תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 11 מ 11
    הצטרף בתאריך
    11.06.2017
    שלום לכולם,

היום החלטתי לרשום כתבה קצת שונה אך מועילה שתרכז עבורכם השחקנים את האתרים הפופולרים במגוון רחב של נושאים אשר ישפרו לכם את חווית המשחק.

חתימות - חתימות לפורומים הם דבר מוכר וידוע ולכן קיים האתר "LOLSigs". האתר מאפשר לכם ליצור חתימה בהשראת העולם של ליג. תציג את הנתונים שלכם במגוון שונה של "queue" ותאפשר גם לחברים שלכם לראות כמה אתם טובים (או במקרה שלי פחות טובים). האתר אינו יחיד מסוגו, אלא רק דוגמא לאחד מהאתרים היותר פופולרים ישנם המון אתרים שיציגו נתונים שונים עליכם ויאפשרו סוג שונה של עיצובים או גדלים.

השקעה
    – אחד האתרים היותר מפורסמים הוא "How Much Time I Wasted On LOL" (גוגל כמעט משלים לכם את המשפט בצורה אוטומטית). עפ"י האתר השחקן הממוצע השקיע 1170 שעות על ליג. האתר נותן לכם הארכה כמעט מדויקת (שכן החישוב של כמות השעות שה"client" פתוח אבל אתם לא באמת משחקים נחשב / לא נחשב חלק מסך כל השעות) של כמות השעות אותן את משקיעים במשחק.

שינוי של הקול במשחק
    – אחת התוכנות (להורדה) המעניינות ביותר היא "LVOC". תוכנה זו מאפשרת למשתמשים בלי קשר לשרת ולמדינה בה הם חיים לשנות את שפת פס הקול של הדמויות ושל ה ""announcer לאיזה שפה שהם בוחרים וספציפית על איזה דמויות שהם בוחרים. שימו לב בכל עדכון תצטרכו לשנות שוב את פס הקול של הדמויות.

תוכנה בתוך המשחק – תוכנה בשם "Overwolf" שבמהלך טעינת הדמויות מאפשרת לך לראות את הנתונים על שחקנים אחרים במשחק, ובנוסף אפשרויות של צילום קטעים נבחרים במהלך המשחק. דבר נוסף שהתוכנה עושה זה לאפשר לשחקן לראות "death recap" שיתאר במדויק את סיבת המוות שלו ומגוון תכנים נוספים לבחירתכם.

Builds
    – אחד האתרים שתפסו תאוצה בזמן האחרון נקרא "Probuilds" האתר מאפשר לכם גישה לבחירות (runes, masteries, items) של השחקנים הטובים ביותר בעולם ונותן לכם "לחקות אותם".

נתונים
    – שני אתרים מפורסמים מאוד שנותנים לכם נתונים במהלך ומחוץ למשחק הם האתרים "OP.GG" ו "LOLSkill" בין הדברים הייחודיים שהאתרים מביאים הם: estimated mmr , נתונים על עונת הראנק שלכם, מה הדירוג/ הרמה שלכם בדמות מסוימת ביחס לאנשים אחרים ועוד.... נוסף על כך אתר שנותן דבר ייחודי הוא אתר "LOLKing" שבנוסף לנתונים ולתחרויות שהוא עושה הוא האתר היחיד שמספק לכם מודלים תלת מימדיים של הדמויות ושל ה "skins" שלהם.

Skins – אתר מיוחד מאוד הוא אתר "Elophant" שמאפשר בעזרת הורדת תוכנה ליצור לכם דף שיכיל את ה "skins" שלכם.

חדשות- האתר בה' הידיעה שעוזר לכם לעקוב אחרי הודעות וחדשות של המשחק הוא האתר "surrender at 20" .האתר מספק עדכונים רבים על השינויים המתרחשים במשחק בצורה קלה יותר להבנה, ובנוסף מרכז תוכן ייחודי (סרטונים, תמונות ועוד..) לרווחת השחקנים.

אלה הם האתרים השימושיים ביותר (לפחות לפי דעתי) שקיימים היום ויעזרו לכם לשפר את חווית המשחק בפנים ומחוצה לו ויקל על איכות חייכם.

הצטרף בתאריך
    07.08.2016
    תודה רבה על ההשקעה, מדריך מעולה!

הצטרף בתאריך
    20.01.2017
    תודה חידשת לי עם ה LVOC ועם הכמה זמן בזבזתי על הלול
    מנהיג החבורה של לירז (קרדיט לפוני פוני)

הצטרף בתאריך
    11.06.2017
    נכתב במקור על ידי ENB
    תודה רבה על ההשקעה, מדריך מעולה!
    בכיף.

נכתב במקור על ידי YossiKal11
    תודה חידשת לי עם ה LVOC ועם הכמה זמן בזבזתי על הלול
    שמח שחידשתי!!

הצטרף בתאריך
    22.05.2016
    אחלה מדריך! אני שמח שאתה משקיע זמן ומאמץ בשביל להכין את המדריכים האלו, תודה רבה והמשך כך

הצטרף בתאריך
    11.06.2017
    נכתב במקור על ידי Xaipen
    אחלה מדריך! אני שמח שאתה משקיע זמן ומאמץ בשביל להכין את המדריכים האלו, תודה רבה והמשך כך
    נהנה לכתוב, שמח שאתם נהנים.

הצטרף בתאריך
    20.12.2007
    עיר
    מודיעין

Squirtle.

הצטרף בתאריך
    18.02.2013
    לא הכרתי חלק מהאתרים, עזרת לי מאד
    תודה רבה.

לכל בעיה ניתן לפנות אלי בפרטי
    ובמייל - [email protected]

הצטרף בתאריך
    15.08.2015
    עיר
    חולון
    כל הכבוד על ההשקעה נהנתי לקרוא מה שכתבת