תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 2 מ 2
    הצטרף בתאריך
    02.07.2016
    שם המשתמש המתלונן: H0pe

שם האדמין: myuto

סיבת התלונה: ביום ה' ה13 ביולי 2017 בסביבובת השעה 14:20 שיחקתי בשרת הגייל כאשר היינו בערך 16 שחקנים בשרת ואדמין אחד ששמו הוא מיוטו.
    היה VOTE CT ואז הנבחר יצא ומיד לאחר מכן האדמין היקר מיוטו עשה שוב פעם VOTECT.
    לאחר מכן הנבחר בחר את הסיטי שלו ואז הכול התחיל.
    אחרי ראונד אחד שבו נדמה לי שהטרור ניצחו התחיל ראונד חדש ואני קיבלתי ריספאון לתא ונטה (המפה היא PRISON ISLAND). התחיל הראונד עברו כבר 10 שניות ועדיין אין חוקים אז אני הולך לונטה ודוקר אותה (היא לא נשברת) ואז הסיטי אומר : "שובר ונטה מת" לכן אני זז מהונטה ומתחיל לעשות BHOP בתא שלי.
    איש אחד מהסיטי בא אליי ומתחיל לירות בי, אני לא מבין על מה ומנסה לחזור לגב צמוד לסורגים (למרות שלא אמרו תא בריחה \ תא ונטה \ תא נשק גב צמוד לסורגים) והסיטי הורג אותי.
    אני שואל בצאט למה הרגתם אותי לא היו חוקים בכלל ואז אני כותב !fk כדי שהאדמין היקר מיוטו שמחובר באותו זמן והוא עושה BHOP או משהו כזה שישאל את הסיטי ושיתן לי ריספאון. אך האדמין מיוטו לא עונה לי, לא שואל, לא מגיב.
    אני כותב לו באדמין צאט והוא לא מגיב, אני כותב לו בצאט והוא לא מגיב למרות שגם כתבתי !FK.
    האדמין היקר ממשיך להתעלם ממני למרות שאני לא היחיד שאומר לו שהיה פריקיל וגם "SHAXER" אומר לו לשים לב לצאט שיקרא מה שאחרים כותבים!
    בקיצור, האדמין מיוטו לא שם כלום על הצאט, הוא ממשיך להתעלם ולדבר מדי פעם במיקרופון ולהגיד לשקסר שהוא יקבל מיוט בגלל שהוא רב עם מיוטו האדמין המעולל.
    אז סליחה כבודו האדמין הגדול המעולל, אתה רק אדמין ואין שום סיבה שתעוף על עצמך.
    כל המטרה של האדמין הוא לעשות סדר בשרת ולגרום לאנשים להינות ממשחק הוגן וכיפי אבל האדמין מיוטו לא שם על האחרים.
    לצערי, זו לא פעם ראשונה שזה קורא ואני כבר כמה פעמים החלקתי עין אבל הפעם זה חצה את הגבול.
    הוא לא שם לב לצאט, לא קורא את האדמין צאט, לא שומע מה שאחרים אומרים לו במיק ובקיצור לא אכפת לו.

התאריך שבו הסיטואציה התרחשה: יום חמישי השלוש עשרה ביולי, סביבות 14:20 בצהריים.

הערות נוספות: עם קראתם מקודם זו לא פעם ראשונה שזה קורה לי ונמאס כבר. מקווה שיענו לי בהקדם.

צילום מסך לבקשות שלי :
    https://prnt.sc/fv6ieq

דמו:
    לצערי התחלתי להקליט רק אחרי שמתתי ואחרי שמיוטו לא הגיב לי בפעמים הראשונות.
    http://www.mediafire.com/file/asgp0k3ycljaa1b/myuto.dem
    הדמו רלוונטי לנושא רק עד לדקה 4 בערך בגלל שאין לי מושג איך לחתוך אותו.
    נערך לאחרונה על ידי H0pe; 13.07.2017 בשעה 16:17.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    26.10.2012
    עיר
    ראשון לציון
    הנושא כרגע בטיפול של יוקי, נעול.
    שתף ב-Google+

הרשמה