תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 2 מ 2
    הצטרף בתאריך
    02.07.2016
    עיר
    כפר סבא
    שלום רב לכולם!
    יש לי בעיה שאני צריך עזרה!.
    עם חלק ממכם לא זוכרים אותי או לא מכירים אותי אז, אני אדם או בשם בסטים: H0pe. אני משחק כבר יותר משנתיים בשרתי ויגיימס ובכללי 4 שנים בסיאס ולפני כן שיחקתי גם בסורס ובעוד משחקים.
    בקיץ שעבר שיחקתי המון בשרתי הקהילה (בעיקר גייל שלכם) ואחרי שחופשת הקיץ נגמרה פרשתי עקב לחץ בלימודים.
    עכשיו בחופש הגדול, החלטתי לחזור לשחק בגלל שבקיץ הקודם ממש נהנתי ופגשתי המון אנשים חדשים ובכללי כי אני אוהב את השרתים של ויגיימס.
    אך כעת, אני לא מצליח לשחק בגלל בעיות באינטרנט. אני לא מצליח לשחק בכלל בשרתים בגלל בעיות PING. כל פעם שאני נכנס לשרת קהילה ישלי פינג מטורף ואחרי כמה שניות שאני נכנס זה עושה לי אוטו קיק (מוציא אותי בגלל בעיות באינטרנט) ואחר כך אני מתעצבן והולך לשחק בשרתים רגילים של VALVE ואני יכול לשחק רגיל יחסית.
    ספק האינטרנט שלי הוא 012 ואני רוצה לשאול עם לעוד אנשים שגם לקוחות שלהם ישלהם אותם בעיות. בכללי הם לא משהו ויש בעיות באינרנט בשעות העומס בישראל אבל עד החופש הגדול הזה לא היו לי בעיות בכלל.
    אז לסיום, אני רק רוצה לדעת עם לעוד אנשים שהם לקוחות של 012 יש אותם בעיות או שזה בעיות במחשב שלי ובאינטרנט שלי.
    רק רוצה להגיד שבדקתי מיליון פעם תאינטרנט שלי והוא עובד טוב במשחקים אחרים שבדקתי בהם ואני רוצה לדעת עם יש בעיה כזאת או שמשהו דפוק אצלי ועם אכן יש בעיה כזאת למישהו אשמח עם יוכל לפנות אליי.
    אז סליחה על החפירה והמשך יום טוב
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    26.10.2012
    עיר
    ראשון לציון
    כרגע אין בעיות כזאת בשרתי VGAMES תנסה את הדברים הבאים:
    1) תנסה לסגור את הרווטר לחכות 15 שניות ואז להדליק ולנסות להיכנס עם אייפי חדש.
    2) תתקשר לתשתית שלך ויעשה בדיקה לקו.
    3) תדבר עם הספק ותשדרג לאייפי קבוע (קוראים לזה חבילת גיימרים בדרך כלל) היה לי מלא בעיות פינג גבוהה ועד שנכנסתי לזה ועובד לי מעולה.

במידה וזה לא עובד תפתח עוד אשכול בפורום הראשי אנשים שם מבינים בזה.
    שתף ב-Google+

הרשמה