תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 10 מ 10
    הצטרף בתאריך
    12.01.2016
    אז עוד פעם נתנו לי קיק בלי סיבה מוצדקת וגם אחד האדמינים דיבר בגסות.
    הכל מצולם אם תרצו אני גם יעלה ליוטיוב ויפרסם פה אין לי בעיה.
    שם המשתמש המתלונן: psycho
    http://steamcommunity.com/id/--psycho

שם האדמין: xsaile

סיבת התלונה: קיק בלי סיבה מוצדקת. התחיל הראונד (סרבר ריטייק). והפינג קפץ לי מאוד כן, אבל לאחר 3-4 שניות זה הפסיק והיה לי פינג סבבה לגמרי והוא לא השפיע על הראונד בכלל. אני התקדמתי לכיוון הSITE ואז הרגו אותי, ובכל הזמן הזה היה לי 22~ פינג. ואז התחיל ראונד חדש ו5 שניות אחרי שהראונד החדש התחיל קיבלתי קיק. ולא היה לי פינג באותו הזמן בכלל. נכנסתי שוב לסרבר ושאלתי למה קיבלתי קיק והוא אמר לי בגלל פינג, ואז התחלתי להתווכח איתו ולהגיד לו שזה היה רק לכמה שניות וזה הסתדר לי ואז הוא אמר לי להפסיק להתחכם ואם אני ימשיך אני יקבל באן. ממש גבר. אדמין לדוגמא
    זה כבר פעם שניה שזה קורה ונראה לי שזה ימשיך לקרות. הם מחפשים אותי על כלום ונמאס לי

התאריך שבו הסיטואציה התרחשה: היום, 13 ליולי 17

הערות נוספות: אולי תעשו משהו בנידון כבר?
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    26.10.2012
    עיר
    ראשון לציון
    דבר ראשון אתה לא יכול לדעת אם הפינג שלך משפיע על הנראות שלך במשחק אלא רק שחקנים אחרים.
    אדמין נתן לך קיק לא בלי סיבה אלא בגלל הפינג, זה שאתה לא היית מוכן לקבל את זה זאת בעיה שלך ולא שם האדמין. אתה בעצמך מודה שהייתה בעיית פינג לא הבנתי על מה התלונה הלא קשורה לחיים הזאת.
    דבר שני שלח תרקורד אם יש לך רקורד למה לא להוסיף אותו לכאן ולחכות שנבקש? אולי זה יגרום לנו לשנות את דעתינו.
    דבר שלישי אמרת דיבר בגסות, על מה מדובר?

שלח את הרקורד ופשוט נבדוק את זה מולו כרגע לא רואה שום הצדקה לתלונה הזאת.
    נשאר פתוח לצורך פרסום הרקורד.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    12.01.2016
    נכתב במקור על ידי SEXYDOG
    דבר ראשון אתה לא יכול לדעת אם הפינג שלך משפיע על הנראות שלך במשחק אלא רק שחקנים אחרים.
    אדמין נתן לך קיק לא בלי סיבה אלא בגלל הפינג, זה שאתה לא היית מוכן לקבל את זה זאת בעיה שלך ולא שם האדמין. אתה בעצמך מודה שהייתה בעיית פינג לא הבנתי על מה התלונה הלא קשורה לחיים הזאת.
    דבר שני שלח תרקורד אם יש לך רקורד למה לא להוסיף אותו לכאן ולחכות שנבקש? אולי זה יגרום לנו לשנות את דעתינו.

סבבה אני מעלה עכשיו ליוטיוב
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    12.01.2016
    נכתב במקור על ידי SEXYDOG

בבקשה
    שים לב לNET GRAPH.
    https://www.youtube.com/watch?v=i3ZH...ature=youtu.be
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    04.08.2013
    ה netgraph מתעדכן הרבה יותר מהר מה scoreboard
    ב netgraph מ 600 ל 20 יקח בערך 4 שניות לרדת
    ב scoreboard זה יורד הרבה יותר לאט סביר להניח שהיה לך בערך 100 - 150 פחות או יותר.
    אולי האדמין היה צריך לחכות עוד כמה שניות עד שהפינג ירד או משהו כזה אבל מה שבטוח פינג היה לך.
    ואם קיבלת קיק על הסיבה פינג סביר להניח שזה בסדר.
    לגבי הדיבור של האדמין יכול להיות שזה היה דיבור אגרסיבי מידי וכמובן שיש דרך יותר יפה להגיד דברים אבל ברגע שצוות רואה שיש לך פינג ונותן לך קיק ואתה אומר בדיוק ההפך ממה שקרה זה טיפה בעייתי.
    בכל מקרה לדעתי האדמין היה צריך לשלוח אותך לפורום לפתוח אשכול תלונה ולעשות את זה יותר מסודר לא מול כל שחקני השרת.
    אני מאמין שהמנהל שרת כבר יעשה את עבודתו תודה רבה על הרקורד עזר מאוד להבין את הסיטואציה ולפתור את הנושא.
    אני רק אדמין שנתן חוות דעת על הנושא תחכה לתגובה של גורם רלוונטי לנושא.

שבת שלום ומבורך.

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    16.09.2016
    הדיבור האגרסיבי שלי היה לא סתם זה לא פעם ראשונה שאתה נכנס לשרת עושה איזה משהו ולאחר מכן אתה פשוט פותח דיון מול כולם.
    זה לא פעם ראשונה שאתה נכנס ומתעמת אם האדמין במקום לבוא לפורום ולפתוח אשכול תלונה כמו כולם.
    אתה כל פעם מחדש מחליט לקחת את הנושא לידיים שלך וזה מה שמוביל למצב הזה.
    תלמד לקחת אחריות על המעשים שלך ודברים כאלו לא יקרו.

שבת שלום.
    בברכה, XASILE *
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    12.01.2016
    נכתב במקור על ידי jordenZ
    ה netgraph מתעדכן הרבה יותר מהר מה scoreboard
    ב netgraph מ 600 ל 20 יקח בערך 4 שניות לרדת
    ב scoreboard זה יורד הרבה יותר לאט סביר להניח שהיה לך בערך 100 - 150 פחות או יותר.
    אולי האדמין היה צריך לחכות עוד כמה שניות עד שהפינג ירד או משהו כזה אבל מה שבטוח פינג היה לך.
    ואם קיבלת קיק על הסיבה פינג סביר להניח שזה בסדר.
    לגבי הדיבור של האדמין יכול להיות שזה היה דיבור אגרסיבי מידי וכמובן שיש דרך יותר יפה להגיד דברים אבל ברגע שצוות רואה שיש לך פינג ונותן לך קיק ואתה אומר בדיוק ההפך ממה שקרה זה טיפה בעייתי.
    בכל מקרה לדעתי האדמין היה צריך לשלוח אותך לפורום לפתוח אשכול תלונה ולעשות את זה יותר מסודר לא מול כל שחקני השרת.
    אני מאמין שהמנהל שרת כבר יעשה את עבודתו תודה רבה על הרקורד עזר מאוד להבין את הסיטואציה ולפתור את הנושא.
    אני רק אדמין שנתן חוות דעת על הנושא תחכה לתגובה של גורם רלוונטי לנושא.

שבת שלום ומבורך.
    הוא יכול לחכות עוד קצת לראות אם זה מסתדר או לא
    או פשוט להגיד לי שאני צריך לסדר את הפינג או שאני יקבל קיק
    אבל לא הוא ישר החליט לתת קיק והסיבה כבר לא הייתה רלוונטית
    נכתב במקור על ידי xas
    הדיבור האגרסיבי שלי היה לא סתם זה לא פעם ראשונה שאתה נכנס לשרת עושה איזה משהו ולאחר מכן אתה פשוט פותח דיון מול כולם.
    זה לא פעם ראשונה שאתה נכנס ומתעמת אם האדמין במקום לבוא לפורום ולפתוח אשכול תלונה כמו כולם.
    אתה כל פעם מחדש מחליט לקחת את הנושא לידיים שלך וזה מה שמוביל למצב הזה.
    תלמד לקחת אחריות על המעשים שלך ודברים כאלו לא יקרו.

שבת שלום.
    בברכה, XASILE *
    לא פעם ראשונה שאני נכנס לשרת ועושה משהו?
    מה לעזאזל עשיתי עכשיו שיחקתי והיה לי פינג? שזה משהו שהוא לא בשליטתי בכלל?
    אתה בסרבר למה שאני ילך לפתוח אשכול בפורום במקום פשוט לדבר איתך במשחק ולברר למה הבאת לי קיק
    זה הרבה יותר פשוט. אם לא הייתה כזה חסר סבלנות וקצת יותר רגוע היינו מגיעים להבנה
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    21.02.2017
    נכתב במקור על ידי psychomad
    הוא יכול לחכות עוד קצת לראות אם זה מסתדר או לא
    או פשוט להגיד לי שאני צריך לסדר את הפינג או שאני יקבל קיק
    אבל לא הוא ישר החליט לתת קיק והסיבה כבר לא הייתה רלוונטית

לא פעם ראשונה שאני נכנס לשרת ועושה משהו?
    מה לעזאזל עשיתי עכשיו שיחקתי והיה לי פינג? שזה משהו שהוא לא בשליטתי בכלל?
    אתה בסרבר למה שאני ילך לפתוח אשכול בפורום במקום פשוט לדבר איתך במשחק ולברר למה הבאת לי קיק
    זה הרבה יותר פשוט. אם לא הייתה כזה חסר סבלנות וקצת יותר רגוע היינו מגיעים להבנה
    1. קיק על פינג זאת סיבה מוצדקת, כן האדמין יכול לחכות ולראות אם הפינג ירד, אבל הוא לא חייב לעשות זאת מסיבה פשוטה שלאפשר לשחקן להשאר עם פינג גבוה בשרת רק כדי לחכות שהוא ירד גם מפריע לשחקנים האחרים לשחק וגם לשחקנים שיכול להיות מחכים בתור להיכנס. ( אדמין לא יכול לנחש מתי ירד לך הפינג).

2. גם אם זה לא פעם ראשונה שאתה יוצר ויכוח/דיון בשרת בגלל החלטה של אדמין לא מצדיק את הרמת הקול והאגרסיביות של האדמין המדובר, העניין יטופל על ידי מול האדמין.

3. אתה רשמת
    "אתה בסרבר למה שאני ילך לפתוח אשכול בפורום במקום פשוט לדבר איתך במשחק ולברר למה הבאת לי קיק"
    דבר ראשון, אחרי שחזרת לשרת ושאלת למה קיבלת קיק לא רק שהאדמין שהביא לך קיק ענה לך אלא עוד אדמין שהיה נוכח ענה לך,

דבר שני, בכול מצב שקורה אם אתה צודק או לא, כשאדמין עושה משהו שאתה לא מסכים איתו מסיבה כל שהיא אתה לא פותח דיון מול כל השרת, בשביל זה יש תת פורום תלונות ועזרה, אין סיבה להפריע לכל שאר השחקנים.

אני מקווה שזה עונה לך על השאלות,
    העניין יטופל מול האדמין, אפשר לנעול.
    נערך לאחרונה על ידי ENVYYYYYY; 14.07.2017 בשעה 20:27.

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    12.01.2016
    נכתב במקור על ידי obsidiA
    1. קיק על פינג זאת סיבה מוצדקת, כן האדמין יכול לחכות ולראות אם הפינג ירד, אבל הוא לא חייב לעשות זאת מסיבה פשוטה שלאפשר לשחקן להשאר עם פינג גבוה בשרת רק כדי לחכות שהוא ירד גם מפריע לשחקנים האחרים לשחק וגם לשחקנים שיכול להיות מחכים בתור להיכנס. ( אדמין לא יכול לנחש מתי ירד לך הפינג).

2. גם אם זה לא פעם ראשונה שאתה יוצר ויכוח/דיון בשרת בגלל החלטה של אדמין לא מצדיק את הרמת הקול והאגרסיביות של האדמין המדובר, העניין יטופל על ידי מול האדמין.

3. אתה רשמת
    "אתה בסרבר למה שאני ילך לפתוח אשכול בפורום במקום פשוט לדבר איתך במשחק ולברר למה הבאת לי קיק"
    דבר ראשון, אחרי שחזרת לשרת ושאלת למה קיבלת קיק לא רק שהאדמין שהביא לך קיק ענה לך אלא עוד אדמין שהיה נוכח ענה לך,

דבר שני, בכול מצב שקורה אם אתה צודק או לא, כשאדמין עושה משהו שאתה לא מסכים איתו מסיבה כל שהיא אתה לא פותח דיון מול כל השרת, בשביל זה יש תת פורום תלונות ועזרה, אין סיבה להפריע לכל שאר השחקנים.

אני מקווה שזה עונה לך על השאלות,
    העניין יטופל מול האדמין, אפשר לנעול.
    1. ברור שקיק על פינג זה מוצדק, אבל לא היה לי פינג שנתנו לי קיק
    היה לי פינג לבדיוק 5 שניות

2. סבבה תודה

3. בסדר מקבל את זה, פעם הבאה אני פשוט ישר יבוא לפה

אבל בבקשה שבאמת יטפלו בזה ולא רק יגידו לאדמין "נו נו נו"
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    26.10.2012
    עיר
    ראשון לציון