מי מדובר, שיהיה יותר מסודר.
    האשכול עבר לבדיקה למנהל השרת לגבי סייקלון.
    אפשר לנעול.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    27.07.2017
    בבקשה תוציאו את סקיילון מחוץ לתמונה, אני מצטער על מה שאמרתי עליו. הוא פשוט באמת לא ידע שהוא צ'יטר
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    27.07.2016
    היי זה סייקלון
    אני לא ידעתי שהוא האקר הכרתי אותו בארנה אתמול וזהו אין בינינו קשר חברות וכלום לא חשדתי בו בתור האקר כי לא עשיתי עליו SPEC ולא הסתכלתי עליו רק היום התלוננו עליו בתור האקר אז הסיפור היה נראה לי מופרך לגבי הסיפור של האוברווטצ' הוא אמר לי שהוא קיבל על גריפיניג לא התעניינתי ככ וזהו זה כל הקשר
    נ.ב התנצלתי בפני השחקן ''slam'' על התנהגותי ודיברתי איתו בצ'אט פרטי לגבי המקרה !
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    27.07.2017
    כל הנ"ל באמת קרה
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    26.10.2012
    עיר
    ראשון לציון
    נעול.
    שתף ב-Google+

הרשמה