תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 20 מ 20
    הצטרף בתאריך
    12.02.2013
    שם המשתמש המתלונן:hect0r

שם האדמין: Myuto
    סיבת התלונה: אז ככה מיוטו האדמין החדש החליט להביא לי FKLIST ל7 יום בגלל שחבר שלו מרד בLR והרגתי אותו.

דבר ראשון הוא הביא לי תFK 2 ראונדים אחרי עזבו שזה לא מוצדק הביא גם ל7 יום .
    דבר שני אחרי שאמרתי לו שלא מביאים על דבר כזה 7 יום FK אפילו שזה לא מוצדק הוא הוריד ליום ואחרי זה קיצר ל10 שעות

ששאלתי אותו אם יש לו הוכחה שסתם הרגתי הוא שתק וראונד אחרי הוא ראה שקשה לו להתמודד עם כל מה שהולך בשרת והוא יצא וחבר שלו BOOMFUCK אחריו . והשאיר אחריו מלא טרור עצובים שלא קיבלו וואן אפ וזה היה ראונד אחרון . אדמין למופת . ככה עוזבים שרת ? ככה מתנהלים ? מה נסגר עם השרת של הJAIL כל היום תלונות מפה ועד לסלוניקי
    התאריך שבו הסיטואציה התרחשה: היום

הערות נוספות: כן אני עצבני רצח

דמו: אפשר לארגן דמו יש ממי להביא

לא פתחתי את התלונה בגלל העונש זה לא כל כך מפריע לי , מפריע לי שיש אדמינים כאלה
    נערך לאחרונה על ידי lel2k; 07.07.2017 בשעה 08:46.
    saizeN

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    23.03.2017
    לדעתי סיטיבאן לשבוע זה עונש לא מוצדק על כזה דבר, זוהי דעתי האישית.
    בנוסף, בתור עד שצפה במקרה, הטרור מרד ככה שברור שזה לא פריקיל כנראה יש קצת פרוטקציה שם...
    הסיטי היה על מיוט במשך 6 דקות שלמות(החליט שלא רוצה לעשות אנמיוט או שלא הצליח לעשות אנמיוט) ככה שכל האלאר הזה היה בלאגן אחד גדול....
    נערך לאחרונה על ידי GaRgaM3L; 07.07.2017 בשעה 06:25.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    07.07.2017
    לדעתי אדמין חרא בלי טיפת כבוד עושה פרוטצקיות לחברים שהוא מדבר איתם בשרת חושב כולם על הזין שלו אומר לכו זדיינו באמצע השרת וואלה דיבור לא מכבד דיבור נגוע הייתי אומר אני בעד להוריד אותו ולתת לו fklist לחודש שילמד מטעיות הכלב הזה
    גם כן בוםפאק האפס הזה דפקו לו תסכין חהחהחהחהחהחהחהחהח איזה לוזר

- - - Updated - - -

אני לא מצפה אפילו לתגובה מההנהלה אני מצפה שתורידו אותו איך שאתם רואים את זה פשוט בושה! אדמין חרא!
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    23.05.2017
    לדעתי העונש היה לא מוצדק בכלל הייתה צריך להקשיב למי שהיה בשרת חבר הגאנג שלך boom fuck מרד באלר הוא לא אמר חוקים בגן טוס וישר דקר אז זה נקרא מרד וגם עם את נותן פריקיל על להרוג באלר תן שעה שעתיים אבל שבוע?!?!?אחי לא מוצדק בעליל וזה נקרא פרוטקציות
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    24.06.2017
    הם סתם ברייגים כי אלה חברים שלהם ואם זה היה מישהו אחר לא היה אכפת להם רק 1 אפ או ויאיפי
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    16.07.2016
    אוקי אז ככה אדון אקטור אני אדמין חדש עשיתי טעות בפריקיל כי לא הכרתי את הפקודה אחרי שהבנתי איך לתפקד עם הפקודה הורדתי לך את המפריקיל לעשר שעות על פי שיקול דעתי זה קצת מוגזם אבל זה היה מתאים לאותו הרגע אוקי ועכשיו בקשר לבום פאק הוא חבר שלי אבל לא היה לזה קשר לפריקיל בום פאק הרג שחקן בשם גרגמל בגלל שלא עשה את האלאר וזה נקרא מרד אז הוא הרג אותו בהמשך לפי מה שראיתי אתה סתם באמת ודקרת אותו ואז אחרי שתי דקות פשוט דקרת אותו והוא מת ולקח לי שני ראונדים עד שהבנתי את הפקודה וקיבלת עונש מתאים לא היה פה שום פרוטקציות או משהו לא במקום תודה.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    07.07.2017
    נכתב במקור על ידי amirkr54321
    אוקי אז ככה אדון אקטור אני אדמין חדש עשיתי טעות בפריקיל כי לא הכרתי את הפקודה אחרי שהבנתי איך לתפקד עם הפקודה הורדתי לך את המפריקיל לעשר שעות על פי שיקול דעתי זה קצת מוגזם אבל זה היה מתאים לאותו הרגע אוקי ועכשיו בקשר לבום פאק הוא חבר שלי אבל לא היה לזה קשר לפריקיל בום פאק הרג שחקן בשם גרגמל בגלל שלא עשה את האלאר וזה נקרא מרד אז הוא הרג אותו בהמשך לפי מה שראיתי אתה סתם באמת ודקרת אותו ואז אחרי שתי דקות פשוט דקרת אותו והוא מת ולקח לי שני ראונדים עד שהבנתי את הפקודה וקיבלת עונש מתאים לא היה פה שום פרוטקציות או משהו לא במקום תודה.
    מה אתה מבלבל תמוח תגיד ביי לאדמין
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    07.07.2017
    שמעו לא מזלזל באדמין אבל הוא לא נתן 1 אפ לאנשים ,יוצא באמצע ראונד,מקלל ונותן פרוטקציות.
    הוא נותן העדפות לחברים שלו והשפיל את המתלונן בפני רבים בכך שאינו יודע דבר דבר המעיד על טיפשות ואני דורש שמקרה זה יטופל ביד קשה ושיפצו את המתלונן על עוגמת הנפש
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    12.02.2013
    די אחשלי
    הוא ניסה לדקור אותי ולא הצליח אז הרגתי אותו . יש לך רקורד שהוא באמת צדק ? כי לפי מה שידוע לי מילה של CT יותר חזקה משל טרור .

ולמה יצאתה מהשרת ? קשה להתמודד ? תעמוד תדבר תסביר את עצמך זה סתם FKLIST ואתה יודע . ואם זה היה מישהו אחר בוא נגיד שלא היייתי מקבל FK כי לא היה על מה . היה בשרת מלא אנשים שראו שלא סתם הרגתי אז תפסיק לדבר סתם

ותפסיק להתייפייף "אדון " תודה "
    נערך לאחרונה על ידי lel2k; 07.07.2017 בשעה 06:00.
    saizeN

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    07.07.2017
    נכתב במקור על ידי lel2k
    די אחשלי
    הוא ניסה לדקור אותי ולא הצליח אז הרגתי אותו . יש לך רקורד שהוא באמת צדק ? כי לפי מה שידוע לי מילה של CT יותר חזקה משל טרור .

ולמה יצאתה מהשרת ? קשה להתמודד ? תעמוד תדבר תסביר את עצמך זה סתם FKLIST ואתה יודע . ואם זה היה מישהו אחר בוא נגיד שלא היייתי מקבל FK כי לא היה על מה . היה בשרת מלא אנשים שראו שלא סתם הרגתי אז תפסיק לדבר סתם
    צודק100$ אחי אדמין אביוזר
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    31.05.2017
    אוקי לך אדמין אדמין דבר ראשון:
    לא ככה כותבים הקטור
    דבר שני:
    הגזמת עם הסיטי באן על דבר כזה זה נראה כאלו סתם יש לך משהו נגדו שזה כבר לא בסדר
    דבר שלישי:
    אתה עושה פרוטקציות כאלו אלוהים יודע מה הוא לא במקרה חבר שלך וגם במקרה הבאת לו משהו מוגזם וגם במקרה לא שמת לב וגם במקרה אתה לא מכיר תפקודה תעשה טובה תגיד טעות שלי סליחה לא יקרה שוב מה הבעיה בזה
    דבר רביעי:
    אתה סאחי מת
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    24.06.2017
    נכתב במקור על ידי bumps1
    צודק100$ אחי אדמין אביוזר
    עלק 100 דולר
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    23.05.2017
    צודק אחשלי 100%
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    07.07.2017
    נכתב במקור על ידי KJ4U
    עלק 100 דולר
    צודק 100^%
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    29.08.2015
    עיר
    אילת
    הייתי בשרת באותו הזמן הייתי בסיטי ראיתי את הטרור הורג את הסיטי אחרי 10שניות שהוא בדיוק בא אמרתי בסיטיצאט תהרגו את הטרור הוא מרד (הייתי חיי) הוא עשה אלאר נגד מישהו אחר מהר בשביל שלא נהרוג אותו אמרתי להקטור להרוג אותו וחוץ מזה הסיטי היו במיוט משהו כמו 6דקות שביקשנו מהאדמין לעשות unmute לסיטי הוא התעלם כי הוא כן הגיב לאיזה שאלה שהייתה שמה הוא צידד את חבר שלו בכוונה, ממתי מילה של טרור יותר חזקה ממילה של סיטי האדמין פעל בצורה לא נכונה לאותו מצב, לא היו לו הוכחות לא כלום הוא הסתמך על מילה של חבר שלו ונגיד שהסיטי עשה פרייקיל למה הוא לא אמר תביא לו glow פשוט ראונד הבא ממתי זה סיטיבאן ל7ימים ו12שעות ואחרי זה ליום ו12שעות ואחרי זה ל12שעות ואחרי זה ל10שעות אם אני לא טועה אדמין לא החליטי בלי דעה עצמית, לא ראוי להיות אדמין לפי דעתי.
    חייב לציין שלאדמין עם ניסיון המצב הזה לא היה קורה לפי ההגשה לאדמין שלו זה מה שהוא טוען שהעבר שלו בניהול הוא:
    עבר בניהול:אדמין בפאן לפני הרבה זמן/אדמין באחד נקודה שש
    וגם לפי טענתו הוא רשם שהוא פעיל אז הוא יכול לראות איך אדמינים אחרים מגיבים למצבים, ושום אדמין לא מגיב בכזאת חומרה לכך.
    למה אתה חושב שאתה מתאים:אני חושב שאני מתאים כי אני משחק הרבה בשרת כיף לשחק בו
    אני חברותי חביב על שחקני השרת ואני אחראי
    ובנסוף אני רוצה לעזור לשרת להתפתח ולהתקדם.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    31.05.2017
    נכתב במקור על ידי Infinty
    הייתי בשרת באותו הזמן הייתי בסיטי ראיתי את הטרור הורג את הסיטי אחרי 10שניות שהוא בדיוק בא אמרתי בסיטיצאט תהרגו את הטרור הוא מרד (הייתי חיי) הוא עשה אלאר נגד מישהו אחר מהר בשביל שלא נהרוג אותו אמרתי להקטור להרוג אותו וחוץ מזה הסיטי היו במיוט משהו כמו 6דקות שביקשנו מהאדמין לעשות unmute לסיטי הוא התעלם כי הוא כן הגיב לאיזה שאלה שהייתה שמה הוא צידד את חבר שלו בכוונה, ממתי מילה של טרור יותר חזקה ממילה של סיטי האדמין פעל בצורה לא נכונה לאותו מצב, לא היו לו הוכחות לא כלום הוא הסתמך על מילה של חבר שלו ונגיד שהסיטי עשה פרייקיל למה הוא לא אמר תביא לו glow פשוט ראונד הבא ממתי זה סיטיבאן ל7ימים ו12שעות ואחרי זה ליום ו12שעות ואחרי זה ל12שעות ואחרי זה ל10שעות אם אני לא טועה אדמין לא החליטי בלי דעה עצמית, לא ראוי להיות אדמין לפי דעתי.
    חייב לציין שלאדמין עם ניסיון המצב הזה לא היה קורה לפי ההגשה לאדמין שלו זה מה שהוא טוען שהעבר שלו בניהול הוא:
    עבר בניהול:אדמין בפאן לפני הרבה זמן/אדמין באחד נקודה שש
    וגם לפי טענתו הוא רשם שהוא פעיל אז הוא יכול לראות איך אדמינים אחרים מגיבים למצבים, ושום אדמין לא מגיב בכזאת חומרה לכך.
    למה אתה חושב שאתה מתאים:אני חושב שאני מתאים כי אני משחק הרבה בשרת כיף לשחק בו
    אני חברותי חביב על שחקני השרת ואני אחראי
    ובנסוף אני רוצה לעזור לשרת להתפתח ולהתקדם.
    מחזק.
    ולאדמין:
    העבר שלך ומה שרשמת נשמע מפוברק ונראה כאלו היית עולה בלי קשר למה שהיית רושם בבקשה (המבין יבין)
    כל העסק הזה מסריח קיצר אתה תפקדת בצורה מאוד גרועה ואז התמודדת עם זה גרוע יותר אני לא הייתי סומך עליך באופן אישי לא אחראי בעליל למעשים שלך אחריות נמדדת זמנים כאלה לא גילת אחריות שמע אני ממליץ שתפרוש תסתכל על אדמינים אחרים תלמד ותגיש שוב
    נערך לאחרונה על ידי MEOWFTW; 07.07.2017 בשעה 06:22.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    18.02.2017
    עיר
    בת ים
    מחזק את האדמין
    מה הקטע שלכם לרדת על אדמין חדש להגיד לו אדמין הביוזר אדמין חרא מי אתם שתגידו את זה?! אא נכון שחקנים בשרת*הגייל* אז אתם חושבים שמותר לכם לדבר ככה? אתם טועים בגדול. אם לא כיף לכם לשחק בשרתים של vgames אז למה אתם פה?אתם יכולים ללכת לקהילה אחרת ונגמר העניין

DonePardon
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    02.07.2016
    עיר
    חיפה
    מה הולך פה ?!

לא תקבל התייחסות לתלונה שלך יותר מהתגובה הזו בעקבות העליהום אשר נעשה פה על האדמין, אם זה עלבונות, קללות, התגרויות והרשימה עוד ממשיכה.

אתם לא סנגורים\קטגורים בבית הדין הגבוהה לצדק ואדמינים בשרתי Vgames, אתם לא תחליטו איזה אדמין הוא "חרא והוא יעוף מפה על טיל".

לכל מי שרשם פה ברכות, ממליץ לכם בחום להסיר אותן לפני שתיענשו בהתאם.

לעניינינו;

האדמין מיוטו, אדמין חדש, ואני מבין אותו, מסיבה הפשוטה כשאתה בעל אחריות על יצירת הסדר בשרת אתה צריך להתמודד עם לחץ כבד מאוד של שחקנים ששולחים הודעות, מתלוננים ועוד (עשייה של יותר מ2 דברים במקביל), אם לא ידעת, נעשה שינוי בפקודת מתן FKlist שכלל החלפה בין מתן עונש בדקות למתן עונש בשעות.

בנוסף,
    עשיתי טעות בפריקיל כי לא הכרתי את הפקודה אחרי שהבנתי איך לתפקד עם הפקודה הורדתי לך את המפריקיל לעשר שעות על פי שיקול דעתי זה קצת מוגזם
    כפי שניתן לראות פה, האדמין הסתייג ממעשיו ועובדה שהוא קיצר לך את העונש (שהיה אמור להיות ליום).

מגבה את האדמין באופן מלא,

דבר נוסף שכנראה לא ירד לסוף דעתך הוא שאדמינים בשרתים לא צריכים להביא הוחכה (אלא במקרים מאוד מסויימים).

אם יש בידך דמו, אשמח לראותו על מנת להחליט בנושא העונש.

להבא לא לפתוח תלונות סתם ולהגיד לחברים שלך להיכנס ולהכפיש אדמינים בפורום כי אתה והם לא תיהיו פה יותר.

סופ"ש נעים

MELEH
    נערך לאחרונה על ידי -MELEH-; 07.07.2017 בשעה 10:23.

"I Believe There is A God Above me, I'm Just The God Of Everything Else"
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    12.02.2013
    נכתב במקור על ידי XxMELEHxX
    מה הולך פה ?!

לא תקבל התייחסות לתלונה שלך יותר מהתגובה הזו בעקבות העליהום אשר נעשה פה על האדמין, אם זה עלבונות, קללות, התגרויות והרשימה עוד ממשיכה.

אתם לא סנגורים\קטגורים בבית הדין הגבוהה לצדק ואדמינים בשרתי Vgames, אתם לא תחליטו איזה אדמין הוא "חרא והוא יעוף מפה על טיל".

לכל מי שרשם פה ברכות, ממליץ לכם בחום להסיר אותן לפני שתיענשו בהתאם.

לעניינינו;

האדמין מיוטו, אדמין חדש, ואני מבין אותו, מסיבה הפשוטה כשאתה בעל אחריות על יצירת הסדר בשרת אתה צריך להתמודד עם לחץ כבד מאוד של שחקנים ששולחים הודעות, מתלוננים ועוד (עשייה של יותר מ2 דברים במקביל), אם לא ידעת, נעשה שינוי בפקודת מתן FKlist שכלל החלפה בין מתן עונש בדקות למתן עונש בשעות.

בנוסף,
    עשיתי טעות בפריקיל כי לא הכרתי את הפקודה אחרי שהבנתי איך לתפקד עם הפקודה הורדתי לך את המפריקיל לעשר שעות על פי שיקול דעתי זה קצת מוגזם
    כפי שניתן לראות פה, האדמין הסתייג ממעשיו ועובדה שהוא קיצר לך את העונש (שהיה אמור להיות ליום).

מגבה את האדמין באופן מלא,

דבר נוסף שכנראה לא ירד לסוף דעתך הוא שאדמינים בשרתים לא צריכים להביא הוחכה (אלא במקרים מאוד מסויימים).

אם יש בידך דמו, אשמח לראותו על מנת להחליט בנושא העונש.

להבא לא לפתוח תלונות סתם ולהגיד לחברים שלך להיכנס ולהכפיש אדמינים בפורום כי אתה לא תהיה פה יותר.

סופ"ש נעים

MELEH
    אני קראתי למישהו לגבות אותי ? כל השחקנים פה הם שחקנים שהיו בשרת באותו הרגע וגם הרגישו שמה שהאדמין עושה זה לא בסדר .

שוב . זה לא על העונש , זה הפרוטקציות . חבל אני לא מחפש בחיים לעשות בכוונה לאף אחד אבל בוא אני יגיד לך משהו , ותאמין לי שאני צודק , זה לא האדמין הראשון ולא השני שאתם מעלים וקורים כאלה דברים , גם KATLER שהיה אדמין וירד וישר אחרי שירד זרק זין ולא שם פס על אף אחד , ואם זה עוד אדמינים שלא צריך להזכיר , זה מראה עד כמה הבחירה שלכם באדמינים היא לא מסוננת תאמין אני מדבר כאחד עם ניסיון . חבל שקורים כאלה דברים זה סתם מכעיס . שוב אני אומר זה לא העונש מצדי שיהיה FK גם לשבוע , עצם זה שהוא אדמין חדש , ועצם זה שהוא סתם מחלק עונשים , וגם אם הוא מחלק עונש , זה להרבה זמן שהרבה אדמינים שיש להם וותק בשרת לא מביאים FK LIST ל10 שעות . מה שמצחיק זה שהוא אפילו לא אמר שהוא יהיה VIP מה שרוב האדמינים עושים בשביל למחוק את הקטע של ה"ענישה" זה מראה שחבר שלו דירבן אותו בסקייפ (הזרים) שאני אשם . עזוב . תסתכל מסביב . אם תרצה לדבר בTS אני פה שתבין למה אני מתכוון ובאמת חבל שככה הצוות של וויגימס מתנהל .
    נערך לאחרונה על ידי lel2k; 07.07.2017 בשעה 10:27.
    saizeN

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    26.10.2012
    עיר
    ראשון לציון
    זה מזעזע מה שאתם עושים פה לכל אדמין חדש, אתם מבקשים מחברים שלכם להגיב כמו ילדים קטנים ומתנסחים בצורה דוחה.
    תלמדו לפתוח תלונה ואז תקבלו יחס. ובואו נגלה לכם סוד קטן אף אדמין לא יענש על טעות שהוא עושה ביום הראשון שלו ובטח שלא FKLIST.
    תתבגרו כבר, נעול.
    נערך לאחרונה על ידי SEXYDOG; 07.07.2017 בשעה 10:37.
    שתף ב-Google+

הרשמה