תפריט ראשי

12 אחרוןאחרון
תוצאות 1 עד 20 מ 22
    הצטרף בתאריך
    29.05.2017
    אחרי הרבה זמן שאני אומר לעצמי נוותר לו וכאלה עכשיו באמת יש לי סיבה לפתוח את זה יש התנהגות בזויה ומכפישה של אדמין בשם:ForEver הוא מתנהג בצורה לא יפה לא מכבדת וגם אני יכול להגיד שיש הרבה דברים שהוא אומר שלא מתאמים למעמד של אדמין בשרת וחושב שהוא אדמין אז הוא מנצל את הסמכות גם בשבילו וגם (לפי דעתי גם בשביל חברים שלו) מעליב לא נותן יחס הוא כול הזמן לא מסביר את עצמו כאילו הוא מלך וכולם על הז***ן שלו בקיצור אני חושב שצריך להעיף אותו על טיל מאדמין וישמח אם תגיבו גם על ההתנהגות שלו והיחס הלא טוב שהוא מפנה לשחקנים וכבר הרבה זמן שהוא נכנס לשרת ואני יוצא כי הוא עושה לי הרגשה שלא נעים לשחק בשרת הוא הורס את האווירה וגם משתמש במעמדו שלא כצורך זה מתבטא בניהול שלו ובבחירות שלו משרת הלא מוצדקות ובייחס שהוא נותן בשרת ובאווירה שהוא הורס ועושה דווקא אני חושב שלא רק לי אלה עוד אנשים יגידו את זה ואני ישמח הם מי שחושב כמוני שיכתוב ויוצאו אותו מאדמין בעזרת ה'!!!
    (סליחה שאין נקודות ופיסוק אני עצבני וכותב מהלב)

נערך לאחרונה על ידי DNAohana619; 03.07.2017 בשעה 09:39.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    12.02.2013
    כל מילה בסלע תאמת שאני בדרך כלל לא אכפת לי מדברים כאלה אבל באמת שהוא הגזים , פרוטקציות לחברים ובתכלס ? התנהגות של אדמין שהיא לא של אדמין אני לא מבין למה לא בודקים תשחקנים לפני שמעלים אותם לאדמינים שחקנים כאלה לא צריכים לקבל גישות .
    saizeN

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    24.05.2017
    גם אני תומך בתלונה הזאת, האדמין חושב שאין אף אחד לידו. וכמו עכשיו בגלל שהוא CT אז יש טיפה פרוטקציות.
    אני תומך גם בתגובה של (lel2k) על זה שהוא אמר שאתם לא חושבים פעמים לפני שאתם מעלים אדמינים.
    ולדעתי אדמינים כמו Forever,KaTler,ועוד לא אמורים להיות אדמינים -כמו שאתם רואים אדמין 1 הלך -KATLER- עכשיו מקווים שהאדמין האביוזר השני ילך גם .
    מקווה שתראו את התגובה שלי כחיונית.
    נערך לאחרונה על ידי 12345ziv; 03.07.2017 בשעה 09:41.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    21.09.2016
    אני לא מבין למה אתם צריכים ככה לדבר מול כל הפורום אפשר להגיד את זה בדרך יותר נעימה ואם קרה משהו אתם צריכים לפתוח את זה לפי שצריך ולא ככה
    ואתם לא מנהלי שרת או סגנים שאתם תעייצו להם את מי להעיף מאדמין ומי לא.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    24.05.2017
    זה שאתם חברים זה לא אומר שצריך להיות פרוטקציות
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    29.05.2017
    אני אומר שאדמין מנצל סמכות והם לא מתייחסים זה לא בעיה שלי פשוט נעבור שרת וזה לא ילד ולא שתיים שחושבים ככה לפי מה שאני רואה ופריקו תהיה כנה הייתה עכשיו בשרת והוא עשה פרוטקציות לחברים שלו אז על תגן עליו וזה המקום לפתוח תלונה הם אני לא טועה זה פורום תלונות
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    03.07.2017
    צודקים בהחלט, האדמין בקושי יודע חוקים וכל פעם צריך להגיד לו ולהתווכח, אני אישית קיבלת באן מסיטי בגלל קיק שקרה בטעות שהחלפתי נשקים והאדמין אפילו לא שאל את השחקן אם לוותר לי או לא (מה שהתברר בזה שהוא ויתר וקיבלתי אן באן).
    המינימום מאדמין זה לדעת חוקים אבל כנראה לא במצב הזה..
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    25.05.2017
    עיר
    מודיעין
    אתה יכול להסביר איך בדיוק אני מנצל סמכות ועושה פרוטקציות? קצת קשה אדמין אחד ועשרים טרור שלכל אחד יש תלונה משלו
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    12.02.2013
    נכתב במקור על ידי fricodeli
    אני לא מבין למה אתם צריכים ככה לדבר מול כל הפורום אפשר להגיד את זה בדרך יותר נעימה ואם קרה משהו אתם צריכים לפתוח את זה לפי שצריך ולא ככה
    ואתם לא מנהלי שרת או סגנים שאתם תעייצו להם את מי להעיף מאדמין ומי לא.
    אז עם מי נדבר איתך ? בשביל זה יש פורום ואל תנסה להגן אחי , הוא עושה פדיחות הוא צריך לשלם עליהם , ותפסיק לבלבל תמח שהוא לא עושה לכם פרוטקציות אז חלאס אחי .

ואתה יודע מתי הוא יהיה אדמין כמו שצריך ? שאתם לא בשרת . אין מה לעשות אחי חברים משפיעים אני מבין אותו הוא ילד אחי . 14 15 ? תכלס זה לא קשור לגיל אחי כל אחד והבגרות שלו שמים לב שאתם מצליחים להשפיע עליו וחבל . בשביל שהוא יתחיל לתפקד צריכים לצאת עליו 10 15 שחקנים זה מראה על בעיה .
    נערך לאחרונה על ידי lel2k; 03.07.2017 בשעה 10:03.
    saizeN

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    29.05.2017
    forever אתה מבין מה אתה אומר אתה לא עושה פרוטקציות !!! אתה אדמין תראה כמה אנשים תומכים בי שאתה מנצל סמכות תעמוד מאחורי הטעיות שלך !!! ולפני פחות מחצי שעה משרת שיש איזה 16 מחוברים עשתה פרוטקציות
    ואז שכולם כותבים לך פרוטקציות בצאט אתה אומר סליחה סליחה לא שמתי לב מה אתה חושב עשו אותי באצבע ?
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    24.05.2017
    - - - Updated - - -

אז אל תהיה אדמין ^_^
    נכתב במקור על ידי ForEver85
    אתה יכול להסביר איך בדיוק אני מנצל סמכות ועושה פרוטקציות? קצת קשה אדמין אחד ועשרים טרור שלכל אחד יש תלונה משלו
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    25.05.2017
    עיר
    מודיעין
    אתה לא מסביר את כל התמונה. זה היה במפה vip בזמן שאחד הסיטי הרג טרור סתם. הסיטי ביקש לתת לו וואן אפ, השם שלו(של הטרור) היה מוזר בשבילי אז לקח לי זמן להביא לו וואן אפ אחרי שהבאתי לו וואן אפ הוא היה תקוע בקיר אז הבאתי לו גם רספאון. אני חייב להזכיר שאני לא יודע עדיין את כל הפקודות ולוקח לי זמן נתתי לו רספאון. ואז אחד הטרור אומר שזה פרוטקציות כי הסיטי של "חברים שלי" לא פתחו את התאים עד 14:00 אני לא שמתי לב לזמן ברגע שסיימתי תרספאון ראיתי שהם פתחו תתאים בסביבות השעה 13:45-13:55 ברגע שאמרתם לי שהם לא פתחו אז נתתי סליי סיטי כי אני גם בן אדם אני לא יכול לטפל בשרת שלם בו זמנית מקווה שהבנתם את העמדה שלי. אשמח עם יש לכם רקורד לשלוח פה זה יעזור.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    29.05.2017
    נכתב במקור על ידי DNAohana619
    forever אתה מבין מה אתה אומר אתה לא עושה פרוטקציות !!! אתה אדמין תראה כמה אנשים תומכים בי שאתה מנצל סמכות תעמוד מאחורי הטעיות שלך !!! ולפני פחות מחצי שעה משרת שיש איזה 16 מחוברים עשתה פרוטקציות
    ואז שכולם כותבים לך פרוטקציות בצאט אתה אומר סליחה סליחה לא שמתי לב מה אתה חושב עשו אותי באצבע ?
    אחי מה זה קשור שאתה אחד ויש הרבה טרור זה התפקיד שלך על תתנער מהתפקיד שלך ועל תנסה לצאת מסכן מכל הסיפור כי אתה ממש לא ופשוט תעמוד מאחורי הטעויות שלך כמו גבר ועל תנסה להתחמק כמו מה שאתה תמיד עושה ולסבן אנשים !!!
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    21.09.2016
    נכתב במקור על ידי lel2k
    אז עם מי נדבר איתך ? בשביל זה יש פורום ואל תנסה להגן אחי , הוא עושה פדיחות הוא צריך לשלם עליהם , ותפסיק לבלבל תמח שהוא לא עושה לכם פרוטקציות אז חלאס אחי .

ואתה יודע מתי הוא יהיה אדמין כמו שצריך ? שאתם לא בשרת . אין מה לעשות אחי חברים משפיעים אני מבין אותו הוא ילד אחי . 14 15 ? תכלס זה לא קשור לגיל אחי כל אחד והבגרות שלו שמים לב שאתם מצליחים להשפיע עליו וחבל . בשביל שהוא יתחיל לתפקד צריכים לצאת עליו 10 15 שחקנים זה מראה על בעיה .
    התכוונתי שיש דרך מסודרת לפתוח תלונה
    https://forum.vgames.co.il/showthread.php?t=1583457
    ככה צריך לפתוח להביא הוכחות להביא את שמו של השחקן וכו
    ואני לא הייתי איתו ב TS בכלל אז אני לא קיבלתי ממנו שום פרוטקציות אז אין לכם מה להגיד שאני מגן עליו סתם ככה
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    12.02.2013
    נכתב במקור על ידי ForEver85
    אתה לא מסביר את כל התמונה. זה היה במפה vip בזמן שאחד הסיטי הרג טרור סתם. הסיטי ביקש לתת לו וואן אפ, השם שלו(של הטרור) היה מוזר בשבילי אז לקח לי זמן להביא לו וואן אפ אחרי שהבאתי לו וואן אפ הוא היה תקוע בקיר אז הבאתי לו גם רספאון. אני חייב להזכיר שאני לא יודע עדיין את כל הפקודות ולוקח לי זמן נתתי לו רספאון. ואז אחד הטרור אומר שזה פרוטקציות כי הסיטי של "חברים שלי" לא פתחו את התאים עד 14:00 אני לא שמתי לב לזמן ברגע שסיימתי תרספאון ראיתי שהם פתחו תתאים בסביבות השעה 13:45-13:55 ברגע שאמרתם לי שהם לא פתחו אז נתתי סליי סיטי כי אני גם בן אדם אני לא יכול לטפל בשרת שלם בו זמנית מקווה שהבנתם את העמדה שלי. אשמח עם יש לכם רקורד לשלוח פה זה יעזור.
    וואלה ריגשת כל הכבוד . אנחנו מדברים על א אתה עונה "ת" אפילו לא ב .
    saizeN

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    21.09.2016
    נכתב במקור על ידי DNAohana619
    אחי מה זה קשור שאתה אחד ויש הרבה טרור זה התפקיד שלך על תתנער מהתפקיד שלך ועל תנסה לצאת מסכן מכל הסיפור כי אתה ממש לא ופשוט תעמוד מאחורי הטעויות שלך כמו גבר ועל תנסה להתחמק כמו מה שאתה תמיד עושה ולסבן אנשים !!!
    את האמת בשביל זה יש כמה אדמינים כדי שיוכלו להתחלק אי אפשר גם ללת וואן אפ גם לשאול למה הרגת מישהו גם לבדוק את פתיחת התאים וש CT לא ידברו ביחד זה בלתי אפשרי ו for ever היה לבד ולכן היה קשה ווכה זה היה עם כל אדמין והוא תפקד בצורה הכי טובה שיכול ואתם לא אמורים לבקר אותו בלי הוחכות תביאו רקורד והכל יהיה יותר ברור
    אתה אמרת לי שיש לך רקורד אז למה אתה לא שולח אותו?
    יכול להית שסתם אמרת כדי להרתיע אותנו?...
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    12.02.2013
    את האמת בשביל זה יש כמה אדמינים כדי שיוכלו להתחלק אי אפשר גם ללת וואן אפ גם לשאול למה הרגת מישהו גם לבדוק את פתיחת התאים וש CT לא ידברו ביחד זה בלתי אפשרי ו for ever היה לבד ולכן היה קשה ווכה זה היה עם כל אדמין והוא תפקד בצורה הכי טובה שיכול ואתם לא אמורים לבקר אותו בלי הוחכות תביאו רקורד והכל יהיה יותר ברור
    אתה אמרת לי שיש לך רקורד אז למה אתה לא שולח אותו?
    יכול להית שסתם אמרת כדי להרתיע אותנו?...
    חחח כל הכבוד . תביא איתך במבה וקולה להודעה הבאה
    saizeN

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    21.09.2016
    וזה שאמרתם שאני חבר שלו ואני מגן עליו.
    מפתיע שבשרת ארבעתכם יוצאים עלינו בשרת ופתאום בפורום ארבע תגובות אותו דבר רק סגנון קצת שונה כדי שזה יראה מאיים ושזה יראה שכולם חושבים כמוכם אז אם כבר אתם מנסים להגן אחד על השני
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    29.05.2017
    שיבדקו מה עשתה ולא רק מה שכתוב מדברים על התפקוד שלך בכלליות אתה מנצל סמכויות אתה משרה אווירה לא כפית בשרת מסבן אנשים לא בודק לא יודע חוקים שאדמינים אחרים אומרים כל שנייה אני יבדוק אני יבדוק די לתמם תעמוד כמו גבר ותגיד שאתה עושה את זה מה אתה לא מודע לעצמיך מה 200 איש צריכים להגיד לך את זה ולא שמתי לב אתה תמיד אומר שתופסים אותך ואתה טועה על תתנער מהתפקיד שלך ומהטעויות שלך הם זה היה פעם ראשונה ממלא אתה תמיד עושה את זה ואתה שקרן לפי דעתי ותפסיק לפגוע בנו בגלל זה שאתה אדמין אתה לא יותר טוב מכולם אתה סתם שומר מכור שמשגיח על כולם ועוזר לחברים שלו !!! (ורק שתדעו גם כתבו לו פרוטקציות מעז הוא נזכר )
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    29.05.2017
    וזה שאמרתם שאני חבר שלו ואני מגן עליו.
    מפתיע שבשרת ארבעתכם יוצאים עלינו בשרת ופתאום בפורום ארבע תגובות אותו דבר רק סגנון קצת שונה כדי שזה יראה מאיים ושזה יראה שכולם חושבים כמוכם אז אם כבר אתם מנסים להגן אחד על השני
    אני לא רואה 4 ותן זמן ותראה שזה לא 4 אני בטוח שאנשים יראו ויזדהו הם התנהגות המכפישה של פוראיבר ואתה הייתה בשרת שהיה פרוטקציות אני לא מבין איך אתה יכול להגיד דברים לטובתו באמת לכן כולם חושבים שאתה חבר שלו לפי מה שאני רואה ושמתי לב בשרת !!!
    שתף ב-Google+

הרשמה