תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 3 מ 3
    הצטרף בתאריך
    29.05.2017
    שם המשתמש המתלונן: ✔-X-DNA-X-✔
    שם האדמין: ForEver

סיבת התלונה: אחרי הרבה זמן שאני אומר לעצמי נוותר לו וכאלה עכשיו באמת יש לי סיבה לפתוח את זה יש התנהגות בזויה ומכפישה של אדמין בשם:ForEver הוא מתנהג בצורה לא יפה לא מכבדת וגם אני יכול להגיד שיש הרבה דברים שהוא אומר שלא מתאמים למעמד של אדמין בשרת וחושב שהוא אדמין אז הוא מנצל את הסמכות גם בשבילו וגם (לפי דעתי גם בשביל חברים שלו) מעליב לא נותן יחס הוא כול הזמן לא מסביר את עצמו כאילו הוא מלך וכולם על הז***ן שלו בקיצור אני חושב שצריך להעיף אותו על טיל מאדמין וישמח אם תגיבו גם על ההתנהגות שלו והיחס הלא טוב שהוא מפנה לשחקנים וכבר הרבה זמן שהוא נכנס לשרת ואני יוצא כי הוא עושה לי הרגשה שלא נעים לשחק בשרת הוא הורס את האווירה וגם משתמש במעמדו שלא כצורך זה מתבטא בניהול שלו ובבחירות שלו משרת הלא מוצדקות ובייחס שהוא נותן בשרת ובאווירה שהוא הורס ועושה דווקא אני חושב שלא רק לי אלה עוד אנשים יגידו את זה ואני ישמח הם מי שחושב כמוני שיכתוב ויוצאו אותו מאדמין בעזרת ה'!!!
    (סליחה שאין נקודות ופיסוק אני עצבני וכותב מהלב)

התאריך שבו הסיטואציה התרחשה: (03/07/2017)

הערות נוספות: ובכללי הרבה זמן לא רק ביום זה הסיטואציה התרחשה אלה פעמיים רבות ....
    (אשכול שננעל בגלל שלא ידעתי את החוקים של הפתיחה אבל אני ישמח שתסתכלו גם בפנים על תגובות של אנשים ושזה לא רק אני
    https://forum.vgames.co.il/showthrea...24#post8192924)
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    22.05.2016
    בטיפול, לא להגיב
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    22.05.2016
    הנושא טופל על ידי מנהל השרת וסגנו.
    ננעל.
    שתף ב-Google+

הרשמה