תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 3 מ 3
    הצטרף בתאריך
    18.06.2017
    עיר
    תנחש
    שם המשתמש ב-Steam וקישור למשתמש: superkong -
    http://steamcommunity.com/profiles/76561198203050465

אני רוצה לייעץ בקשר ל..: שרת

על איזה שרת מדובר: פאן

הערות: שלום קוראים לי עידו אני שחקן וותיק/חדש בשרת הפאן ומה שקורה שם מאז ששמו את הקרדיטים זה פשוט בושה אני אפילו לא יכול להיכנס לשרת ולדבר כי כל הזמן מישהוא נכנס לדברי או שמישהוא וצועק למיק ואז יש בלגאן אחד גדול ואני יוצא מהסרבר בתחושה רעה שאני לא יכול אפילו להגיד את מה שיש לי על הלב.
    (אני חייב לציין שהאדמינים עושים עבודה מעולה אבל כשמדברים 30 איש ביחד לא יודעים מי מקלל או צועק ובכל זאת האדמינים נאבקים לשמור על הסדר בתנאים קשים וכל הכבוד להם על זאת)
    אז באתי לפה להוציא את מה שיש לי על הלב ואני לא יכול להגיד אותו בשרת.
    מה שאני מנסה להגיד בקיצור זה שהקרדיטים הורסים את הפאן כי הפאן זה לא אנשים שבאים לשחק בשביל קרדיטים אנשים באים להנות בפאן במיניגיימס במסלולים וזה לא קורה כבר, כי כבר לא מדברים על: "מי ינצח באנגר גיימס או יעבור את הקורס" במקום זאת 30 איש מדברים על הקרדיטים שלהם וזה מבאס.
    תודה על תשומת הלב להודעה מקווה שתשקלו להוריד את הקרדיטים.
    המשך יום נעים.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    08.09.2015
    שלום גבר, אתה לגמרי צודק במה שאתה אומר על הדיבורים בשרת של הקרדיטס, בשביל זה יש את האדמינים שימנעו את כל זה , וכשאני בשרת, אני מדגיש את החוק שלא לדבר על קרדיט וגם האדמינים, אבל האדמינים הם לא רובוטים והם לא יכולים על כל דבר לתת מיוט או כל דבר אחר. נוסף כל כך, יצא לפני יומיים השופ, אז הייתם אמורים להיות "מוכנים" לחפירות של כולם, לשאלות, לבקש קרדיטס משחקנים אחרים וכו'. וגם במיוחד שאתמול עשינו ריסט לכל השופ כי היה באג, ועכשיו כל האדמינים כולל כולם ( כולל אותי יקיר שירן וסהר), מתאמצים בשבילכם שתהנו ושלא יהיו את כל חפירות על קרדיטס, ושיחזרו לדבר על : "מי ינצח בהאנגר גיימס או מי יעבור את הקורס".
    מקווה שעזרתי, המשך יום נעים ושבת שלום!
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    09.09.2012
    קיבלת תשובה כנה מהאינספקטור של השרת, האדמינים ינסו למגר את התופעה.
    ננעל.
    שתף ב-Google+

הרשמה