תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 5 מ 5
    הצטרף בתאריך
    09.07.2017
    שם המשתמש ב-Steam וקישור למשתמש: ( crocoloko )
    http://steamcommunity.com/profiles/76561198239333600/
    אני מדבר כרגע למנהל שרת הגייל כולל כל מי שקשור לגייל עם גישות מעל למנהל.
    היי, נתחיל בזה שאני שחקן וותיק בשרת הגייל. אני מתלונן כרגע על האדמינים בשרת שלכם ולא על באן מסויים.
    קודם כל חלק מהאדמינים לא יודעים את החוקים במלואם, שזה מוביל למצב שהם מהמרים איזה עונש צריך להביא ואם בכלל צריך, או שזה חוקים של הגייל בכללי. אני נכנס לשרת הגייל במפה סאמר ונבחר סיטי. כמו שכולנו כבר יודעים האדמינים מזהירים את הטרור שלא להיכנס לנישקייה אחרת הם יקבלו סליי, אבל האדמינים שלכם נהנים יותר מידי מהפקודה של הסליי אז הם מחליטים לתת סליי לכל אחד שעובר לידם גם עם השחקן לא בנישקייה. אני עומד על המדרגות באמצע מתחת לנישקייה לפתע יוצא האדמין החדש מיוטו ומחליט לתת לי סליי. אני מתלונן על זה באדמין צאט ואני מקבל ריספאון, המשכתי לעמוד באותו המקום שקיבלתי בו ריספאון. לפתע בא האדמין קונקה ומחליט לתת לי סליי, אני מלונן באדמין צאט והאדמינים אומרים לי שאפילו אם אני מתקרב אני אמור להיות בסליי. קודם כל לא התקרבתי הייתי משהו כמו 5 מטר מלהיות בכניסה של הנישקייה ובוא נכלול את זה שזאת המפה סאמר אז יש את המדרות שנסגרו באותו הרגע ככה שלא היה לי דרך להכנס לנישקייה. אז לא אדמינים יקרים וחביבים אני אסביר בידיוק מה החוק אומר וגם למה הוא קיים כי לדעתי אתם לא יודעים. החוק אומר שטרור שנכנס לנישקייה מת מכיוון שאם שחקן בנישקייה מספים את הנשקים (זאת אומרת לוקח את כולם וזורק אותם) הפעולה גורמת לתקיעת השרת. כשאני עומד מחוץ לנישקייה אין לי דרך לעשות זאת במיוחד אם אתם רואים שאני לא זז סנטימטר מהמקום שבו אני נמצא.
    דבר שני, חבריי האדמינים היקרים אתם ממש ממש לא משהו מיוחד ויוצא מן הכלל בשרת הזה חוץ מזה שהתפקיד שלכם זה כמובן לשמור על סדר בשרת. אתם חושבים שאם שחקנים כותבים לכם שהם מדברים עם מישהו ספציפי בצאט ומבקשים שלא תתערבו אז זה זלזול כלפיי אדמין לדעתכם. זה לא, ומאוד מיותר כל הזמן לאיים אתם חושבים שזה זלזול תתנו את העונש אני אתלונן על העונש. דבר שלישי. אדמינים, אתם אמורים להביא אווירה טובה לשרת כאשר אתם שומרים על הסדר. (זאת המטרה של אדמין) אבל זה בידיוק ההפך. אתם סוגרים אותנו ולא נותנים לנו אוויר לנשימה! כל דבר קטן שאני עושה אני מתחיל לקבל איומים, שלא נדבר על אדמינים שעוצרים את כל השרת רק כי הם שואלים משהו שהם יכלו לכתוב בצאט! לא סתם נתנו לכם גישה מיוחדת לצאט שרואים את מה שאתם כותבים בצבע מודגש. שלא נדבר על זה שיש לכם את הפקודה @r או @@r או /msay או /csay או /hsay. זה מציק לנו בתור שחקנים שרוצים להנות ולשחק בשקט.
    עוד משהו שמתקשר לאותו קטע שאתם נותנים לנו הרגשה של כלא. יש חוק שאומר שאסור לקלל ואתם לקחתם אותו קשה מידי. אני מדבר לאדמינים החדשים במיוחד אם אתם לא יודע היו לנו הרבה שיחות עוד כשאתם לא הייתם עם צח והמנהל של השרת לגביי הקטע הזה.
    כל דבר קטן שמישהו כותב וזה לא בשפה נאותה אתם מצמידים לבן אדם גאג/מיוט ולזמן מוגזם ברמה אחרת. אמרתי במיקרופון איזה משפט והוספתי "תחת" קיבלתי מיוט פרם ואז הורידו לי לשעה. עוד מקרה שקרה לי לא מזמן. אני הייתי סיטי והיה סיטי שזרק על הטרור נשקים ריקים, אני חוזר ריקים. האדמין הנחמד קונקה החליט שאני זרקתי את הנשקים לפי אחד שכתב בצאט שהוא היה חיי ומורד בכלל שלא ראה ולא היה. קונקה כמובן בצורה מאוד לא מקצועית לא בדק את הנשקים למי הם שייכים,והאם יש כדורים בנשק. לא שאל אותי או אף אחד מהסיטי מי זה פשוט הסתמך על מילה של טרור שלא היה בכלל. וקיבלתי פריקיל ליומיים, הייתי צריך להתחנן אליו שיאשר אותי בחברים כדי לדבר איתו וכמובן הוא לא אישר ורק אחרי שעה שדיברתי עם יוקי ירד לי הפריקיל. אני סיימתי פה אני פונה למנהל של השרת גבר כשאתה מעלה אדמינים חדשים וגם ישנים שלא היו בשיחות שהיו לנו תעדכן אותם בבקשה. ולכל האדמינים שצופים בזה בבקשה ממכם, שימו לב לאונשים שאתם נותנים ושימו לב למה שהשרת מבקש מכם.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    26.10.2012
    עיר
    ראשון לציון
    כמה דברים על מה שכתבת.
    דבר ראשון במקרה שתיארת בהתחלה ציינת שאדמין נתן לך סליי וקיבלת RESPAWN, בן אדם הגיוני שלא מחפש צרות לא היה חוזר לאותה נקודה שהבעיה התחילה קודם. בנוסף החוד נועד גם בשביל מה שאמרת אבל גם כדי לא יהרגו CT או יקחו רונים שלא בדרך של המשחק ויתנו אופציה לבחור CT בשקט בלי הפרעות לכן גם אם אתה קרוב לנישקיה אסור לעמוד שם. לדוגמא תדמיין את המפה REBEL ותחשוב מה היה קורה אם שחקנים ישיגו נשק (מה שבכלל לא קשה במפה הזאת או לגו ועוד רבות) ויעלו לחלון של הנישקייה. לכן מה שאמרת לא רלוונטי היית צריך להבין את הרמז לא לחזור לאותה נקודה.

את המקרה השני לא הצלחתי להבין במלואו אני אשאיר את זה למנהל שרת לבדיקה.

דבר שלישי אני מבין את העובדה שהאדמינים לוחצים ואני אעביר את הנושא הזה הלאה, לגבי זה השאדמין יכול לכתוב ב@@ /CSAY /MSAY @ וכ'ו.
    למקרה שלא שמת לב הCT לא שמים בכלל על הצ'אט ואם אתה לא קורה להם במיק כנראה שהשחקן שעשו לו FK לא יקבל טיפול. זה בדרך כלל לוקח בין 20 שניות לדקה לשאול שאלה את הCT ואני לא רואה איך זה מפריע בכל דרך שהיא. בדרך כלל האדמינים מקפידים להגיד לCT לחכות עם המשחקים כדי שיוכלו לשאול את הCT שאלה לגבי המשחק עצמו.

לגבי המקרה עם KONKA נעשה בירור מולו ומול הסגן מנהל שרת (המנהל שרת בחול כרגע)

לגבי השפה הלא נאותה, גם אם זה "בקטנה" מצידך זה אסור וישאר אסור. אתה צריך להבין שיש ילדים בשרת שלא אמורים להחשף לדברים והאלה וגם אם כן יש כאלה שמשחקים עם רמקולים ולפעמים גם בסלון וזה לא מתאים שבן אדם ידבר איך שבא לו בזמן שאמא של הילד או אח שלו שבן 3 כרגע לידו.
    יש המון כניסות לשרת וכמו שהם מצליחים להתמודד עם לא לקלל או לא לדבר בשפה לא מתאימה אני בטוח שגם אתה תצליח.

הדברים שיעלו לבדיקה הם נושא ה"חניקה" של האדמינים לשחקנים, העיניין עם קונקה והאווירה הכללית בשרת.

תודה על הדיווח פעם הבאה אשמח אם תביא רקורד או תמונות שיעזרו לנו לטפל במקרה לעומק.

האשכול נשאר פתוח לבקשת סגן מנהל השרת
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    09.07.2017
    לגבי מה שכתבת שהאדמינים לא מפריעים, הם כן. הם לא נותנים לסיטי לסיים משפט והם ישר נדחפים. הסיטי אמורים לראות את הצאט זה הנקודה בסיטי כשמישהו כותב מדיק הם שמים לב ובאותה המידה יכולים לשים לב לאדמינים. חוץ מזה שהפקודות @@ ו @ הם בולטות מאוד על המסך ואי אפשר לפספס.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    02.07.2016
    עיר
    חיפה
    היי LOKO,

קראתי את תלונתך ואני מצטער בשם האדמינים שציינת פה ושאר חברי הצוות שאתה (בפרט ועוד שחקנים ככלל) מרגישים כך בשרת.

אני מודע לנושא ה"חניקה" של האדמינים ו"אווירת הכלא" שניתן להרגיש במהלך היום בשרת, אני יכול להבטיח לך שהנושא בטיפול מעמיק ושיחות חוזרות ונשנות נערכות עם האדמינים על מנת להעלים את התופעה.

לגבי אי הבנת החוקים במלואם של אדמינים חדשים, כשאתה משחק כשחקן רגיל בשרת, אתה נחשף פחות לסיטואציות מסובכות ומורכבות שלפעמים רק בירור עם אדמין יגרום לפתרון הבעיה. מכך, שאתה אדמין (במיוחד חדש), נוצר עליך לחץ עצום לפתור את הבעיה בזמן מאוד קצר (יחסית למשך הראונד בשרת) ולפעמים נוצר בלבול בקרב האדמין והוא נשאר תקוע ולא יודע מה לעשות, אני חוויתי את זה לא פעם ולא פעמיים, זה עניין שדורש ניסיון כאדמין (דבר שמהווה סעיף בונוס בטופס הבקשה לאדמין אגב) ואחריו לומדים להתעסק עם סיטואציות מורכבות.

"לגבי מה שכתבת שהאדמינים לא מפריעים, הם כן. הם לא נותנים לסיטי לסיים משפט והם ישר נדחפים. הסיטי אמורים לראות את הצאט זה הנקודה בסיטי כשמישהו כותב מדיק הם שמים לב ובאותה המידה יכולים לשים לב לאדמינים. חוץ מזה שהפקודות @@ ו @ הם בולטות מאוד על המסך ואי אפשר לפספס."

שוב, אני מבין את האדמינים מהסיבה הפשוטה שכאשר הם משתמשים ב@@ וכדומה מספר פעמים, הרבה שחקנים בשרת באים אליי (ולבעלי גישות אחרים) ומתלוננים על ניצולי גישות של האדמינים. ולכן, מהסיבה הפשוטה שיש אנשים בשרת שמחפשים אדמינים מסויימים, ביקשנו מהם "להוריד פרופיל" בקטע הזה. עזוב את זה שיכול להיות שזה דבר דחוף ואם האדמין לא היה מדבר במיק, כנראה שהדבר לא היה מטופל\עונש היה נמנע
    בכל מקרה אם אתקל בעוד מקרה של אי התייחסות אקיים שיחה בנושא עם האדמינים.

שבוע טוב, שמחתי לעזור, לכל בעיה\טענה\בקשה אשמח שתוסיף אותי בSTEAM

MELEH
    נערך לאחרונה על ידי -MELEH-; 09.07.2017 בשעה 14:39.

"I Believe There is A God Above me, I'm Just The God Of Everything Else"
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    26.10.2012
    עיר
    ראשון לציון
    נעול.
    שתף ב-Google+

הרשמה