תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 5 מ 5
    הצטרף בתאריך
    16.06.2015
    עיר
    חולון
    מדי פעם יש אנשים חדשים שלא מכירים אף אחד ויוצא שהם הלידרים בפיקאפ וזה הורס לקבוצה שלמה ויוצר חוסר איזון בין הקבוצות...
    אז אני וכמה אנשים נוספים חשבנו על רעיון שאנחנו חושבים שישפר לגמרי את כל המערכת הזו...
    שתי הלידרים יהיו שני האנשים עם הrws הכי גבוהה (אפשר גם להוסיף אחרי מספר מסויים של משחקי פיקאפ)
    מכיוון שאותם האנשים הם הכי טובים והכי פעילים מבין כל הנוכחים וההסתברות שייבנו קבוצה טובה ומאוזנת תגדל...
    הרבה אומרים שזה ייבחר אותו אנשים באותו זמן והדבר הזה לא נכון כי אנשים יוצאים ונכנסים ותמיד יצאו אנשים שונים וגם אם לא עדיין יצאו שתי לידרים שיבנו משחק פייר ומעניין (אם עדיין זה מפריע אפשר לעשות שהם לא יוכלו להיות הלידר במשחק אלא רק זה שאחריו כדי למנוע רציפות)

הצעתי את הרעיון הזה בסוף משחק פיקאפ כאשר יצא לא כוחות בכלל (16-1) ואנשים רבים הסכימו (ביניהם מריצים) והעדיפו את השיטה הזאת מהשיטה הנוכחית...

מקווה שתקחו את זה לתשומת לבכם
    נערך לאחרונה על ידי orenbenya1; 05.07.2017 בשעה 22:47.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    26.09.2010
    עיר
    ראשון לציון
    רעיון גרוע לפי דעתי, מצטער. אני אישית מעדיף את המצב הנוכחי שכל אחד יכול להיות לידר. זאת לא אופציה שצריכה להיות רק לשחקנים טובים.
    אתה אומר את זה רק בגלל שבפיקאפ האחרון הפסדת כי יצאת עם אנשים לא טובים. זוהי לפי דעתי לא סיבה מוצדקת.
    מה גם שאני אישית לא ראיתי אף אחד שהסכים איתך אלא שהצעת את זה כולם היו נגד.

בברכה, Kapara
    נערך לאחרונה על ידי -Kapara-; 05.07.2017 בשעה 22:53.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    16.06.2015
    עיר
    חולון
    נכתב במקור על ידי tzahdayan
    רעיון גרוע לפי דעתי, מצטער. אני אישית מעדיף את המצב הנוכחי שכל אחד יכול להיות לידר. זאת לא אופציה שצריכה להיות רק לשחקנים טובים.
    אתה אומר את זה רק בגלל שבפיקאפ האחרון הפסדת כי יצאת עם אנשים לא טובים. זוהי לפי דעתי לא סיבה מוצדקת.
    מה גם שאני אישית לא ראיתי אף אחד שהסכים איתך אלא שהצעת את זה כולם היו נגד.
    לא מסכים איתך, הדבר הזה כן אמור להיות פתוח לשחקנים הטובים והוותיקים בפיקאפ... למה?
    1. לשים את שני השחקנים הכי טובים בשתי קבוצות שונות כבר יאזן את המשחק וימנע מכול השחקנים הטובים להיות יחדיו
    2. שני השחקנים הם גם וותיקים ומכירים את רוב אם לא כול השחקנים הנוכחים במשחק מה שיגרום למשחק מאתגר וכיפי יותר וימנע מאנשים חדשים שלא מכירים אף אחד, לבחור ואולי להרוס פיקאפ שלם כמו שקרה היום ולא רק היום אלא, גם בימים אחרים.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    26.09.2010
    עיר
    ראשון לציון
    אל תשכח שזה יגרום רק שרק אנשים קבועים וספציפיים מאוד יהיו לידרים.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    26.10.2012
    עיר
    ראשון לציון
    הועבר למנהל שרת.
    שתף ב-Google+

הרשמה