תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 5 מ 5
    הצטרף בתאריך
    19.05.2017
    שם המשתמש המתלונן: GolDy
    שם האדמין: SmokE

סיבת התלונה: מספים

התאריך שבו הסיטואציה התרחשה: 26.6.2017

הערות נוספות: אז ככה חבר שלי(ponti)קיבל מיוט ליום על זה שהוא הספים את הצאט.לפני שסמוק הגיע היו 3 אדמינים בשרת וכולנו דיברנו בנושא מסיום והאדמינים לא העירו ולא אמרו כלום.לאחר שהוא נכנס הוא הביא לפונטי מיוט וכשאר שאלתי למה הוא אמר שהוא הספים . קודם כל אני חושב שהאדמין צריך להזהיר לפני שהוא מביט מיוט כי לכל אדמין יש גבול מסוים ויש אדמינים שיביאו ולא ואנחנו לא צריכים לנחש אם זה מוגזם או לא. פניתי לסמוק על מנת שיוסיף אותי לחברים ואני אדבר איתו על סיבת המיוט לחבר שלי והוא אמר שאין צורך ושנדבר בשרת. כאשר הסברתי לו הוא לא התייחס ואמר שעוד מילה אחת שלי אני אקבל מיוט. בדיוק התחלפה המפה ובמפה החדשה היה לי כבר מיוט ליום.אבקש להוריד לי ולפונטי את המיוט. תודה.

דמו: אין
    נערך לאחרונה על ידי GolDy1; 26.06.2017 בשעה 12:28.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    30.11.2016
    היי גולדי בוא נתחיל מזה שלפני ששלחת לי בקשה בסטים ואמרת לי בשרת להוסיף אותך לא אמרת לי שזה לגבי סיבת המיוט אמרת שאתה רוצה לדבר אמרתי לך תשאל כאן ואז שאלת אותי למה הוא במיוט על ספאמינג מה שכבר ענה לך על השאלה אחרי ששאלת אותי אולי שלושה פעמים למה הוא במיוט עניתי לך 'אתה לא סנגור שלו והוא יוכל לרשום /muted' אחרי זה שאלת אותה למה אני לא מזהיר אחרי שכבר עניתי לך כנראה שהחלטה שהתשובה שלי לא מספיק מספקת ושאלתה את שאר האדמינים שהיו בשרת את אותה שאלה וקיבלת על זה מיוט.
    המיוט שלך לא ירד
    אפשר לנעול.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    19.05.2017
    נכתב במקור על ידי -SmokE
    היי גולדי בוא נתחיל מזה שלפני ששלחת לי בקשה בסטים ואמרת לי בשרת להוסיף אותך לא אמרת לי שזה לגבי סיבת המיוט אמרת שאתה רוצה לדבר אמרתי לך תשאל כאן ואז שאלת אותי למה הוא במיוט על ספאמינג מה שכבר ענה לך על השאלה אחרי ששאלת אותי אולי שלושה פעמים למה הוא במיוט עניתי לך 'אתה לא סנגור שלו והוא יוכל לרשום /muted' אחרי זה שאלת אותה למה אני לא מזהיר אחרי שכבר עניתי לך כנראה שהחלטה שהתשובה שלי לא מספיק מספקת ושאלתה את שאר האדמינים שהיו בשרת את אותה שאלה וקיבלת על זה מיוט.
    המיוט שלך לא ירד
    אפשר לנעול.
    טוב נתחיל מזה שזה שרשום בסיבה שזה על ספאמינג לא אומר כלום ואתה צריך להסביר בדיוק על מה. בנוסף כאשר הבנת שאני מדבר על המיוט שלו הייתה צריך להוסיף אותי והיינו מדברים בסטים. דיברתי בשמו כי הרבה יותר נוח לדבר ולא לרשום במיוחד בארנה.לגבי ההזהרה עניתה שאתה לא חייב להזהיר וכאשר אמרתי את מה שאמרתי לא התייחסתה. שאלתי את שאר האדמינים כי פשוא הפסקתה לדבר.אבקש לא לנעול וכשאני אחזור הביתה אני אבדוק את הרקורד לי ואעלה במידת הצורך.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    30.11.2016
    חבר שלך צעק במיק ודיבר בלי הפסקה ועל זה הוא קיבל מיוט אתה קיבלת מיוט כי שאלת אותי חפרת על המיוט של חבר שלך למרות שרשום בחוקים שאסור לחפור על עונש בתוך השרת אלה לפנות בפורום.
    אפשר לנעול.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    09.09.2012
    האשכול ננעל, אם יש לך רקורד שמוכיח אחרת ממה שחבר הצוות טען יש לשלוח לי בהודעה פרטית בפורום.
    ננעל.
    שתף ב-Google+

הרשמה