תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 5 מ 5
    הצטרף בתאריך
    18.06.2017
    עיר
    תנחש
    שם המשתמש המתלונן: superkong
    שם האדמין: hazizi haziz

סיבת התלונה:
    מעודד התאבדות

התאריך שבו הסיטואציה התרחשה:16/07/2017

הערות נוספות: האדמין החדש חזיזי חזיז משרת הפאן נתן לי מיוט כי החוזקה של המיק שלי עלתה (בעיה במיק) הסברתי לו שיש לי בעיה במיק כתשובה לזה הוא אומר לי לך תקנה מיק חדש שזה דיי חוצפה להגיד את זה לאדם שהוא לא מכיר מבחינה כללית ולא מכיר אותו לאחר מכן אמרתי לא שאני לא מתכוון לקנות מיק חדש ואחרי כמה שניות כתבתי לו משהוא על המיק שלי עם שגיאות כתיב והוא התחיל לתקן אותי התעצבנתי נורא כי מה אכפת לו מה איך אני כותב אני יודע שיש לי שגיאות כתיב ואני לא צריך אף אחד שיגיד לי את זה ואני יודע מתי כי יש לי הרבה כאלה אז רשמתי לו "תתאבד".
    אני מקבל את העונש אבל אני חושב שצורת הדיבור שהוא ענה לי זה התגרות וזאת הסיבה שאני מתלונן הייתי מבין למה קיבלתי באן על מה שרשמתי אבל אדמין שצריך למנוע מדברים כאלו של התגרות שלא יקרו בשרת והוא עושה ההיפך!!!!! ועוד הוא בעצמו התגרה
    נערך לאחרונה על ידי superkong; 16.07.2017 בשעה 22:02.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    07.04.2017
    שלום Superkong ,
    הדברים שאמרת בתלונה צודקים ויועברו לאדמין אשר התלוננת עליו מצטערים על אי הנוחות
    מקווים שהמקרה לא יחזור שנית תודה על הדיווח .
    ספוילר:
    אחד הגברים
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    28.08.2016
    הנושא טופל, תודה על הדיווח.

אפשר לנעול !
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    08.09.2016
    עיר
    נהריה
    שלום לך סופר קונג הבאן שלך יורד עקב אי הבנה אבל אני רוצה שתדע שאני לא אמרתי לך לקנות מיק חדש בהתגרות חזקה אמרתי פשוט שהמיק שלך חזק אתה ענית לי אני לא יכול לתקן אותי אמרתי אז תקנה מיק חדש אני מצטער אם פגעתי וגם אם תיקנתי אני לא באתי להתגרות באנשים ולא להשתמש בחוזקה בתור הגישות
    אבל פעם הבאה אל תרשום לאדמין להתאבד
    אפשר לנעול
    חזיזי
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    26.10.2012
    עיר
    ראשון לציון
    נעול וטופל.
    שתף ב-Google+

הרשמה