תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 2 מ 2
    הצטרף בתאריך
    17.07.2017
    שיחקתי בשרת בשעות הלילה ולא היה אדמין, כן קיללתי וניצלתי את העובדה שלא היה אדמין בשרת. אחרי שעה שאנשים עשו בעיות קיללו וכו (אני אחד מהם) האדמין האו דיפ פותח מיק ואומר "לו (ועוד כמה אנשים) אם אתם יוצאים מהשרת העונש יהיה כפול". מה שקרה זה שהאדמין האו דיפ היה סמוי. הבעיות שלי ושל כל שחקני השרת כאחד עם סמויים הולכים ככה.
    אתה בא ממשתמש אחר ללא גישות בשרת כדי לתפוס אנשים על חם.
    אתה בא ממשתמש אחר ללא גישות ויושב שם שעה רואה את כל הבעיות ולא עושה כלום.
    אתה בא ממשתמש אחר ללא גישות ורק מתפלל שכמה אנשים יעשו בעיות.
    היו לך שלוש אפשרויות
    אפשרות ראשונה זה להתעלם ולא להכנס בכלל
    אפשרות שנייה זה מה שעשית לבוא סמוי כדי להגיד אני אדמין טוב אני מביא באנים.
    אפשרות שלישית ולדעתי הכי הגיונית זה לבוא מהמשתמש שלך עם הגישות המשתמש שבו אתה תחת הכותרת האודיפ ולמנוע את כל זה מהתחלה במקום לשבת שם סמוי ולהסתכל על כל הבעיות לחכות רק שיקללו עוד ועוד שהבאן יהיה ערוך יותר וללכת לחברים האדמינים שלך ולהתגאות בזה ולהגיד להם וואי שמעו אתם לא מבינים כמה באנים דפקתי אתמול.
    הקטע פה שהאדמינים שלכם במקום לעשות את תפקידם, התפקיד היחיד שיש להם שזה לשמור על סדר בשרת. הם מעדיפים לתת לכל הבעיות לקרות מסתכלים מהצד לא עושים עם זה כלום נותנים לכל השרת לסבול את אלה שקיללו שהטרילו אבל להם לא אכפת כי את הבאן שלהם הם הביאו. ממש לא התנהגות לקהילה בסדר גודל כמו שלכם. (אתם לא פקחי תנועה אתם אדמינים)
    נערך לאחרונה על ידי horus; 24.07.2017 בשעה 05:05.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    04.04.2015
    עיר
    ראשון לציון
    אתה מודה שקיללת ועוד מודה בעובדה שניצלת את זה שלא היה אדמין בשרת ואז מתלונן על זה שאתה מקבל עונש. לאדמין הרבה יותר ממותר להיות על סמוי, כדי לתפוס שחקנים בדיוק כמוך שחושבים שכשאין אדמין מותר להם לעשות מה שבראש שלהם.
    ננעל.
    שתף ב-Google+

הרשמה