תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 5 מ 5
    הצטרף בתאריך
    10.04.2016
    עיר
    בפאלס במירג
    שם המשתמש ב-Steam וקישור למשתמש: Aionee :
    http://steamcommunity.com/id/AioneeDaBot/

קישור של הבאן ב-SourceBan:
    https://bans.vgames.co.il/csgo/bans#14069

שם האדמין שנתן את הבאן: semigod

סיבת הבאן:
    קילל שחקן בפיקאפ

התאריך שבו ניתן הבאן: 29/06/2017

הערות נוספות : (לפני שאני מתחיל אני רק רוצה להגיד שהאדמין לא הביא לנו אפילו אזהרה וסתם כנראה החליט על דעת עצמו להביא לשנינו באן)אז ככה, היינו באמצע משחק בפיקאפ ואחד השחקנים שהוא חבר שלי ואנחנו מכירים קרה לי ''הומו'' ולא עניתי. לאחר כמה שניות האדמין אמר לו להפסיק ולא לקלל והילד שקרה לי הומו ענה לו בחזרה שזה לא קללה זה דרך חיים ואני הצדקתי אותו לגביי זה.
    לאחר רוונד אחד קראתי לו סטרייט והאדמין לא הגיב ואז אחרי זה שאלתי אותו למה כשהוא קרה לי הומו כן הגבת וכשקראתי לו סטרייט לא הגבת כי שנייהם זה דרך חיים והוא עדיין לא הגיב. ולאחר הפיקאפ בלי שום ידיעה הביא לנו באן.

נ.ב
    תעשו טובה כל האדמינים שעכשיו יגיבו אל תשתמשו בזה שפעם הייתי אדמין וכל זה...
    זה לא עוזר ואתם סתם מחפשים עוד תירוץ להוציא אותי רע.

תודה, ויום טוב!
    נערך לאחרונה על ידי Aionee; 29.06.2017 בשעה 14:45.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    20.04.2017
    עיר
    אשדוד
    ‎ שלום!
    קודם כל הוזהרתם לפחות שלוש פעמים אבל לא הקשבתם והמשכתם לדבר בשפה לא נאותה, לא משנה את מי אתם מקללים, בשרתי הפיקאפים חל איסור מוחלט לדבר בשפה לא תואמת לאווירה התחרותית שאמורה להיות בשרתי הפיקאפים וכל העובר על הכלל יושעה מהפיקאפים למספר שעות הקבוע לפי הכללים

תודה על הבנתכם!‎ומקווה שמקרה זה לא יחזור על עצמו!

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    09.11.2016
    עיר
    בררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררר
    תשובה טובה אריה !
    עכשיו לעניין אני גם אענה לך מתן .

1. הומו זה דרך חיים אני מסכים איתך , וכן תלוי באיזה דרך אתה מזכיר את המילה הזאת ולפי מה שהבנתי המטרה שלשמה אמרתם את המילה הומו לא היית כדי לציין דרך חיים אלא ללעוג לחבר שלך ובחזרה ( וזה לא מעניין אותי אם זה בצחוק לא ) ואתה יודע טוב מאוד שחל איסור לקלל/להתחכם לא משנה מה ובאיזה דרך גם אם אתה מציין דרך חיים שמטרתה היית לפגוע בשחקנים .
    2. אדמין לא צריך להזהיר אותך עם אתה מקלל ולפי מה שהבנתי קיבלת אזהרה על זה שקיללת אז פעם הבאה שאתה כותב תלונה אל תחסיר פרטים .
    3. ברגע שאדמין רואה שחקנים שעוברים על החוקים אז שני השחקנים מקבלים באן וזו הסיבה שבגללה אתה וחבר שלך בבאן כרגע .

לסיכום הבאן נשאר תלמד להתנהג ולא להתחכם עם הצוות זו לא פעם ראשונה שלך , ואני רוצה להאמין שזו הפעם האחרונה שלך עושה בעיות בשרת .
    מקווה שתשנה גישה הבאן נשאר פעם הבאה זה יהיה ליותר זמן !

קיבלת תשובה אפשר לנעול .
    נערך לאחרונה על ידי *Barr*; 29.06.2017 בשעה 18:42.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    10.04.2016
    עיר
    בפאלס במירג
    לא יודע מאיפה הוא הביא את זה שהוא בכלל הביא לנו אזהרות... אבל אתה יכול לדבר עם מי שקיבל את הבאן ועם כל הילדים שהיו איתנו בטים ולשאול אותם אם בכלל קיבלנו אזהרה. הדבר היחיד שהוא אמר זה שנפסיק לקלל.

וכנראה שלא ציינתי את זה מספיק חזק אבל אני בכלל לא אמרתי ''יהומו'' אמרתי רק ''סטרייט'' כדי לראות אם האדמין יתייחס לזה וכמו שכתבתי הוא לא!
    ממש עצוב שאתם חושבים שהומו זה כן קללה וסטרייט לא.
    וכפי שאני רואה בר גם כן אתה חושב שהומו זה קללה. כשהגבת בכלל לא התייחסת לסטרייט ורק להומו. שזה כנראה אומר שלדעתך סטרייט זה לא קללה.
    אז תעשה טובה ואל סתם תאשים אנשים בדברים שגם אתה עושה.

תודה ויום טוב.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    26.10.2012
    עיר
    ראשון לציון
    אני לא מבין למה אתה לא מצליח להבין שמה שעשית לא תקין.
    1) אדמין לא צריך לתת לך אזהרה לפני שהוא מעניש.
    2) כשאדמין אומר משהו צריך לבצע לאם זה לא לטעמך מגישים תלונה בפורום ולא מתווכחים איתו על זה.
    3) זה שאנשים אומרים "הומו זה לא קללה" זה על תקן שמאלני זה לא קללה הכל תלוי באיזה סיטואציה זה נאמר ובאיזה דרך.
    4) זאת התחכמות מיותרת כי מראש כל מה שאמרתם לא קשור לPU וזה ממש לא המקום או הזמן לדון בזה.
    נעול.
    שתף ב-Google+

הרשמה