תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 5 מ 5
    הצטרף בתאריך
    11.04.2016
    שם פרטי: שי
    שם במשחק: J3xY
    קישור לפרופיל בסטים: https://steamcommunity.com/id/S3CR3TM4N/
    סיבת הבאן המצוינת בדף העונשים בסורס באנס: שקרים לצוות
    הסבר על המקרה:
    חבר שלי ניסה לפתוח קהילה וששאלו אותי אם הוא פותח קהילה עניתי לא ושיקרתי כי פחדתי שאני גם יקבל באן (כי הוא קיבל PBAN כבר)
    מדוע לדעתך העונש צריך לרדת: אני מצטער על מה שעשיתי, אני יודע שזה היה לא בסדר כי אמרו לי שלא אקבל באן אם אני יספר אבל עדיין בחרתי לשקר.
    ואני ממש מצטער, הבנתי את חומרת מעשי ואני לא אחזור על זה שנית
    נ.ב - אני אף פעם לא עושה ממש בעיות בויגיימס אז אני לא חושב שמגיע לי באן באמת כי אני לא בא נגד או משהו
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    13.03.2016
    עיר
    Haifa
    שלום שי,
    בוא נתחיל מכך שהגיע הזמן שתבין את מה שעשית.
    ועכשיו לנושא לפני שקיבלת את הפיבאן נתת בעצמך בעודך בתפקיד פיבאן לשישה אנשים בינייהם היו UseR, solle.
    לאחר שדבר כזה קרה בכל זאת נתנו לך צ'אנס לחזור לצוות וגם אז עשית בעיות.
    בסופו של דבר הגעת להחלטה שאתה פותח קהילה עם עוד מספר אנשים ושיקרת על זה לחברי צוות ובמטרה להגן על החברים שלך.
    בנוסף יש משתמש סמארף שיש לו vac ובאן בפיסיט, כרגע הבאן לא יורד, תוכל להתלונן בעוד שנה על הבאן כמו כל מי שנתפס על ציטים.
    המנהל הכי טוב לשעבר של התחרותי
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    11.04.2016
    נתפס על ציטים? מה לעזאזל?
    איך הגעת לזה
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    03.07.2010
    שמנו באן על "שקרים לצוות" כדי למנוע שיימינג.

אסכם את העניין בכך שלאחר שקרים לצוות (לא פעם ולא פעמים) כשהיו לנו הוכחות למעשי חבריך ניסינו להוציא ממך מעט אמת, זה לא קרה.
    היית חבר צוות ומן הראוי שניתן לך צ'אנס. האמנם, ניצלת גישות והחלטת על דעת עצמך שמגיע לשישה שחקנים בקהילה PBAN, לכן מיצית את התנדבותך.
    בנוסף לכך, היית שותף לידע על לקיחת חבר צוות בדרגה גבוהה מוייגימס לקהילה אחרת, דבר שאינו מקובל בקהילה.
    כמו כן, קיבלת באן VAC במשתמש סמארף שלך, באן מ FACEIT על צ'יטים במשתמש שלך: https://www.faceit.com/en/players/-J3xY- כשרואים בעצם בתמונות ששיחקת דרכו עם חבריך לקהילתך... עדויות נוספות בהמשך כדי למנוע שיימינג נוסף .

סה"כ אני מבין את הרצון לחזור לוייגימס, לא מבין את הרצון לצאת ממנה בכזאת דרך.
    שמח לראות שהבנת שטעית, שאתה מצטער ששיקרת, אבקש שלא תמשיך לשקר.
    בעיות בוייגימס - עשית לא מעט.

בסיכומו של דבר שי היקר,
    הערעור אינו מתקבל, ולא מסיבה אחת.

מצטער.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    26.10.2012
    עיר
    ראשון לציון
    נעול.
    שתף ב-Google+

הרשמה