תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 4 מ 4
    הצטרף בתאריך
    06.04.2017
    עיר
    חדרה
    שם המשתמש ב-Steam וקישור למשתמש:
    http://steamcommunity.com/id/Adv1ceS/ Adv1ce

קישור של הבאן ב-SourceBan:
    https://bans.vgames.co.il/csgo/bans?q=adv#13788

שם האדמין שנתן את הבאן:
    disponteX

סיבת הבאן: משתמש עם כמה חשבונות וואק ומתחמק מאיזי אנטי צייטס
    התאריך שבו ניתן הבאן: 26.6.17

הערות נוספות:

אוקיי, תקשיבו ואללה צודקים חושבים שאני ציטר ואני מודע לבעיה ויש לי כמה משתמשים עם וואק, אוקיי אני מסרב להשתמש בזה (איזי אנטי ציט) כי אני לא רוצה שיקרה משהו למחשב וגם דיברתי עם אבא שלי והוא לא מסכים לי לנטרל את האנטי וירוס, סבבה והכל אבל דבר אחד אני יכול להיות בטוח זה אני לא ציטר אין לי בעיה לצלם לעשות דימויים, מצידי שמתן(son goku) מהקהילה יבוא לראות כמה פיקאפים כדי להראות לכם שאני לא ציטר.... אתם עושים פה טעות ואני יכול להיות בטוח לא כל בן אדם טוב חייב להיות עם ציטים, ואללה צודקים שהיה לי פה פיבאן ו3 וואקים. אבל זה שהייתי גרוע וכולם ירדו אלי ולא היה לי נעים, אמרתי שאני בן 8 כדי שלא ירדו לי על הקול וזה.... אבל מאז הואק הקודם השתפרתי והשתפרתי הגעתי לסופרימ ואז ירד לי הבאן מטים ספיק ורציתי לחזור לשחק, ביום הראשון של החופש זה היה אני חושב, ומאז אני משחק פה כמעט כל יום, בגלל העבר שלי תתנו לי פבאן סבבה אז אני יעשה דמויים. אבל בכל זאת אני לא ציטר, ואני הוכיח לכם את זה איכשהו.
    נערך לאחרונה על ידי PinhasGuy; 27.06.2017 בשעה 01:40.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    21.02.2017
    אני אומר את זה סתם רק מזווית עין שלי,

יש לך כמה משתמשים בבאן לא רק אחד, EAC לא יעשה כלום למחשב שלך זה תוכנה שמשתמשים בה מאז 1.6, וראיתי אותך משחק וכול מי שיודע לשחק ברמה טובה ומעלה יגיד שאתה משחק מוזר ממש, ואתה הורג הרבה אבל שמסתכלים אליך לא ניראה שאתה יודע לכוון אין לך CROSSHAIR PLACEMENT
    ה MOVEMENT שלך גם לא משהו זה לא ניראה מתאים פשוט.

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    06.04.2017
    עיר
    חדרה
    אחי בוא נתחיל מיזה שיש לי crosshair placement ברמות אחי ואיזי אנטי ציט אני צריך לכבות את האנטי וירוס ואבא שלי לא מסכים לי כי הוא צריך תאנטי וירוס הזה לעצמו לעסק שלו וזה...... אבל עדיין אחי לא יודע מה אתם רואים או לא יודע אני יודע איך אני משחק, מי שבאמת אקר יעזוב את זה כי הוא יודע שאין לו סיכוי באמת שיורידו לו תבאן, אבל אני שלוש חודשים משחק פה לא קבלתי באן ומזה שכמה אמרו שאני ציטר לא בהכרח נכון, קבלתי הרבה תגובות על זה שאני ציטר, אם יש דרך אחרת להוכיח לכם... אני יוכיח רק שתתדעו שאתם עושים טעות גדולה ממש גדולה
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    26.10.2012
    עיר
    ראשון לציון
    אנחנו לא אלו שגרמו לך לקבל VAC מההתחלה... בכללי לערב ANTICHEAT לא אמור להוריד לך את הבאן (אלא אם הוסבר לך אחרת ע"י מנהל אחר).
    VAC = באן לשנה לפחות עד שתהיה לך את ההזדמנות לערער.
    בנושאי צ'יטרים אנחנו לא מתפשרים.
    נעול.
    שתף ב-Google+

הרשמה