תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 11 מ 11
    הצטרף בתאריך
    27.05.2010
    עיר
    הרצליה
    שם המשתמש המתלונן: abyss

שם האדמין: Roskiy.

סיבת התלונה: באמת שלא האמנתי שאני ארשום פה בפורום שטויות כאלה וזה באמת לא משנה לי ולא איכפת לי אם תורידו או לא, פשוט יש ילדים קטנים שמשחקים בשרתים שלכם שהילד הזה סוג של "מתעלל" בהם בגלל שהוא אדמין

התאריך שבו הסיטואציה התרחשה: (לדוגמא 24/07/2017)

הערות נוספות : לא קיבלתי באן סה"כ קיבלתי מיוט.
    היום הייתה בין הפעמים הראשונות שנכנסתי לשרת ריטייקס #3
    ובד"כ אני לא אחד שמדבר במיקרופון אבל היום דיברתי והייתי עם שחקנים שבאמת התחשק לי לדבר איתם.
    צחקנו כל הקבוצה עד שפתאום הוא נכנס ואמר לי שתוק, אמרתי לו לא רוצה (לא ידעתי שהוא אדמין וגם לא עניין אותי כל עוד 4 אנשים בקבוצה נטו צוחקים לא צועקים לא מקללים לא כלום) שם לי מיוט לאיזה 1400 שעות.
    בכל מקרה הוא התחיל אחרי זה לאיים בבאן אלוהים יודע על מה כי לא דיברתי איתו מילה.
    זו דוגמה חברים לאדמין שחושב שבגלל שיש לו את האופציה לכתוב כל מיני פקודות צריך להתייחס אליו כמו רס"ר.
    יום נעים חברים באמת לא איכפת לי מה תעשו אם זה, אבל ככה אתם נראים כלפי חוץ.
    אה, ואחרי זה שהוא חזר לסרבר שאלתי אותו אם הוא יכול להסביר לי מה הסיפור הוא אמר אני לא חייב לך הסברים תתלונן עלי.
    אמרתי לו שהוא ממש גבר ושימשיך להתנהג כמו ילד קטן ושם לי גאג ל600 שעות.
    ממש בוגרים פה
    נערך לאחרונה על ידי abyss_a; 24.07.2017 בשעה 01:29.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    11.02.2017
    שלום דבר ראשון אני הייתי בספאק ככה 10 דקות ששיחקת עוד ב דאסט 2 ושמעתי אותך מקלל מספר פעמים ושר שירים
    דבר שני אתה דיברת אליי מגעיל בצאט כמו אתה ילד קטן מי אתה חושב שאתה אתה כולה אדמין אז ברור שאני יתן לך גאג כי לא דיברת בכבוד מה ציפית וגם חחחח תאמין לי ששאר "החברים שלך בקבוצה" לא שיתפו איתך כלכך פעולה.
    דבר שלישי לא אמרתי לך לשתוק חחחח אמרתי לך ב TSAY שתפסיק לחפור מספר פעמים ולא שמת עליי מה אתה מצפה שאני יעשה שאני יעבור עלזה בשתיקה?....

ודרך אגב המיוט והגאג זה דקות לא שעות אז תשים לב פעם הבאה

אפשר לנעול.
    נערך לאחרונה על ידי Roskiy; 24.07.2017 בשעה 03:08.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    27.05.2010
    עיר
    הרצליה
    התלוננתי עליך לא ביקשתי שאתה תגיד להם לנעול את התלונה שלי,
    אני אגיד שוב, זה לא מעניין אותי כי אם אשחק בשרת הזה זה לא יהיה להרבה זמן אם בכלל (לא שיש לי משהו נגד, אין לי זמן)
    אתה יכול להגיד עד מחר שהם לא זרמו או מה ביקשת וכמה פעמים, צחקנו כולם איזה חצי שעה אם לא יותר.
    ואחרי שקיבלתי מיוט לא מוצדק בטח שאני חושב שאתה מתנהג כמו תינוק, ואני עדיין חושב שאתה מחזיק מעצמך בגלל היותך אדמין בשרת CS.
    זכותי להביע את דעתי?
    לא אמרתי שום דבר פסול בזה שלפי דעתי אתה מתנהג כמו ילד, אתה רק מוכיח כמה אני צודק, אם הייתי אומר לכל אחד אחר שהוא מתנהג כמו ילד אפילו לא היית שם לב. סה"כ הבעתי דעה.. אסור לי?
    לצורך השוואה: ברוסיה, מי שמדבר נגד השליט מחוסל.
    מה זה פה דיקטטורה? אסור להביע את דעתי?
    וגם אם היית שם מיוט ל3 שניות הייתי רושם אותו דבר בדיוק כי זה נקרא לנצל "כוח" לרעה.
    נערך לאחרונה על ידי abyss_a; 24.07.2017 בשעה 03:21.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    11.02.2017
    אני יגיד לך שוב ברגע שנכנסתי לשרת שמעתי אותך מדבר ומקלל ילד ומשתיק אותו ואז מתחיל לשיר שירים, אותי לא מעניין מה "חברים" שלך חושבים יש חוקים לשרת הזה ואתה תעמוד בהם...
    ובנוגע לגבי איך שדיברת אליי אז הבאתי לך גג בגלל הזלזול והיחס שלך כלפיי ולא קשור לזה שאני אדמין אתה צריך ללמוד לכבד את החוקים אם לא תכבד אתה לא תיהיה בשרת הזה נקודה.

נ.ב ברור שאתה יכל להביע את דעתך לא אמרתי שלא... אבל כמו לכל קהילה וכל שרת יש חוקים וברגע שאדמין אומר לך להפסיק אז אתה תפסיק. ולא איכפת לי עם "חברים" שלך "זרמו" איתך ועשיתם צחוקים יש אנשים שזה מפריע להם והם לא רוצים להגיד ובשביל זה יש אדמין. ואתה לא תעשה מזה סרט ואתה לא תגיד לי כלום בצאט כמו ילד קטן או דברים אחרים כי אדמין בא לעשות סדר בשרת ואתה תכבד אותו.
    אני יגיד את זה שוב אפשר לנעול אני עניתי לך.
    נערך לאחרונה על ידי Roskiy; 24.07.2017 בשעה 03:59.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    27.05.2010
    עיר
    הרצליה
    אני אגיד לך שוב, אם הייתי מפריע לקבוצה או מישהו היה נפגע ממני הייתי מבין את המיוט ולא הייתי אומר לך כלום.
    אני לא ילד, בן 22 והמטרה שלי היא לא להציק לילדים בשרתי VGAMES.
    אם אדמין אומר ואם אדמין עושה ואתה תעשה ואתה לא תעשה, תבין אתה אפילו לא שם לב כמה שאתה ילדותי ונאחז בהיותך אדמין, אין לי חלילה משהו נגדך אישית.
    אתה לא יכול להגיד שאני אומר לך שאתה מתנהג כמו ילד קטן זה זלזול כי זה לא, התנהגת פשוט כמו ילד קטן חסר שיקול דעת
    אתה לא תגיד לי שאני צריך ללמוד לכבד ובטח שלא עשיתי לך שום דבר.
    לסיכום קח דוגמא כרגיל: שוטר הרג בנאדם, השוטר יכול להגיד הכל בסדר הסברתי למה הרגתי אותו אפשר לבטל את העונש ולא להכניס אותי לכלא? (התשובה היא לא.)
    גם אתה לא יכול לענות לי כי כמובן שאתה לא אובייקטיבי ובפורום אתה רוצה לצאת האדמין המסור והנחמד והכל כך מתחשב בקהילה (מה שאתה לא ולהפך לדעתי)
    אל תיקח את זה אישית אבל אם תסתכל על ה"דיון" הזה בעוד כמה שנים (אני משער שאתה בסביבות גיל 17, מצטער אם טעיתי זה הרושם) תבין על מה אני מדבר.
    בכל מקרה שוב ושוב אגיד שלא מעניין אותי אם יבטלו או לא, אני רוצה צדק
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    11.02.2017
    אני לא ימשיך להתווכח איתך אתה התלוננת על המיוט והגאג, הסברתי לך מדוע קיבלת ואני יגיד לך שוב אם לא הבנת לשרת הריטייקס יש חוקים ולא איכפת לי עם עשית שמח עם החברים שלך, ברגע שאתה מקלל או שר או בכלל עובר על החוקים אז אתה תקבל את העונש המתאים (תלוי ברמת החומרה של המעשה) ולגבי הגאג אני יגיד שוב אתה זלזלת והתגרת מה ציפית כיאילו שאני יעבור עלזה בשתיקה אתה חוזר על אותם דברים שוב ושוב..

נ.ב תבין ברגע שבן אדם עושה בעיות בשרת הריטייק לא משנה איזה שרת אפילו, אז בשביל זה יש אדמין שיוכל לשמור על הסדר והחוקים שנועדו לשרת זה. ולא איכפת עם הכל היה בצחוק או בזרימה יש אנשים ואני יגיד שוב שהם באים לשחק לכיף ואז באים חבורת ילדים ומתחילים להציק ולשיר, אז בשביל זה יש אדמין שיעצור את זה וברגע שאתה ממשיך עם זה בצאט אז המצב יהיה חמור יותר זה ברור...

ושוב אני יגיד בפעם השלישית אפשר לנעול אני הסברתי לו מדוע הוא קיבל גאג ומיוט אין צורך בלמשוך את זה לעוד תגובות.
    נערך לאחרונה על ידי Roskiy; 24.07.2017 בשעה 04:33.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    27.05.2010
    עיר
    הרצליה
    אתה תגיד שוב ואני אגיד שוב, אני מצפה ממך בתור בן אדם שחושב שיודע איך מתנהגים לא להגיב פה ולתת לי את הזכות להתלונן.
    אני מתלונן עליך ואני מצפה שמישהו שהוא לא אתה אם לא הבנת יענה לי.
    אם בא לך להיכנס לעניינים אז ככה זה היה שתבין כמה ילד אתה יוצא,
    מישהו דיבר או משהו כזה היה לו קול כמו של לירן דנינו, אמרתי להם שאני יודע לחקות אותו מעולה ושאלתי אותם אם הם רוצים לשמוע.
    אחד אמר שכן ועניתי לו שרק אם כולם ירצו אני אחקה אותו, נגמר הראונד כולם רצו חיקיתי אותו ושמת לי גאג אמרת שפעם הבאה באן.
    שורה תחתונה איך שאני רואה את זה, נדחפת הראית כמה אתה גבר והלכת.
    בבקשה אל תגיב אתה לא אמור... באמת אחי די.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    11.02.2017
    לא נראלי שאתה מבין, ברגע שאתה מתלונן על אדמין אז הוא צריך להסביר את הצד שלו. דבר ראשון לא איימתי עלייך בבאן אוקי? תן לי להסביר לך מיוט וגאג זה אזהרה לפני באן אז אמרתי לך פעם הבאה באן ואתה התחלת להתווכח בצאט ולהתחיל להתגרות ולזלזל כמו ילד קטן. דבר שני תפסיק להסביר רק את הצד שלך למה אתה ממש טועה כי אתה קיללת מספר פעמים בן אדם מבלי שהוא אמר לך כלום הוא רק הביא לך אינפו.
    דבר שני לא כולם ביקשו שתחקה אותו ולא על זה העניין תבין כבר שהעניין הוא שאסור לך להתנהג איך שאתה רוצה כי אתה תענש.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    26.10.2012
    עיר
    ראשון לציון
    הועבר למנהל שרת לבדיקה
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    21.02.2017
    נכתב במקור על ידי abyss_a
    אתה תגיד שוב ואני אגיד שוב, אני מצפה ממך בתור בן אדם שחושב שיודע איך מתנהגים לא להגיב פה ולתת לי את הזכות להתלונן.
    אני מתלונן עליך ואני מצפה שמישהו שהוא לא אתה אם לא הבנת יענה לי.
    אם בא לך להיכנס לעניינים אז ככה זה היה שתבין כמה ילד אתה יוצא,
    מישהו דיבר או משהו כזה היה לו קול כמו של לירן דנינו, אמרתי להם שאני יודע לחקות אותו מעולה ושאלתי אותם אם הם רוצים לשמוע.
    אחד אמר שכן ועניתי לו שרק אם כולם ירצו אני אחקה אותו, נגמר הראונד כולם רצו חיקיתי אותו ושמת לי גאג אמרת שפעם הבאה באן.
    שורה תחתונה איך שאני רואה את זה, נדחפת הראית כמה אתה גבר והלכת.
    בבקשה אל תגיב אתה לא אמור... באמת אחי די.
    דבר ראשון. זה ש רוס מגיב באשכול תלונה נגדו לא אומר שהוא לוקח לך את הזכות להתלונן, ולמה שתצפה שמישהו אחר יגיב לך במקום מי שמדובר בתלונה?,
    וזה חלק מהעבודה שלו בתור אדמין וסגן בשרת, לטפל בתלונות במיוחד כאלה שהם נגדו.

דבר שני. אין צורך ששניכם תגיבו אותו דברים 4-5 פעמים.

דבר שלישי. רוס ענה לך למה קיבלת מיוט ו גאג, אם לא הבנת זה כי עברת על חוקי השרת. לא מקללים בשרת גם אם כולם בסדר עם זה,
    אותו דבר לגבי לשיר בשביל זה יש שרת TS3 של הקהילה שם אתה יכול לפתוח חדר זמני או אפילו לבקש שיפתחו לך חדר פרטי ותוכל לדבר שם ולשיר כמה שבא לך. אבל כול עוד אתה בשרת יש חוקים.

דבר רביעי. אתה חוזר לקרוא לרוס ילד, שאני מוצא את זה גם לא רלוונטי ל מקרה וגם ילדותי, רוס לא עשה כלום שהוא לא היה צריך לעשות והוא לא השתמש בגישות שלא בדרך שהוא לא היה צריך. אני מקווה שפעם הבאה תזכור שאתה לא בשרת רנדומלי אלא בשרת של קהילה עם חוקים מסוימים,
    אם אתה לא יודע את החוקים יש אשכול נעוץ בפורום הראשי של CSGO שמראה חוקים כללים וחוקים ספציפיים לשרתים, אתה מוזמן לקרוא אותם.

תודה אפשר לנעול.
    נערך לאחרונה על ידי ENVYYYYYY; 24.07.2017 בשעה 12:43.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    26.10.2012
    עיר
    ראשון לציון
    נעול.
    שתף ב-Google+

הרשמה