תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 5 מ 5
    הצטרף בתאריך
    13.05.2017
    החלטתי לערר על ה PBAN שיש לי פה שקיבלתי מלפני 4 ימים .
    זה לא נראה לי הגיוני שאנשים שאני משחק יותר מהם עוד מה1.6 ואין להם בכלל הישגים במשחק יחליטו אם אני צ'יטר או לא ב CSGO שחברות כמו FACEIT ו ESEA לא נותנות לי באן אני לא מבין למה יום אחרי שחטפתי פה PBAN החליטו להביא EAC ואני מוכן לשחק עם EAC .

זה פשוט נשמע מצחיק שיש לאנשים יכולת לבדוק אם בנאדם ציטר או לא שהוא משחק 9 שנים שזה המון ...
    אני הצעתי לפני 3 ימים שאני מוכן לשחק עם EAC שיתנו לי הזדמנות להוכיח ולא נתנו מעניין למה ? כי אתם פוחדים שאני הוכיח לכל צוות הגארד שהם טעו ? אני מאמין בהחלטה החכמה שלכם לא באתי לריב פה עם אף אחד אלא באתי לציין עובדות .

גם אם לא יורידו לי את הPBAN זה בסדר גמור אני עדיין פה ב TS ונהנה מהקהילה .

תודה, אור
    נערך לאחרונה על ידי strel0091; 19.07.2017 בשעה 10:41.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    13.05.2017
    נכתב במקור על ידי HosiStyle
    נ.ב "
    חברות כמו FACEIT ו ESEA לא נותנות לי באן"
    מה אתה אומר אתה לא בבאן בFACEIT?
    מה זה אחי?
    https://www.faceit.com/en/players/SELAAA
    אחשלי בMAIN שלך בFACEIT אתה כל משחק מסיים 15-30 במקרה הטוב, אתה לא פוגע. עכשיו יורידו לך תבאן אתה תבוא לשחק עם הEAC ברור שתבוא בלי האקים ושוב לא תפגע, אתה לא עד כדי כך לא חכם לשים האקים עם אנטי ציט.. ושאתה בלי האקים אתה לא פוגע כדור. ראית תGAMESENSE שלך גבר? אתה הולך בביטחון במקומות שאתה לא אמור להיות בטוח, זורק את כל הUTILITY שלך על תחילת הראונד, אתה שם FLASH סתם לכיף, מפליש אותך ואת הטים שלך כמו בחור לא חכם במיוחד, דיי אחי אל תהיה לא חכם ותגיד שאתה משחק הרבה זמן כי אין לזה השפעה על כלום.
    עובדה שאם אתה משחק כל כך הרבה זמן ונשארת ככה משחק אז כדי שתעבור משחק אחי.

נ.ב צר לי להגיד לך בצער רב כי ה-EAC המדובר איננו עובד כבר יומיים ופתאום שחקנים פוגעים בלובי 3 ...

EAC חזר לעבוד ע"פ מה שהבנתי

לגבי : https://www.faceit.com/en/players/SELAAA - הוכחתי כבר כמה וכמה פעמים שהמשתמש לא שלי וניק מודע לכך.

לגבי הGAMESENSE שלי ? ברור שאני ארוץ ממקום למקום שאני בא כסאב וזה לא קבוצה מסודרת וכולם צועקים .
    קיצר אין לי מה להסביר לך נועם מה שכתבתי לא היה מופנה אליך.

ואתה משווה רמה של FACEIT לרמה של פיקאפים ? אתה עושה צחוק אני לרוב משחק עם רמות 8-9 אז כן יותר קשה לפגוע .
    וכן יש משחקים שאני פוגע 35+ הריגות לפני שהתחלתי לשחק עם אנשים ועשיתי SOLOQ אתה יכול לבדוק את זה .

נערך לאחרונה על ידי strel0091; 19.07.2017 בשעה 16:19.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    11.02.2017
    אני מכיר את הבן אדם הוא לא ציטר............
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    02.02.2017
    עיר
    תל אביב
    נכתב במקור על ידי HosiStyle
    נ.ב "
    חברות כמו FACEIT ו ESEA לא נותנות לי באן"
    מה אתה אומר אתה לא בבאן בFACEIT?
    מה זה אחי?
    https://www.faceit.com/en/players/SELAAA
    אחשלי בMAIN שלך בFACEIT אתה כל משחק מסיים 15-30 במקרה הטוב, אתה לא פוגע. עכשיו יורידו לך תבאן אתה תבוא לשחק עם הEAC ברור שתבוא בלי האקים ושוב לא תפגע, אתה לא עד כדי כך לא חכם לשים האקים עם אנטי ציט.. ושאתה בלי האקים אתה לא פוגע כדור. ראית תGAMESENSE שלך גבר? אתה הולך בביטחון במקומות שאתה לא אמור להיות בטוח, זורק את כל הUTILITY שלך על תחילת הראונד, אתה שם FLASH סתם לכיף, מפליש אותך ואת הטים שלך כמו בחור לא חכם במיוחד, דיי אחי אל תהיה לא חכם ותגיד שאתה משחק הרבה זמן כי אין לזה השפעה על כלום.
    עובדה שאם אתה משחק כל כך הרבה זמן ונשארת ככה משחק אז כדי שתעבור משחק אחי.

נ.ב צר לי להגיד לך בצער רב כי ה-EAC המדובר איננו עובד כבר יומיים ופתאום שחקנים פוגעים בלובי 3 ...

באמת שאין לי מושג מה כתבת פה...
    כל מה שכתבת פה לא מוכיח שהוא ציטר.
    אני מכיר אותו אישית (איתי בקבוצה) ואני יודע שהוא לא ציטר.
    אני ראיתי את הדמו שאתם מסתמכים עליו *את כולו* ובשום חלק במשחק הוא לא עשה דברים מוזרים שיחק רוב המשחק באותו role וposition הוא בא כסאב אז ברור שהוא יזוז הרבה דרך אגב.
    אין לי מושג למה נתנו לו באן ומקווה שיורידו כמה שיותר מהר שחקן cs ותיק שמבלה בשרתי הקהילה הרבה ועוזר לכל מי שצריך.
    בהצלחה!!
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    26.10.2012
    עיר
    ראשון לציון
    האפשרות לערער זה אחרי שנה. כבר ניהלנו כמה שיחות בנושא.
    נעול.
    שתף ב-Google+

הרשמה