תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 3 מ 3
    הצטרף בתאריך
    06.09.2016
    (אני יודע שהחוקים הם שאם אני בבלאק ליסט אז הבאן לא ירד אבל בכל זאת אני מבקש בכל לשון של בקשה לפחות לקרוא את המילים הבאים)
    שם פרטי:נתי

שם במשחק: Lorde

סיבת הבאן המצוינת בדף העונשים בסורס באנס:vac ban
    הסבר על המקרה: קיבלתי overwatch ban והסיבה היחידה לקבלת הוואק שאני יכול לחשוב עלייה הוא הביהופ שאני עושה בקומפים. מי שמכיר אותי יודע שהיה לי ביהופ מטורף מכיוון שאני מתאמן על זה בערך חמש שנים (css). אני הייתי אדמין בגייל, והשקעתי יותר מידי כסף על המשתמש הזה כדי לסכן את המשתמש בציטים. כן, אין לכם סיבה הגיונית להאמין לי ובגלל זה אני ממש רוצה שvalve יתנו לך את הדמו למשחק שבגללו קיבלתי את הבאן אחרי קבלת הבאן. (היה יכול להוכיח שהבאן לא קשור לציטים אלה לביהופ)
    מדוע לדעתך העונש צריך לרדת: חברים, חופש גדול. אני הייתי בהייפ מטורף מהחופש הגדול ובתור אדמין תכננתי מלא לילות כיפים והאמנתי שאני יכול להגיע למקום של מנהל שרת הגייל ולהפוך את שרת הגייל למקום שכיף לשחק בו ולמקום שמשלב משחק והומור כאחד. בקיצור, ממש חיכיתי לחופש הזה והמטרה העיקרית הייתה שרת הגייל. כמו שרובכם יודעים שרתי הגייל בישראל לא כאלה טובים ומתקדמים כמו שרת הגייל בויגיימס, ככה שלהנות שוב כמו שנהנתי פה כנראה ולא יקרה. אני יודע שהרוב מכם מכירים אותי ואולי גם ברמה האישית ואני מבקש שירד לי הבלאק ליסט. אתם לא יודעים איך זה בכלל מרגיש שכל האצבעות עליך ושאתה נענש על משהו שלא עשית ושזה לא ליום יומיים או חודש אלה לשנה, והכי גרוע שאין לך באמת דרך להוכיח שאתה לא עשית כלום שיכול לסכן את השחקן שלך והבן אדם היחיד שמאמין לך זה אח שלך. התבאס לי החופש לגמריי. אני משחק בויגיימס מעל ל4 שנים וכמעט כל מה שאני מכיר ב4 שנים האלה זה ויגיימס. השקעתי כלכך להגיע למעמד שלהיות אדמין ורק לחשוב על זה שאני לא אדמין מבאס עוד יותר וסליחה על השפה הבוטה זה מבאס לי תתחת שכל מה שהשקעתי בו כלכך הרבה מאמץ הלך בגלל משהו שלא עשיתי. וחוץ מזה אין לי עוד מה להגיד, תודה. (שוב, אופק, צח, מאור. בבקשה תשקלו את העניין בצורה מכובדת וקחו את מה שאמרתי פה לתשומת לבכם כי כל זה מהלב).
    נערך לאחרונה על ידי lorde; 16.07.2017 בשעה 20:10.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    06.09.2016
    עזבו תמחקו תפרום הזה נשבר לי מכל הליקוקים האלה
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    26.10.2012
    עיר
    ראשון לציון
    נעול.
    שתף ב-Google+

הרשמה