תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 5 מ 5
    הצטרף בתאריך
    12.02.2013
    אחלה לילה .

אז ככה כמה מילים על דברים שקורים בשרת הגייל .

בשרת הגייל בשעות של הלילה משחקים הרבה שחקנים מכל הסוגים , יש תופעה שכבר מתחילה לעלות על העצבים של הרבה שחקנים שקצת יותר גדולים בשרת . הילדים הקטנים יותר כביכול מרשים לעצמם להתגרות ולקלל שזה אחר כך גורם לנו לעשות בעיות .

כל הילדים הקטנים מתגרים ומפעילים רקורד מה שגורם לנו לקלל ולקבל עונש בלי סיבה , אני מדבר בשם הרבה אנשים . חבל שאין אדמין בשעות הקטנות שישים סוף לתופעה המגעילה הזאת , באמת שזה כבר מוציא הרבה אנשים מדעתם תאמינו לי אני בעצמי כמעט שברתי תמסך בגלל שילד קטן החליט שמותר לו לקלל את אמא שלי "אמא שלך זונה" רק בגלל שהרגתי אותו וזה לא היה מתאים לו . זה דברים קטנים שגורמים לי לשגעונות , שוב אני מדבר בשם הרבה אנשים וחייב למגר את התופעה הזאת . מבקש מלורד גרי שישים אדמין בוגר בשעות של הלילה , לא שיש לי משהו לכל האדמינים האחרים , הם פשוט נותנים יותר מדי צאנסים
    לכל הילדים הקטנים שפשוט עושים מה שבא להם וגם לא פעילים בשעות של הלילה מסביבות 2 בלילה אין בכלל אדמינים פעילים , אני לא יתחיל לנקוט בשמות של שחקנים כי באמת שאין למה כי זה לא יגמר , גועל נפש איך שלילדים הקטנים האלה אין כבוד לגבי אנשים ש"קצת" יותר גדולים מהם .

באמת מבקש שתתיחסו לתלונה ברצינות אני גם רוצה לראות את התגובה של לורד גרי בנושא . שבת שלום בוקר טוב

saizeN

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    22.07.2017
    צודק לגמרי, היום קרה לי מקרה שכמה ילדים קטנים (מעריך שהם היו בני 10-12) מקלאן KAPPA התגרו בי בשרת בזמן שלא היה אדמין בשרת וחיכו שאני אקלל אותם (במקרה אני מכיר אותם מהקהילה השנייה שהייתי משחק שם פעם ויודע שהם עושים את זה לכל אחד) ורק חיכו שאני אקלל אותם בגלל שהם שונאים אותי והיו על רקורד...
    אשמח שיהיה אדמין שיהיה פעיל בשעות הלילה בשרת הגייל, זה יתרום הרבה מעבר לזה שילדים מתגרים גם לוואט סיטי יש ילדים קטנים ומעצבנים שלא רוצים לעשות KILL בקונסול כשמעבירים מפה וזה גורם לעיכוב של 15 דקות בוואט סיטי...

בקיצור אשמח אם יהיה אדמין מחובר בשרת בלילה, תודה.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    16.05.2016
    לא הבנתי דבר אחד, למה אתם לא משתמשים ברקורד גם? במקום להגיע למצב שאתם מקללים או עוברים על אחד החוקים של הקהילה, ואז יעשו עליכם רקורד?
    תעשו רקורד ואל תכנסו לפינות בעיתיות,

ואדמינים לא רובוטים שיכולים להיות מחוברים כל היום, או בשעות לא שיגרתיות,
    אז כדי לקבל מענה במצבים כאלו אתם צריכים לעשות מאמץ, ולעזור לנו בלתפוס את השחקנים הבעייתים,
    תאמין לי שחקנים אשר עוברים על החוקים בזמן שאין אדמין בשרת, יקבלו עונש כפול.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    12.02.2013
    נכתב במקור על ידי xMiisha
    לא הבנתי דבר אחד, למה אתם לא משתמשים ברקורד גם? במקום להגיע למצב שאתם מקללים או עוברים על אחד החוקים של הקהילה, ואז יעשו עליכם רקורד?
    תעשו רקורד ואל תכנסו לפינות בעיתיות,

ואדמינים לא רובוטים שיכולים להיות מחוברים כל היום, או בשעות לא שיגרתיות,
    אז כדי לקבל מענה במצבים כאלו אתם צריכים לעשות מאמץ, ולעזור לנו בלתפוס את השחקנים הבעייתים,
    תאמין לי שחקנים אשר עוברים על החוקים בזמן שאין אדמין בשרת, יקבלו עונש כפול.
    אם יש שחקנים שפעילים באופן קבוע בשעות של הלילה ועם ראש אז למה לא אחי ? תאמין לי שלא יזיק .

שוב אחי אין טעם להפעיל רקורדים אין לי וגם לא כזה אכפת לי אם אותם שחקנים יקבלו גאג או מיוט או אפילו באן , זה לא בקשה גדולה אחי לשים אדמין שפעיל באופן קבוע בשעות של הלילה , ואני אישית בחיים לא יפעיל רקורדים כי אני כזה , לא אכפת לי מה אחרים עושים , בקיצור אם יהיה אדמין פעיל בשעות הקטנות זה רק יעשה טוב , ואם יש לי בעיה עם מישהו אני גם לא יחזיר לו בשרת אני יפתור איתו תבעיה בפרטי, הבעיה שאותם ילדים זה רשימה ארוכה שלא נגמרת ובדרך כלל גם מקהילות מתחרות שבאים וחושבים שאם הם מאחורי מסך אז הם יכולים לדבר איך שהם רוצים למי שהם רוצים , בסופו של דבר , השרת של הגייל זה השרת הכי פעיל בקהילה תגידו מה שתגידו צריך להיות שם אדמין 24.7 במיוחד בלילה
    ר

גם אמרת ש"האדמינים לא רובוטים" אז תן לי להגיד לך משהו , הרבה אדמינים בשרת מתנהלים כמו רובוטים . אבל זה כבר נושא אחר
    נערך לאחרונה על ידי lel2k; 22.07.2017 בשעה 07:16.
    saizeN

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    26.10.2012
    עיר
    ראשון לציון
    שלום,
    יש סטנדרטים מסוימים לאדמין במידה ושחקן מתאים לאדמין ופעיל בשעות הלילה זה יתרון, אבל כפי שניתן לראות אין כרגע מישהו שעונה לדרישות ולכן כנראה בשעות ממש מאוחרות בלילה אין אדמין. (אני בעצמי מודע לרום ועוד אדמינים שמחוברים עד השעה 2 לפחות) השרת צריך לדעת להתנהל גם ללא אדמין ולכן כפי שמישה אמר אתם צריכים להפעיל רקורד והבאן שהשחקן יקבל יהיה ארוך מהרגיל כי הוא מנצל את העובדה שאין אדמין.
    לעבור על חוקי השרת רק בגלל שאין אדמין ומתגרים בך יובילו אותך לבאן מטופש ולפעמים גם השחקן שגרם לבעיה בכלל לא יענש כיוון שאין הוכחה נגדו.
    הדברים שאתה מתאר כאן יכולים להיפתר בתמונה בצאט או רקורד לא מבין מה הבעיה לעשות את זה פשוט.
    לגבי אדמינים לא רובוטים למקרה שלא הבנת הכוונה היא שלא ניתן לדרוש מאדמין להיות פעיל כל היום וכל הלילה הם עושים את זה לכיף וללא תמורה לכן אין אפשרות ללחוץ עליהם יותר ממה שעכשיו.

בכל מקרה הועבר למנהל שרת לבדיקה.
    נעול.
    שתף ב-Google+

הרשמה