תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 2 מ 2
    הצטרף בתאריך
    17.07.2017
    ננעל כי?
    אני מודה שעשיתי בעיות וניצלתי את העובדה שאין אדמין אבל לא התלוננתי על שום באן שקיבלתי אם קצת היית מתייחס יותר למה שרשום.
    לא באתי להרוס ומאה אחוז שאם האדמין הסמוי היה במיין שלו לא היה לילה בעייתי.

וזאת באמת תלונה אחרונה שלי (ולא תלונה על באן אלה על צורת התנהגות) כי לפי איך שענית לי בקודם הבנתי שאין עם מי לדבר
    ושכנראה דף התלונות פה לא שווה מאמץ לבוא ולנסות אפילו לשנות משהו כי כשבן אדם בעל רמה כמו שלך בא וכותב לי משהו כמו "אתה מודה שעשית בעיות ואז מתלוננן על העונש". "מותר לאדמין להיות סמוי כדי לתפוס אנשים כמוך" בלי להבין בכלל מה המשמעות של תלונה שמנוסחת טוב וקשה מאוד לפספס את הרעיון והמטרה מאחורי התלונה. המצב רק מראה כמה לא באמת מעניין אתכם פורום התלונות הזה ודעות השחקנים.

גבר דבר ראשון זה לא ממש בעייתי מה שעשיתי ובוא נגיד שאם פותחים את זה כאן באן לשבוע לא מגיע לי אבל גם על זה לא התלוננתי.

אז תמשיכו ככה ותמשיכו לענות ככה לשחקנים שרוצים לעזור כי הבעיות לא יפסיקו ככה אם אתם חושבים שכן.

גם ענית לי "לאדמין הרבה יותר ממותר להיות על סמוי" אני לא כתבתי בשום צורה כלשהי בתלונה הקודמת שלאדמין אסור לבוא מסמוי עוד הוכחה שעברת על התלונה ברפרוף במקום למלא את תפקידך ולקרוא מילה מילה ולשמוע מה יש לשחקן להגיד.

אתה מודה שקיללת ועוד מודה בעובדה שניצלת את זה שלא היה אדמין בשרת ואז מתלונן על זה שאתה מקבל עונש. לאדמין הרבה יותר ממותר להיות על סמוי, כדי לתפוס שחקנים בדיוק כמוך שחושבים שכשאין אדמין מותר להם לעשות מה שבראש שלהם.
    ננעל.

נערך לאחרונה על ידי horus; 24.07.2017 בשעה 16:25.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    04.04.2015
    עיר
    ראשון לציון
    הבנתי טוב מאוד את זה שאתה אומר שהאדמין היה אמור לתת עונש ישר במקום לחכות או לא לבוא משחקן אחר כדי שהבעיות בכלל לא יתחילו והבהרתי לך בדיוק למה הוא לא פעל ככה : "כדי לתפוס שחקנים בדיוק כמוך שחושבים שכשאין אדמין מותר להם לעשות מה שבראש שלהם". אם היית כל כך רוצה לעזור כמו שאתה חוזר ואומר, היית בא ומדבר עם אחד מחברי הצוות במקום ולנסות להעביר ביקורת על שיקול של אדמין ואז לטעון אחרי שעשית בעיות בשרת, שאתה רק רוצה לעזור.
    אם באמת אכפת לך ואתה באמת רוצה לעזור ושישמעו מה שיש לך להגיד, קודם כל תתתנהג כמו שצריך בעצמך.
    אתה מוזמן להוסיף אותי בסטים אם יש לך עוד שאלות/טענות או כל דבר אחר שאתה רוצה להגיד וחושב שיעזור לשרת.
    ננעל.

שתף ב-Google+

הרשמה