תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 3 מ 3
    הצטרף בתאריך
    16.04.2017
    נהניתי לי בשרת הריטייקס 3 כשלפתע קיבלתי מיוט!
    אחרי שהאדמין (בטובו, אחרי 10 דקות) הסביר לי למה קיבלתי מיוט - כי דיברתי על אם אני מאמין ברוחות (*שאלו אותי!!*)
    התלוננתי בפניו והוא נתן לי גם גאג.
    עכשיו בשרת (כשהעונשים היו בתוקף) הסתכלתי ל2 שניות למטה בגלל שסידרתי את הפד של העכבר הוא נתן לי באן.
    לא ייאמן שהוא אדמין!!
    מקרה חריג ביותר!!
    אבקש טיפול מיידי!!!
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    07.12.2016
    נכתב במקור על ידי NoamE
    נהניתי לי בשרת הריטייקס 3 כשלפתע קיבלתי מיוט!
    אחרי שהאדמין (בטובו, אחרי 10 דקות) הסביר לי למה קיבלתי מיוט - כי דיברתי על אם אני מאמין ברוחות (*שאלו אותי!!*)
    התלוננתי בפניו והוא נתן לי גם גאג.
    עכשיו בשרת (כשהעונשים היו בתוקף) הסתכלתי ל2 שניות למטה בגלל שסידרתי את הפד של העכבר הוא נתן לי באן.
    לא ייאמן שהוא אדמין!!
    מקרה חריג ביותר!!
    אבקש טיפול מיידי!!!
    אז ככה אישי היקר מפה ראשונה ששיחקנו איתך לא הפסקת לדבר באמצע הרייטקים אחרי זה התחלת לדבר שטויות ולהפריע לשחקנים לשחק. 4 אנשים היתלוננו אלייך שהפרעת להם לשחק אמרתי אין בעיה אני יתן לך צאנס אחרון
    ניכנסו למפת de_cache שמה גם לא הפסקת לדבר שטויות אז שמתי לך מיוט שתבין על מה אני מדבר אבל לא הבנת כנראה אז התחלת לרוץ ולהיסתכל על הריצפה וקרה איזה 4 פעמים שהבומב היתפוצצה ובאת רק אחרי אחרי זה. 3 אנשים כולל אדמין ברמה גבוה בויגימס היתלוננו אלייך ואמרו שאתה עושה בעיות אחרי זה התחלת שוב להספים את הצאט ולגביי הבאן שזה עבר את הקו האדום האצלי זה ביגלל שעשית טרולים והפרעת לשחקנים לשחק והרסת להם את חווית המשחק!

החלטתי להביא לך באן רק ליום אחד כי כנראה לא הבנת את החוקים אני מקווה שפעם הבאה זה לא יקרה יום טוב והמשך שבוע טוב!
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    26.10.2012
    עיר
    ראשון לציון
    קיבל תשובה מפורטת נעול.
    שתף ב-Google+

הרשמה