תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 4 מ 4
    הצטרף בתאריך
    08.09.2016
    עיר
    נהריה
    שם המתלונן :
    Hazizi Haziz
    סיבת התלונה :
    מקלל ונותן מיוטים וגגים סתם ככה
    התלונה :
    לפני כמה ימים עלה אדמין בשם מיואו מן , עכשיו ישר שהוא עולה הוא מתחיל לקלל כאילו הוא אומר הרבה פעמים וגם אם מישהו מדווח לאדמין על משהו הוא מאיים בכאפה ובאגרוף.
    סיבה שנייה : עכשיו היום ה 13.7 מיואו מן המציא משהו שאם מישהו נכנס במילים של מישהו הוא רושם אותו ואומר רשמתי פעם ראשונה הכל בסדר בזה ,
    אבל אם מישהו שואל מה הוא עשה הוא נותן מיוט,
    אחר כך שואלים בצ'אט מה עשיתי
    ואז הוא מאיים בבאן
    עכשיו הוא לא מישהו שלא מכיר פקודות והוא חדש
    הוא היה אדמין בקהילות אחרות
    מקווה שתשימו לב לתלונה תודה .
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    31.05.2017
    הקדמה:חשוב לציין שאתה מתלונן על מיוט של 5 דקות אני לא אומר חמש דקות בקטע של מיוט קצר אלא באמת הוא קיבל מיוט לחמש דקות בלבד
    דבר ראשון דיברנו בשרת אבל בכל זאת אני אדבר פה אני אפנה לתלונה שלך באותו סדר שכתבת למניעת אי הבנה:
    1.לא קיללתי אף אחד אם כן אני אשמח אם תשתף אותי ואין צורך לציין מתי עליתי כדי להראות שאני "החדש שלא מבין"
    2.לאיים באגרוף בחיים לא קרה כאפה למרות זאת כן זו בדיחה פנימית שלי עם מספר מצומצם של שחקנים שרק להם אני אומר את זה שגם אתה אמור להכיר אבל אני אסביר למי שלא מכיר אדמין מקהילה ישנה מאוד שאין צורך להסביר כי זה ממש לא קשור היה נותן הרבה מיוטים ושחקן צחק איתו שהוא נותן כל כך הרבה מיוטים כל מיוט שלו זה כמו סטירה ולכן האדמין החליט שכאפה זה שם קוד למיוט מאותו יום וככה הבדיחה הפנימית התפתחה לה ואנשים וותיקים יש סיכוי קטן שאם תגיד להם פעם באה שאתה מפריע את תקבל כאפה הוא יחשוב שאתה מדבר על מיוט.
    3.אתה לא הבנת למרות שהסברתי הרבה פעמים דבר ראשון אני לא המצאתי כלום זה חוק מוכר שאם מדברים שלוש ביחד יש מיוט
    עכשיו אני אסביר את המערכת שלי:
    א.המערכת לא משנה את החוק בכלל אני חשבתי עליה רק כדי ששחקנים יבינו כי יש תופעה מעניינת בשרת שנוהגים לדלג על החוק הזה ולנו האדמינים אין מה לעשות עם זה כי ברגע שניתן מיוט השחקו יטען שזה לא הוא ולך תתווכח בכל מקרה מצב לא נעים לאף צדץ
    ב.המערכת עובדת ככה אנשים שידברו 3 ביחד ירשמו בפנקס דמיוני או לא לבחירת האדמין שחקן שירשם 3 פעמים ברצף(בכוונה ברצף זה שהוא עושה את זה בכל הזדמנות)
    יקבל מיוט לחמש דקות שיש לציין זה לא מיוט נדיב בזמן
    בפעם השנייה שאדם יחזור על זה לאחר מיוט (על כל הפעולה בדיוק) הוא יקבל מיוט ל10 דקות
    בפעם השלישית 20
    וכך הלאה
    יש לציין שניסינו את המערכת וכרגע בשרת אף אחד לא קוטע את אף אחד ומתנהל שיח מכובד שבו מחכים שאדם שמדבר יסיים את דבריו וכל האדמינים והשחקנים אמרו לי שאפו על הרעיון מלבד שחקנים מועטים.\
    עריכה: דיברתי עם השחקן בשרת הוא אמר שהוא הגיש תלונה כי הוא התעצבן נראה לי שאפשר לסגור
    נערך לאחרונה על ידי MEOWFTW; 13.07.2017 בשעה 20:33.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    07.04.2017
    שלום חזיזי,
    האדמין כבר ענה לך אני רק יחדד כמה דברים
    "החוק" של כמה אנשים מדברים לא ינקוט במיוטים יותר ובבאנים כמובן
    האדמינים מהיום ישימו לב לזה יותר וינסו לעצור את המצב ללא מיוטים
    אפשר לנעול
    ספוילר:
    אחד הגברים
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    26.10.2012
    עיר
    ראשון לציון
    נעול, במידה ותרצה להמשיך בדיון תדבר ישירות מול CHABOY או SHIRKAN.
    שתף ב-Google+

הרשמה