תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 6 מ 6
    הצטרף בתאריך
    24.06.2017
    שם המשתמש המתלונן: KJ4LIFE

שם האדמין: W P S
    סיבת התלונה: הוא נכנס לשרת אחרי שהרגנו אנשים הוא נתן לעצמו וואן אפ הוא בה למרוד הרגתי אותו ואמרתי לו שאסור לו לתת וואן אפ אז הוא אמר לי שאין חוק נגד זה ואז הוא נתן לי פרי קיל ליום למרות שאמרתי לתת לו וואןאפ
    התאריך שבו הסיטואציה התרחשה: 23.7.17

הערות נוספות: המשך יום נעים

דמו: אין אבל יש יותר מאדמין 1 שראה את זה
    נערך לאחרונה על ידי KJ4LIFEE; 23.07.2017 בשעה 17:50.
    בברכה KJ4LIFE
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    18.02.2017
    עיר
    בת ים
    וואלה מסכים אני נכנס לשרת ביקשתי וואן אפ אומרים לי שאסור כי הרגו טרור וזה היה רק טרור אחד אבל שאדמין עושה וואן אפ לעצמו אחרי שמתו טרור וואלה זה לא הוגן
    DonePardon
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    24.06.2017
    אנחנו הרגנו 3 טרור והוא נתן לעצמו וואןאפ
    בברכה KJ4LIFE
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    19.04.2015
    עיר
    בת ים
    היי,
    קודם כל נכנסתי לשרת ועשיתי לעצמי רספאון אתה צודק היה בן אדם אחד שמת אבל לא כמה..
    נפתחו תאים והלכתי בדאק לבידוד ואתה החלטת להרוג אותי מבלי שמרדתי.. ואתה עוד טוען שבאתי למרוד?! מאיפה לך??
    לבסוף, ביקשת שאתן לעצמי 1up לאחר שהבנת את טעותך, סירבתי, והחלטתי להביא לך פריקיל ליום.

שיהיה לך שבוע טוב
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    24.06.2017
    לא אנחנו הרגנו יותר מ3 אנשים באת ליד התא בריחה ואם לא היה שם סיטי הייית בורח אל תנסה לשקר לא ילך לך ואני שאלתי ואמרו לי שאם הסיטי הורג יותר מ2 אז אסור להביא לאף אחד וואןאפ
    בברכה KJ4LIFE
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    20.09.2015
    שלום ותודה על התלונה, אני הייתי בשרת בזמן המקרה - האדמין הביא לעצמו רספאון בגלל שהתאים עדיין לא נפתחו, בדיוק כמו שהוא היה מביא רספאון לכל שחקן שהיה נכנס לשרת. הוא לא יכול לדעת אם מישהו נהרג, משום שרק עכשיו הוא נכנס - מה שהופך את הטענה שלך ללא הגיונית.

עוד משהו קטן: כשאתה מנסה להתעמת עם אדמין בשרת, אני ממליץ לך לא לרשום "אני אדבר עם מי שצריך" בזמן שאני מסביר לך את תפקידי ומסביר לך למה מה שעשית שגוי, זה ממש לא יעזור ואפילו יוביל לעונש גדול יותר - אין לאיים על חבר צוות, אני העלמתי עין בשביל לראות מה תעשה, ולא הענשתי אותך.

בנוסף לזה, אתה לא יכול לדעת מה הוא רצה לעשות, לפי מה שאני יודע (ותקן אותי אם אני טועה) - אתה לא קורא מחשבות.
    זה שהוא יצא מתא בריחה זה לא אומר שהוא הולך לברוח, זאת שיטת חשיבה פגומה לגמרי.

אין לך על מה להתלונן פה, מה שעשית היה פריקיל - פריקיל לגמרי.

בנוסף - אבקש שאף אחד שלא קשור לתלונה (המתלונן, מושא התלונה או גבוהים ממנו) לא יגיב על התלונה, גם אם הוא תומך וגם אם הוא לא תומך בתלונה.

העונש לא ירד ולא יקוצר אלא אם כן האדמין יחליט כך -
    ננעל.
    נערך לאחרונה על ידי yukki; 23.07.2017 בשעה 18:49.
    yukki, מנהל קהילת CSGO

שתף ב-Google+

הרשמה