תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 9 מ 9
    הצטרף בתאריך
    16.06.2015
    עיר
    חולון
    אפשר לשחק עם skin changer בפיקאפים? ואם אקבל וואק אני אקבל באן מהקהילה? אני משחק פה הרבה זמן ואנשים יודעים שאני לא ציטר (99% לא פוגע)

הצטרף בתאריך
    26.10.2012
    עיר
    ראשון לציון
    Skin changer לפי מה שאני רואה זה סיכון מיותר שיכול להוביל לVAC.
    בגלל שאין דרך לדעת על מה הVAC באן שלך במידה ויהיה אתה תקבל BLACKLIST לפחות לשנה.
    ממליץ לך בחום לא לשים את זה... גם אם אנחנו חושבים שאתה לא צ'יטר וקיבלת VAC יש עונש על זה.
    מקווה שעניתי...

הצטרף בתאריך
    16.06.2015
    עיר
    חולון
    נכתב במקור על ידי SEXYDOG
    Skin changer לפי מה שאני רואה זה סיכון מיותר שיכול להוביל לVAC.
    בגלל שאין דרך לדעת על מה הVAC באן שלך במידה ויהיה אתה תקבל BLACKLIST לפחות לשנה.
    ממליץ לך בחום לא לשים את זה... גם אם אנחנו חושבים שאתה לא צ'יטר וקיבלת VAC יש עונש על זה.
    מקווה שעניתי...
    כן ענית תודה, אני עדיין חושב שאשתמש כי אמרו לי שהרבה מנהלים פה גם משתמשים ולא מקבלים על זה וואק אז אקווה שגם לא... בכל מקרה תודה אחי ואפשר לנעול

הצטרף בתאריך
    15.09.2016
    אל תדאג לא מקבלים וואק על סקין ציינגר בחיים.
    רק אם תקבל וואק ארור יביאו לך באן מהשרת כנראה ל עד 12 שעות על יציאה מפיק אפ לפחות פעם זה היה ככה (אם אתה יודע איך לשים סקין ציינגר בלי לקבל ואק ארור אז הכל בסדר ואף אחד לא ידע על זה אפילו.)
    מקווה שעזרתי
    נערך לאחרונה על ידי ChelseaGrin; 30.06.2017 בשעה 20:11.

הצטרף בתאריך
    24.11.2014
    אתה לא תקבל VAC, אבל שיש סיכוי שתקבל באן על צ'יטים בפייסיט ובטוח באן בESEA אם אתה משחק בפלטפורמות האלו.
    דרך אגב זה גם תלוי באיזה Skinchanger אתה משתמש.
    נערך לאחרונה על ידי Crush-; 30.06.2017 בשעה 21:32.

הצטרף בתאריך
    09.11.2016
    עיר
    בררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררר
    בוא אני יגיד לך ככה כאחד שמשחק הרבה בפיקאפים במידה ואתה משתמש SKINCHANGER עדיף שלא תפעיל אותו בפיקאפ כי במידה ותקבל באג של VAC בגלל הSKINCHANGER אתה תידפוק את הטים שלך ואתה תקבל באן יותר ארוך מהרגיל כי היית לך את האפשרות למנוע את זה מלכתחילה מבין !
    המלצה שלי אל תשחק עם זה בכלל בפרט לא בפיקאפים !

הצטרף בתאריך
    20.04.2017
    נכתב במקור על ידי Barr-
    בוא אני יגיד לך ככה כאחד שמשחק הרבה בפיקאפים במידה ואתה משתמש SKINCHANGER עדיף שלא תפעיל אותו בפיקאפ כי במידה ותקבל באג של VAC בגלל הSKINCHANGER אתה תידפוק את הטים שלך ואתה תקבל באן יותר ארוך מהרגיל כי היית לך את האפשרות למנוע את זה מלכתחילה מבין !
    המלצה שלי אל תשחק עם זה בכלל בפרט לא בפיקאפים !
    ברגע שאני יקבל VAC ממש יהיה לי עצוב על הטים ..

הצטרף בתאריך
    16.06.2015
    עיר
    חולון
    נכתב במקור על ידי gangsterr
    ברגע שאני יקבל VAC ממש יהיה לי עצוב על הטים ..
    הוא רשם באג... כלומר vac error וכן הבנתי אני כנראה אני אפסיק זה באמת לא שווה את זה חחחח תודה! אפשר לנעול

הצטרף בתאריך
    14.07.2015
    עיר
    ברוקלין, ניו יורק
    שנייה אני אשאל את הכדור בדולח שלי
    פשוט שריונר לא פחות ולא יותר

הרשמה