תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 4 מ 4
    הצטרף בתאריך
    01.10.2016
    עיר
    טבריה
    שם המשתמש המתלונן : adi
    שם האדמין: barr
    סיבת התלונה: האדמין בר נטפל באלי במשך כמות זמן לא קטנה וכל הזמן מחפש רק לתת לי באנים ולבוא נגדי

התאריך שבו הסיטואציה התרחשה: 14.7.2017

הערות נוספות: רבנו בטים ספיק אחר של הקהילה הראשי לא קשור לסיאס גו בר שלח לי פוק שאני יבוא לטים ספיק של סיאסגו כי רבנו הלכתי הוא העביר אותי לחדר פרטי ואמר לי תחזור על מה שאמרת אמרתי לו שלא באלי לחזור ושאני לא יתן לו לתת לי באן ויצאתי לאחר כמה זמן אני רואה שקיבלתי באן רקורד אין לי ואני מבקש שהוא יביא לכם הוכחה למה שאמרתי ובנוסף להכל זכור לי שבשיחה שלי שלו ושל צח צח אמר לבר להתרחק מימני ולא לדבר איתי מבקש שאדמין חוץ מבר יתייחס לתלונה אם הפוק לא יספיק יש לי רקורד שצריך לעלות שבר אמר שאם אני ידבר אליו לא יפה אני ימשיך לקבל את זה.

דמו:
    http://imgur.com/a/jKkbb
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    09.11.2016
    עיר
    בררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררר
    שלום עדי
    1. כמו שאפשר לראות הפוק נשלח בטימספיק הראשי ואין הקשר בין הדברים
    2. אני יוסיף ויאמר לך שלקלל חבר צוות בטימספיק של סיאסגו ולהפיץ עליו שמועות = באן
    3. הבאן שלך מוצק מכמה סיבות לא פעם ראשונה שאתה מקלל ומפרסם פרטים אישיים עלי ואני לא מתייחס לטימספיק הראשי ,אני מתייחס לטימספיק של סיאס גו ובגלל זה קיבלת את הבאן
    4. עוד דבר אחרון אני דיברתי בחדר פרטי ואתה הגעת כמובן שזה קרה בטימספיק הראשי ואני לא מתייחס לcsgo כי בcsgo אין לי קשר אליך ואין לי דיבור איתך .

אני יוסיף ויאמר שאין קשר בין זה שרבנו לבין זה שאתה לא שולט על הפה שלך תלמד להתנהג ולא לקלל יש הבדל בין הטימספקים וברגע שאתה תקלל אותי בcsgo תקבל באן כי אין סיבה שתקלל / תפיץ שמועות בטימספיק של הcsgo .

ואתה יותר ממוזמן לשלח את הרקורד כי אמרתי בדיוק תמשיך לקלל בcsgo תקבל באן בcsgo זו תשובה לשאלה שלך !

הבאן מוצדק אין מה להרחיב בנושא בנוסף על כך אין קשר בין הטימספיק הראשי של וויגמס לבין הcsgo תלמד להתנהג נקודה ולא לקלל לא משנה איפה נכון לעכשיו קיללת אותי / הפצת שמועות עלי בcsgo ובגלל זה חטפת באן .

מקווה שהבנת אין מה להרחיב , הבאן נשאר נקודה !

קיבלת תשובה אפשר לנעול
    נערך לאחרונה על ידי *Barr*; 14.07.2017 בשעה 23:31.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    01.10.2016
    עיר
    טבריה
    נכתב במקור על ידי Barr-
    שלום עדי
    1. כמו שאפשר לראות הפוק נשלח בטימספיק הראשי ואין הקשר בין הדברים
    2. אני יוסיף ויאמר לך שלקלל חבר צוות בטימספיק של סיאסגו ולהפיץ עליו שמועות = באן
    3. הבאן שלך מוצק מכמה סיבות לא פעם ראשונה שאתה מקלל ומפרסם פרטים אישיים עלי ואני לא מתייחס לטימספיק הראשי ,אני מתייחס לטימספיק של סיאס גו ובגלל זה קיבלת את הבאן

אני יוסיף ויאמר שאין קשר בין זה שרבנו לבין זה שאתה לא שולט על הפה שלך תלמד להתנהג ולא לקלל יש הבדל בין הטימספקים וברגע שאתה תקלל אותי בcsgo תקבל באן כי אין סיבה שתקלל / תפיץ שמועות בטימספיק של הcsgo .

הבאן מוצדק אין מה להרחיב בנושא בנוסף על כך אין קשר בין הטימספיק הראשי של וויגמס לבין הcsgo תלמד להתנהג נקודה ולא לקלל לא משנה איפה נכון לעכשיו קיללת אותי / הפצת שמועות עלי בcsgo ובגלל זה חטפת באן .

מקווה שהבנת אין מה להרחיב , הבאן נשאר נקודה !

קיבלת תשובה אפשר לנעול
    בוא נתחיל שהפורום לא ינעל אני רוצה תגובה של אדמין אחר בפוק אפשר לראות שאתה חם עליי ושרצית לתת לי באן.
    1. צח איסר עליך להתקרב אלי בכל צורה שאפשר.
    2. אני לא קיללתי אותך ולא פירסמתי פרטים אישיים אני מודה שבטים ספיק הראשי רבנו אבל אין שום קשר זה לא הטים ספיק וגם אתה קיללת
    3. איזה פרסום פירסמתי עליך בדיוק ? כמו שאמרת את השם של אמא שלי? איזה שמועות הפצתי עליך בדיוק אפשר לדעת? שאתה אוגר ? לפי מה שאני יודע אין לך זנב
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    26.10.2012
    עיר
    ראשון לציון
    זה ממש לא מעניין אותי התלונה הזאת הנחתי אותכם לא להיות אחד עם השני באותו חדר במידה ואתה עושה את זה עדי אל תתפלא שאתה מקבל עונשים.
    גם אם הוא בא אליך לחדר אתה יכול לעבור או לעשות עליו בלוק.
    נעול.
    שתף ב-Google+

הרשמה