תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 7 מ 7
    הצטרף בתאריך
    07.02.2017
    שם המשתמש המתלונן: אפוקליפס

קישור לבאן :
    https://bans.vgames.co.il/csgo/bans#14099

שם האדמין : אדר

סיבת התלונה : שיחקנו במפה אובמה בשרת הגייל ואני הייתי סיטי ושירקן היה בטרור שירקן היה בתא מולוטוב וזרק את המולוטוב על הנשקיה איפה שהסיטי עוברים והרגתי אותו הוא שאל למה ואמרתי הוא זרק עלי מולוטוב ואדמין שאל אם זה פגע בי אמרתי שכן אבל המולוטוב פגע באיתמר לא חשבתי שזה משנה משהו אם אני אומר שזה פגע בי למרות שזה פגע באיתמר שנינו סיטי והוא פגע בסיטי אז הוא היה צריך למות בקיצור ראונד אחרי אמרתי שאני עם איתמר בטי אס והבנתי שזה משנה אז אמרתי שזה לא פגע בי זה פגע באיתמר וקיבלתי באן לחצי יום על זה אז בבקשה אם יש מצב להוריד או לקצר זה יעזור כי הבאן הזה סתמי זה לא באמת משהו חשוב זה לא איזה שקר גדול או משהו וגם זה לא היה פרי קיל אז...... במקרה הוא עם עוד שתי אדמינים ששונאים אותי בטי אס ועוד עם הטרור שעשיתי עליו את ה"פרי קיל"!!!

תאריך הבאן :29.6

הערות :
    במקרה הוא עם עוד שתי אדמינים ששונאים אותי בטי אס ועוד עם הטרור שעשיתי עליו את ה"פרי קיל"!!!
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    27.04.2015
    ראשית בוא אני אסביר לך מה קרה באמת.
    השחקן שירקן זרק מולוטוב לכיוון שלכם ולמרות שהוא לא פגע בכם החלטתם להרוג אותו,
    לאחר מכן שאלתי אותכם אם הוא פגע בך והחלטת לשקר לי ואמרת שכן ובערך באותו הרגע שירקן שלך לי צילום מסך של הקונסול שמראה שהוא לא פגע באף משתמש : https://prnt.sc/fpqmmn.
    אחרי זה בסיבוב הבא שאלתי אותך מספר פעמים והמשכת לשקר לי שהוא פגע בך או באיתמר.
    לכן החלטתי לתת לך באן בגלל שעשית פריקיל ושיקרת לאדמין.

הבאן נשאר,
    אפשר לנעול.
    נערך לאחרונה על ידי -ADAR-; 29.06.2017 בשעה 23:38.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    07.02.2017
    לא לנעול אני לא יודע אם אפשר לראות שם אם הוא פגע או לא בכל מקרה הוא זרק מולוטוב גם אם זה לא פגע "וזה כן" הוא זרק לכיוון פתיחת התאים
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    11.09.2016
    לא שאני קשור לתלונה אבל, אם התאים לא נפתחו ולסיטי לא ירד DAMAGE ובנוסף אמרתם מחזיק כל דבר חוץ מנייף מת
    עם הוא היה פוגע זה היה מראה בקונסול.
    יום טוב
    נערך לאחרונה על ידי Brenflex; 29.06.2017 בשעה 23:48.

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    07.02.2017
    אוקיי אבל זה לא מה שקרה וגם לא אמרנו מחזיק משהו חוץ מנייף מת
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    22.01.2017
    שחקנים שלא קשורים לתלונה נא לא להגיב!
    כמו שהאדמין אמר ניתן לראות בקונסול שהשחקן לא פגע באף ובוצע על השחקן FreeKill
    "אסור לשקר על FreeKill או VIP" היית ממליץ לך לעבור על החוקים החדשים שנכתבו פה בשביל להתעדכן בהם.
    הבאן נשאר, אפשר לנעול.
    LordJerry - אחראי אדמינים.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    22.05.2016
    קיבלת תשובה ממנהל השרת,נעול.
    שתף ב-Google+

הרשמה