תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 9 מ 9
    הצטרף בתאריך
    23.07.2017
    מישהו שיש לו את העכבר Zowie EC2-A
    וממליץ עליו?
    מחפש גם מקלדת גיימינג של steelseries logitech ?

הצטרף בתאריך
    26.12.2013
    מה התקציב שלך?
    לגבי העכבר הוא מצוין, יש סיבה שהוא כל כך מצליח בעולם.
    לגבי מקלדת, יש לך מקלדות ב300 שקל ויש גם ב800...

הצטרף בתאריך
    23.07.2017
    נכתב במקור על ידי haCKet
    מה התקציב שלך?
    לגבי העכבר הוא מצוין, יש סיבה שהוא כל כך מצליח בעולם.
    לגבי מקלדת, יש לך מקלדות ב300 שקל ויש גם ב800...
    תקציב בערך 400 +- של steelserires או logitech חושב כרגע על g213 היא עם לד אדום וזה מתאים לי ל steup, וגם מאוד נוחה וטובה

הצטרף בתאריך
    26.12.2013
    נכתב במקור על ידי Gmg
    תקציב בערך 400 +- של steelserires או logitech חושב כרגע על g213 היא עם לד אדום וזה מתאים לי ל steup, וגם מאוד נוחה וטובה
    בעיני הg213 לא טובה, סיבה מאוד פשוטה, היא לא מכאנית בשום צורה והיא מוגזמת במחיר, בטווח מחירים שלך הייתי יותר הולך על הHyperX Alloy, אדומה יפהפייה ובהחלט איכותית.
    לגבי SS, יש לך פה אשכול של LOFTY - https://forum.vgames.co.il/showthread.php?t=1584534
    מקלדת פנטסטית, איכותית וכמעט חדשה לגמרי (ולא אני לא מכיר את הבחור כדי לקדם לו את המכירה, יש לי נסיון טוב עם קניה מאנשים בפורום)
    והוא מוכר אותה במחיר באמת מצחיק ביחס למה שהיא נותנת.

הצטרף בתאריך
    18.11.2014
    עיר
    מעלה אפריים
    אחלה עכבר

הצטרף בתאריך
    23.07.2017
    נכתב במקור על ידי haCKet
    בעיני הg213 לא טובה, סיבה מאוד פשוטה, היא לא מכאנית בשום צורה והיא מוגזמת במחיר, בטווח מחירים שלך הייתי יותר הולך על הHyperX Alloy, אדומה יפהפייה ובהחלט איכותית.
    לגבי SS, יש לך פה אשכול של LOFTY - https://forum.vgames.co.il/showthread.php?t=1584534
    מקלדת פנטסטית, איכותית וכמעט חדשה לגמרי (ולא אני לא מכיר את הבחור כדי לקדם לו את המכירה, יש לי נסיון טוב עם קניה מאנשים בפורום)
    והוא מוכר אותה במחיר באמת מצחיק ביחס למה שהיא נותנת.

מקלדת לא חייבת להיות מכאנית יש לך המלצות ומכיר את המקלדת אבל מחפש עם לדים אם יש

- - - Updated - - -

נכתב במקור על ידי Tu5ic
    אחלה עכבר
    יודע תודה רבה

הצטרף בתאריך
    26.12.2013
    אם אתה בסך הכל רוצה לדים, לך לאיביי תוציא 20 דולר ותביא מקלדת גנרית בצבעים שאתה רוצה, לא כזה בעיה, למצוא אחת שהיא גם ממש איכותית וגם עם לדים זה כבר הרבה כסף יחסית, ורובן המוחלט (ברמת הגיימרים) יהיו מכאניות - בהן אני כבר יותר מתמצא. בכל מקרה יש לך מצוינות בטווח של עד 400 ש"ח
    Logitech G410, Razer DeathStalker Chroma, Corsair K55, כולן יתאימו לצרכים שלך.

רק לידע כללי, במידה ולהתאמת צבעים אין חשיבות (כמו לי למרות שאיכשהו הכל הסתדר לי בצורה דיי מרשימה) אפשר להביא גם מכאניות ב40$ כמו שלי.

הצטרף בתאריך
    20.02.2007
    עיר
    חיפה
    מוכר את הSS APEX 350 אם בא לך מקלדת עם לדים. נקנה לפני פחות מחצי שנה. אחלה מקלדת
    לא צ'יטר

הצטרף בתאריך
    23.07.2017
    נכתב במקור על ידי penor
    מוכר את הSS APEX 350 אם בא לך מקלדת עם לדים. נקנה לפני פחות מחצי שנה. אחלה מקלדת
    תודה אבל אני מחפש מקלדת עם לדים אדומים חושב שאקנה את alloy של hyper x

הרשמה