תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 8 מ 8
    הצטרף בתאריך
    04.07.2017
    למה זה בכלל מעניין אותם אם קיבלתי וואק או לא זה אמור לשנות משהו? כי בסרברים ישראלי אחרים זה לא הזיז ת'ביצה של אף אחד אם קיבלתי וואק או לא, אז למה רק ויגיימס?
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    24.03.2016
    למה לא
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    26.09.2010
    עיר
    ראשון לציון
    לפי דעתי זה נכון דווקא. אנשים ושחקנים שיש להם עבר עם תוכנות לא חוקיות למשחק סביר להניח יחזרו על זה.
    ויגיימס היא קהילה תחרותית בעיקר ולא רוצים שדברים כאלו ישפיעו על המשחק.
    בנוסף לכך, אין סיבה שהמנהלים יתעסקו עם בעיות משמעת במקום בדברים חשובים אחרים כמו קידום הקהילה.
    מקווה שעניתי לשאלתך.
    בנוסף, אם יש לך באן משרתי ויגיימס אתה מוזמן להגיש טופס מסודר בפורום המתאים ואני מאמין שיענו לך במהירות
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    24.11.2014
    שאלה מטופשת..
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    26.10.2012
    עיר
    ראשון לציון
    1) בדרך כלל רוב מי שהיה צ'יטר בעבר יהיה גם בהמשך.
    2) בגלל זה https://forum.vgames.co.il/showthread.php?t=1582184 המטרה של האשכול הזה הוא לסנן את הצ'יטרים מהקהילה.
    3) גם במידה ולא היית צ'יטר בשרתים בארץ זה שם רע לישראל שצ'יטרים עושים קומפים או משחקים בשרתים בחול עם צ'יטים.
    4) VGAMES היא הקהילה היחידה שבאמת מסננת צ'יטרים מהשרתים וזה מתחיל מהBLACKLIST וממשיך לANTICHEAT שבקרוב יהיה על השרתים שמכוונים לרמה גבוהה כמו Pickups Retakes וטורנירים ואפילו אנטי סקריפט שאנחנו נעלה בקרוב לקלאבים.

בכל מקרה אחרי שנה יש אפשרות לערער תוך בדיקה שלא עקפת באן או קיבלת VAC /ESEA/FACEIT באן.
    בכללי אין סיבה שתשתמש בצ'יטים בשום דרך שהיא ותירוץ הSKINCHANGER כבר נדוש ועלוב בעיקר בגלל שבגלל WAVE 1 של צ'יטרים שנתפסו בו SKIN CHANGERS ועד היום שחקנים רצים על זה כאילו מישהו מאמין בכלל.
    מקווה שעניתי
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    19.04.2008
    עיר
    כפר סבא
    נכתב במקור על ידי ornos2004
    למה זה בכלל מעניין אותם אם קיבלתי וואק או לא זה אמור לשנות משהו? כי בסרברים ישראלי אחרים זה לא הזיז ת'ביצה של אף אחד אם קיבלתי וואק או לא, אז למה רק ויגיימס?
    אני מאמין שאני הכי מתאים לענות לך על השאלה הזו, הרשימה השחורה הייתה רעיון שהכנסתי לקהילת CS:GO ב-2015, הרעיון מבוסס על נוהל שקיים בסצנה כבר יותר מעשור.
    גם בשנים עברו שחקנים שנתפסו משתמשים בצ'יטים הורחקו מכלל פעילויות הקהילה, מהסיבה הפשוטה שבן אדם שהפעיל צ'יטים רוב הסיכויים יפעיל שוב, כי הפעלה של תוכנות צד שלישי למטרת ניצחון או הישג כלשהו זו פעולה פסיכולוגית שמעידה על אופי האדם, כמובן שיש יוצאי דופן אבל ברוב המקרים התאוריה נכונה.

מכיוון שאנחנו לא קוראי מחשבות ואני לא מסוגל להבדיל בין מי הפעיל מאיזו סיבה כל שחקן שנתפס מורחק לאלתר, דוגמא הכי קלאסית היא badE.
    שחקן שנמצאו אצלו שאריות צ'יטים במחשב והורחק מהקהילה, אף על פי שלא הוכח אף פעם שהוא הפעיל בשרתי הקהילה ובסה"כ נמצאו אצלו רק שאריות קבצים.

היו המון שחקנים שהגיעו אלי וטענו "עידן הפעלתי רק ב-MM כי היו מלא צ'יטרים ורק רציתי להגיע ל-GLOBAL".
    זה מעיד על אופי השחקן.. מה יקרה אם בעוד חצי שנה מהיום הוא ישתתף בטורניר גדול ויחשוד שאחד השחקנים נגדו מפעיל? מה עוצר בעדו מלהפעיל גם? לא חסר שחקנים שחשדו בהם כצ'יטרים, דוגמאות זריזות ask1ng ו-Punish, וזה רק קצה הקרחון.

לצערי הרב צ'יטרים זו מגפה שלעולם לא תיפטר, אנחנו משתדלים להתמודד איתה הכי טוב שאפשר כדי לספק לכם, קהל שחקני הקהילה את החוויה הכי טובה ונקייה שאפשר.
    נערך לאחרונה על ידי Fucile; 18.07.2017 בשעה 19:57.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    12.01.2008
    נכתב במקור על ידי Fucile
    אני מאמין שאני הכי מתאים לענות לך על השאלה הזו, הרשימה השחורה הייתה רעיון שהכנסתי לקהילת CS:GO ב-2015, הרעיון מבוסס על נוהל שקיים בסצנה כבר יותר מעשור.
    גם בשנים עברו שחקנים שנתפסו משתמשים בצ'יטים הורחקו מכלל פעילויות הקהילה, מהסיבה הפשוטה שבן אדם שהפעיל צ'יטים רוב הסיכויים יפעיל שוב, כי הפעלה של תוכנות צד שלישי למטרת ניצחון או הישג כלשהו זו פעולה פסיכולוגית שמעידה על אופי האדם, כמובן שיש יוצאי דופן אבל ברוב המקרים התאוריה נכונה.

מכיוון שאנחנו לא קוראי מחשבות ואני לא מסוגל להבדיל בין מי הפעיל מאיזו סיבה כל שחקן שנתפס מורחק לאלתר, דוגמא הכי קלאסית היא badE.
    שחקן שנמצאו אצלו שאריות צ'יטים במחשב והורחק מהקהילה, אף על פי שלא הוכח אף פעם שהוא הפעיל בשרתי הקהילה ובסה"כ נמצאו אצלו רק שאריות קבצים.

היו המון שחקנים שהגיעו אלי וטענו "עידן הפעלתי רק ב-MM כי היו מלא צ'יטרים ורק רציתי להגיע ל-GLOBAL".
    זה מעיד על אופי השחקן.. מה יקרה אם בעוד חצי שנה מהיום הוא ישתתף בטורניר גדול ויחשוד שאחד השחקנים נגדו מפעיל? מה עוצר בעדו מלהפעיל גם? לא חסר שחקנים שחשדו בהם כצ'יטרים, דוגמאות זריזות ask1ng ו-Punish, וזה רק קצה הקרחון.

לצערי הרב צ'יטרים זו מגפה שלעולם לא תיפטר, אנחנו משתדלים להתמודד איתה הכי טוב שאפשר כדי לספק לכם, קהל שחקני הקהילה את החוויה הכי טובה ונקייה שאפשר.
    תירק עלי כבר
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    26.10.2012
    עיר
    ראשון לציון
    קיבל תשובה, נעול.
    שתף ב-Google+

הרשמה