תפריט ראשי

צפה בתוצאות הסקר: מה דעתכם על תוכנית האימונים של חודש יוני?

מדרגים
1. אין באפשרותך להצביע בסקר
 • רמה גבוהה, רכשתי את הידע בצורה מספקת

  1 100.00%
 • רמה בינונית, יש עדיין מקום לשיפור

  0 0%
 • רמה נמוכה, התאכזבתי ממבנה התוכנית

  0 0%
 • אין דעה...

  0 0%
תוצאות 1 עד 1 מ 1
 1. #1
  הצטרף בתאריך
  26.05.2010
  הודעות
  131
  שלום לכולם.

  תוכנית האימונים של חודש יוני הגיעה לסיומה.
  עם כניסתו של חודש יולי, אנו נתמקד באימוני ריענון בולטים יותר שנדרשו רבות ע"י חברי קלאן ואנשי סגל.

  קריאה מהנה.

  ==============================

  אז... מה היה לנו בחודש יוני?
  חודש יוני היה עמוס מאוד ומסתכם ב-12 אימונים בסה"כ שבוצעו בהצלחה.

  כזכור לכם, ההתמקדות בחודש יוני הייתה לקיים ריענונים לשחקנים בעלי הכשרה של אימון מתקדם וקורס קשר, כך שיוכלו לשנן מחדש את הידע הכללי של כל התפקידים הרלוונטיים וכן גם את הנהלים היעודיים. בסיכום סטטיסטי של אימוני ריענון אלו:
  1) ריענון אימון מתקדם - בוצעו 3 אימונים ו-11 שחקנים הוסמכו מחדש.
  2) ריענון קורס קשר - בוצעו 2 אימונים ו-4 שחקנים הוסמכו מחדש.

  באופן יחסי עמדנו בתוכנית אימוני הריענון, אומנם עדיין נשארו עוד 4 שחקנים שצריכים להשלים ריענון אימון מתקדם ו-2 שחקנים שצריכים להשלים ריענון קורס קשר. נמשיך לקיים את אימוני הריענון במהלך חודש יולי עד לסגירת הרשימה.

  ------------------------------

  ביצענו 2 אימונים בסיסיים נפרדים עבור חברי הקלאן החדשים טל (Hesco), שהצטרף רשמית ב-30 במאי - וטומי (MagicTim) שהצטרף רשמית ב-11 במרץ. שניהם סיימו בהצלחה את האימונים אך עדיין לא זכו לטבילת אש ראשונה במשימות שישי.

  ------------------------------

  ביצענו אימון מתקדם אחד עבור חבר הקלאן שקד (Mr.Blofer), שלאחר 3 משימות שישי נמצא כשיר ע"י סגל ההדרכה לבצע את האימון - אותו השלים בהצלחה והוסמך לתפקידים רנ"ט ומקלען.

  ------------------------------

  [לא במסגרת תוכנית האימונים\מערך ההדרכה] בהובלת הנהלת הקלאן, נפתח קורס פיקוד חוליה בו נבחרו חברי הקלאן אביחי (Avichai), עומר (Rosen), זיו (Ziv) וכן גם חבר הסגל עמרי (Omri) לבצע הסמכה לתפקיד מפקדי חוליות - נושא שהתבקש להתקיים במסגרת סגל הקלאן במשך חודשים רבים. עד כה בוצעו 2 מפגשים מתוך 6 עד להשלמת הקורס.

  ------------------------------

  [לא במסגרת תוכנית האימונים\מערך ההדרכה] בהובלת חבר הסגל בר (BarTzi) שאחראי על מערך חיל האוויר של הקלאן, נפתח קורס טייס בפעם הראשונה מזה שנים שלא היה. לקורס זה נבחרו חבר הקלאן גל (Adler) וגם חבר הסגל עמרי לבצע הסמכה להטסת כלי הטייס בשימוש הקלאן ולמידת מערכות הטיסה הרלוונטיות. עד כה בוצעו 2 מפגשים.

  ------------------------------

  מה מצופה לנו בחודש יולי?
  לפי התוכנית המקורית, בחודש יולי היינו אמורים להתמקד באימוני ריענון של קורס צניחה, נהיגה מבצעית ולוחמה בשטח בנוי. בעקבות שינויים שנעשו במהלך חודש יוני, התוכנית התעדכנה ותצא לפועל בצורה הבאה:

  1) ריענון קורס צניחה - יבוצע כרגיל, במקביל לקורס מלא (באימונים נפרדים מאימוני ריענון) עבור שחקנים שאינם בעלי ההסמכה לצניחה. נושא זה ינוהל בהובלת שרון (Sharon).
  2) אימוני נהיגה מבצעית - ייחשב בתור הדובדבן שבקצפת, עליו יפורט בהמשך הסיכום. נושא זה ינוהל בהובלתי (שון).
  3) ריענון קורסי רפואה - מכיוון שלאחרונה גדל הביקוש לבצע מחדש ריענון למערכת הרפואה בעקבות אירועים כאלו ואחרים במשימות שישי האחרונות, אנו נקיים ריענונים לנושא זה במקום אימוני לש"ב*. נושא זה ינוהל בהובלת עמרי (Omri).

  *באותה נימה, אימוני לש"ב נחשבים בעצמם לפרויקט מאסיבי שידרוש עבודה נוספת מצד סגל ההדרכה לטובת יישור קו, פיתוח קורס יעודי ויעיל + כתיבת תו"ל עיוני.

  ------------------------------

  פרויקט חדש בבנייה - אימוני נהיגה מבצעית
  במשימות שישי רבות (החל מסוף שנת 2016) בהן נעשה שימוש נרחב בכלי רכב שונים, נגרמו האירועים הבאים:
  1) תאונות דרכים...
  2) חוסר ידע בסיסי בנהיגה...
  3) טעויות בניווט בזמן נסיעה...
  4) חוסר הקשבה להוראות...

  חלק מאירועים אלו הובילו לפציעות ומיתות מיותרות של שחקנים, כעס מצד שחקנים שהתלוננו על כך וביזבוז זמן יקר במשימות.

  ביוזמתי החלטתי לנקוט בצעד "אגרסיבי" לפתירת בעיות הנהיגה בקלאן ועל כך פיתחתי קורס יעודי ללמידה של תפעול רכבים קלים (לדוגמא: מכוניות שטח כמו MRZR ו-Prolwer, האמרים, משאיות תובלה וכו'), העתיד בקרוב מאוד להתווסף לקלאן בשם "קורס חי"ר ממונע" (מלשון חיל רגלים ממונע - כוח של חיילים המתפעלים רכבים קלים לתנועה מהירה בשטחים).

  בשיתוף פעולה עם כלל סגל ההדרכה, אנו הולכים לבצע ניתוח מעמיק של אופן תפעול רכבים קלים, כיצד אנו משלבים אותם כראוי במסגרת הקלאן, מפתחים את שיטות ההדרכה הרצויות וכן גם נשפר את מבנה האימונים בהתאם לביקורות של חברי הקלאן לחוויה טובה ויעילה יותר.

  משמעות הקורס
  ראשית, הקורס ייחשב כאימון חובה להשלמה, אותו כולם כולל כולם ללא יוצא מין הכלל ישלימו במוקדם או במאוחר. לאחר יישור הקו עם אוכלוסית הקלאן הנוכחית, שחקנים שהצטרפו בעתיד יוגדרו לבצע את הקורס לאחר השלמת האימון המתקדם ולאחר שהוכיחו את יכולתם בלפחות 2 משימות שישי נוספות. הכשרה של הקורס תתווסף לאתר הקלאן ולכל משלים הקורס תופיע לו ההכשרה בפרופיל האישי.

  הקורס כמובן יתלווה במסמך תו"לבוק רשמי שיכלול את כל המידע הרלוונטי על עולם כלי הרכב ב-ArmA 3, כולל נהלים בזמן נהיגה מבצעית, טקטיקות לחימה, סדר כוחות וכמובן היכרות כללית עם הרכבים.


  לסיכום...
  לפנינו המלאכה עוד מרובה, מאחר ואנו מעוניינים להמשיך לשמור על מסלול ישר ולדאוג שכולם, מהמגויסים ועד הותיקים, ירכשו את הידע הנדרש וכן גם יהנו יותר במשימות שישי.

  באופן אישי אני מעוניין להודות לאנשי סגל ההדרכה שמתחילת הדרך ועד כה עבדנו בשיתוף פעולה מלא, על מנת לעמוד בלו"זים המוגדרים, לשמר ולשפר את רמת המשחק של הקלאן וכן גם להמשיך לקיים אימונים באופן שוטף.
  כלל המדריכים של סגל ההדרכה (עומר, עמרי, דור ושרון) עשו עבודה נפלאה בהיבט ההדרכתי שבמקביל הובילה לפיתוח שיטות הדרכה חדשות, מעודכנות ויעילות יותר שיתבלטו כראוי בעתיד הקרוב.

  כל עוד אוכלוסית הקלאן תשתף גם היא איתנו פעולה, אנו מבטיחים להמשיך לפתח ולשפר את תוכנית האימונים של הקלאן. זיכרו שגם אתם משפיעים - אם יש לכם דעות אישיות, הצעות ייעול לשיפור ושימור, רעיונות חדשים וכל מה שעולה לכם לראש, בבקשה תיצרו איתנו קשר שנדע להכיר בזה.

  שיהיה לנו בהצלחה בהמשך.

  שון,
  אחראי מערך ההדרכה,
  קלאן IsrTG.
  נערך לאחרונה על ידי -=RaNgeR=-; 01.07.2017 בשעה 21:31.

הרשמה