תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 4 מ 4
    הצטרף בתאריך
    30.04.2017
    שם המשתמש המתלונן: HosiStyle

שם האדמין: אדמינים בBHOP , במקרה זה ניקח משהו שהתרחש היום עם גלאדוס.

סיבת התלונה:
    אחד השחקנים שאל מדוע כל האדמינים נמצאים אך ורק במצב התבוננות ואינם משחקים בעצמם שהרי השרת הוא למשחק.
    לקחתי אחריות (מתברר שאסור לבצע דבר זה) ועניתי לשחקן את התשובה הבאה:
    "האדמינים בספק בשביל לחפש שחקנים AFK ולצוד אנשים שמקללים"
    הכל המשיך טוב ולא ידעתי בשלב זה שאני נמצא במיוט לשעה והמשכתי לדבר אל עצמי.
    לאחר כמה דקות שאלתי אם שומעים אותי מכוון שאף אחד לא הגיב לדברי ואז הבנתי שאני במיוט.
    קיבלתי מיוט מאדמינית P-BODY לשעה ופניתי אליה בצאט בצורה מכובדת ושאלתי מדוע אני במיוט גלאדוס ?
    מהר מאוד קיבלתי תשובה ממספר אדמינים כועסים שאמרו לי בטון לא נעים ולא מכבד כי זלזלתי בצוות ואמרתי שהם אדמינים גרועים וכמובן נאמר לי להתלונן בפורום.
    תלונתי היא לגבי הצוות בBHOP ישנם אדמינים מצוינים שעושים את עבודתם נפלא ועל כך אני מכבדם, ואילו מהצד השני ישנם האדמינים שתמיד יש הרגשה כי הם באים כועסים וחסרי סובלנות ומחפשים להעניש שחקנים במיוטים גאגים ובאנים שאילו דברים אשר תורמים בכלום ורק יוצרים שם אווירה שלילית ולא מהנה שהרי השרת הוא להנה ולכיף.
    כמובן כאשר כתבתי להם ועזרתי לאדמינית לשעבר שהתלוננה באותו הזמן גם היא כי היחס הוא אינו הוגן קיבלתי גאג נוסף ליום.
    לסיכום בפנייה ישירה לצוות ההנהלה של ויגיימס ולצוות ההנהלה של הבהופ בפרט ברצוני לבקש טיפול בנושא זה וברצוני להציע לכם הצעה שהיא:
    מדוע האדמינים עצמם שנותנים מיוט/גאג/באן לא יצטרכו הם בעצמם להוציא צילום מכמה סיבות שהם:
    יכול להיות שהאדמינים מלבינים דברים לצידם על מנת להצדיק את העונש שנתנו ולכן צפייה בצילום מנקודת מבט שלהם יכולה להציג דברים אחרת ואולי אפילו להוכיח את חפותו של הנאשם.
    יכול להיות שהשחקן לא שם לב שהוא במיוט (קחו לדוגמה את המקרה שלי שלקח לי 10 דקות לשים לב שאני במיוט והצילום שלי הוא רק 2 דקות לאחור).
    כמו כן ישנם אנשים שאין באפשרותם לצלם לאחור ובכך להגן על עצמם בצדק מהמון סיבות (כמו לדוגמה כרטיס מסך לא מתאים) ולכן חיוב ההוכחה מצדו של האדמין הוא חשובה למען הגנה על השחקן הפשוט.

התאריך שבו הסיטואציה התרחשה: 17.7.17

הערות נוספות: אשמח לקבל תשובה מכבדת והוגנת מכוון שהשקעתי זמן רב בכתיבת תלונה זו בשמי ובשם רגשותיהם של שחקני הקהילה והשרת.

http://steamcommunity.com/sharedfile...?id=1077401210

https://steamuserimages-a.akamaihd.n...545A610C6C155/

אלו הם תמונות מחשבון הסטים האישי שלי, אשמח אם תסתכלו עליהם.
    נערך לאחרונה על ידי HosiStyle; 17.07.2017 בשעה 17:05. סיבה: צח ביקש את התכלס D:
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    13.02.2016
    שלום
    HosiStyle,
    קודם כל בהצלחה במבחן שלך.

אני אסביר את מה שקרה בשרת מנקודת המבט שלי ברשותך -
    אני הייתי בשרת ושיחקתי כמו תמיד (השחקנים יודעים שאני כמעט ולא בספק בשרת, אני אוהבת לשחק ולשפר את חווית המשחק עבור השחקנים שלנו).
    לאחר מכן, מישהו שאל "למה האדמינים תמיד בספק?"
    אתה ישר ענית בתוקפנות (שוב - זה היה מנקודת המבט שלי וכמובן אדמינים אחרים תמכו בי בשרת) ש"האדמינים באים רק כדי להיות בספק לחפש בכוונה שחקנים AFK ולעשות סנייפים.
    עכשיו, מאיך שאני הבנתי מסגנון הדיבור שלך ומה שאמרת - אתה זלזלת בתפקידי כאדמינית ובי כאדם. אתה בא לשרת ואומר שאני מחפשת שחקנים ומחפשת רק לתת קיקים ומיוטים. כמובן שזה אינו נכון. אני משתדלת להיות אדמינית טובה ולתת עונשים רק כשצריך ורק בכדי לשפר את חווית המשחק - שלא יהיו עימותים והתקלויות. לא משנה אם זה בין שחקן לשחקן או אם זה בין שחקן לאדמין. הקהילה שלנו מנסה כמה שאפשר לשמור על אווירה כיפית ונחמדה.
    לכן, בגלל הרגשה שאני והאדמינים האחרים קיבלו בגללך - שאתה מזלזל בנו ובתפקידנו, הבאתי לך מיוט כולה לשעה. (אם אני לא טועה זה כבר ירד).
    לאחר מכן, שחקנית אחרת התערבה, למרות שביקשתי ממנה לא להתערב מספר פעמים והיא קיבלה עונש הולם.
    אמרתי גם לך להפסיק לדבר על הנושא ונתתי לך גם גאג - הגאג ירד לאחר שדנו בזה איתי והחליטו שזה עונש מוגזם - והסכמתי עם זה.
    כמו כן, הציטוט שהבאת אינו רלוונטי. אדמינים אינם חייבים לספק הוכחות - אם היינו צריכים לספק רקורדים על כל שחקן ושחקן אז לא היה לי מקום כבר במחשב בגלל רקורדים.
    למרות זאת - כן קיבלו רקורד של מה שאמרת - והסכימו שזה עונש הולם בגלל מה שאמרת, וכמו שאמרתי - הגאג ירד למרות שהמשכת לדבר למרות האזהרות שלי.
    ממליצה לך לעבור על החוקים של השרתים בכללי, כדי להימנע מסיטואציות כאלו בעתיד.

מקווה שיהיה לך המשך יום מקסים,
    P-Body - אדמינית בשרת הביהופ

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    30.04.2017
    שלום,
    P-BODY,
    קודם כל לא הייתה תלונה ישירה אליך בלבד זה היה בכללי לגבי ההתנהלות של האדמינים בשרת זה היה מקרה ספציפי ששבר את גב הגמל.

מנקודת המבט שלי וגם ניסיתי להסביר לכם זאת בצאט, אמרתי לכם כי זאת לא הייתה הכוונה שלי והסתכלתם על זה בצורה לא נכונה.
    במקום למנוע את הסיטואציה הזאת שעולה לי בעוד זמן יקר, החלטתם כי בכל זאת זאת הייתה הכוונה שלי והשארתם לי את הגאג הלא מוצדק.
    כנראה גם שלא כל השחקנים יודעים שאת תמיד בשרת שכן אני לא ידעתי ועובדה שחקן נוסף שאל זאת, אבל על כך שאת מנסה לשפר את חווית המשחק אין וויכוח אני מכבד ומעריך את עבודתך רק הדרך של שנינו קצת שונה לשיפור החוויה.

לגבי התגובה שלי לשאלה "למה האדמינים תמיד בספק", לא עניתי בתוקפנות ואם התשובה שלי נראתה לך תוקפנית אז חשוב לי להגיד שכך אני מדבר וזה צורת הדיבור שלי ולא הייתה שום כוונה לתקוף וכמו שנאמר לפני רשמתי בשרת שזאת לא הייתה כוונתי ולא לקחתם זאת ברצינות והחלטתם להמשיך בשלכם.

כנראה שאם שחקנית נוספת שבעבר הייתה אדמינית בשרת תומכת בדעה שלי כי הצורה שבה האדמינים מתייחסים לשחקנים היא לא הולמת, ישנה בעיה.

כמו שציינתי העניין הוא לא רק לגבי ה "כולה שעה" אלא הוא לגבי ההתנהלות בכללי בשרת והיחס לשחקנים, ולדעתי האישית גם שעה לא הגיע לי ולכן הגשתי את התלונה והתלוננתי גם בצאט מולכם ישירות. "
    הגאג ירד לאחר שדנו בזה איתי והחליטו שזה עונש מוגזם"
    , זה בדיוק הדבר שאני מדבר עליו, לדעתי המיוט גם הוא אינו מוצדק ולכן הגעתי לתלונה.

אם היינו צריכים לספק רקורדים על כל שחקן ושחקן אז לא היה לי מקום כבר במחשב בגלל רקורדים.
    נשפר את הטיעון שלי ונוסיף כי אם אין תלונה לאחר יומיים לגבי הרקורד יתאפשר לאדמין למחוק את הרקורד ולשחקן לא תהיה אפשרות להתלונן ולבקש רקורד מן האדמין ואז לאדמין יהיה מקום שוב ושוב במחשב.

עכשיו לגבי הנושא הראשי הרקורד שקיבלתם...
    זכותי לקבל את הרקורד על מנת להסתכל ולהבין את מה שהתרחש, אני רוצה לשמוע וגם אם נעשתה טעות מצידי להבין כיצד להשתפר לפעם הבאה,
    לצערי עד שלא אקבל את הרקורד לא אוכל להאמין לנאמר על הרקורד כי מבחינתי זה מקור לא אמין כי גם אני יכול להגיד לך כי יש בידי רקורד שמראה אחרת.

לגבי החוקים של השרתים לצערי הרב עברתי עליהם כמה וכמה פעמים מאותה סיבה עכשיו ולכן אני מרשה לעצמי לבוא ולהתלונן.

מקווה שיהיה לך המשך יום מצוין כמובן שהכל לא אישי
    HosiStyle - שחקן בקהילה שברצונו לשפר אותה, ובפרט את חלקת הBHOP והתחרויות.
    נערך לאחרונה על ידי HosiStyle; 17.07.2017 בשעה 16:39.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    26.10.2012
    עיר
    ראשון לציון
    נעול.
    שתף ב-Google+

הרשמה