תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 5 מ 5
    הצטרף בתאריך
    25.11.2015
    שם המשתמש ב-Steam וקישור למשתמש:
    http://steamcommunity.com/profiles/76561198274257167/

קישור של הבאן ב-SourceBan:
    https://bans.vgames.co.il/csgo/bans#13925

שם האדמין שנתן את הבאן: (לדוגמא:Y) BARR

סיבת הבאן:
    צוחק על שחקן מהקהילה בזמן פיקאפ מעליב מקלל ומתחכם על בסיס קבוע תחזור בעוד 4 ימים בגישה חיובית יותר
    התאריך שבו ניתן הבאן: (לדוגמא 28/02/2017)

הערות נוספות: לא יאומן אדמין שבכלל לא היה בפיק אפ רושם לי שאני מעליב מתחכם ומקלל.
    פשוט בדיחה בר. אם אני יפתח עליך מילה קטנה אני פשוט יקבל באן יותר ארוך ולכן אני מתאפק.
    ממש חבל לי שאני הגעתי למצב לא לשחק בקהילה הזו בגלל אדמין אחד BARR. האדמין הזה
    מחפש ומחפש לתת באנים במקום לקדם את הקהילה הוא רק מוריד אותה, צח אתה ועוד כמה מנהלים
    הם אנשים נורמליים לקהילה הזו ויש פה כמה אדמינים שהם חושבים שהם באיזה תפקיד ממשלתי.
    נחזור לנושא, התחלתי פיקאפ עם לידור (לידור בכוונה בחר טים טרולר ורושם לי בפרטי בסטים "אהבת את מי שבחרתי בשבילך")
    כי הוא ידע שאני יתחיל לריב איתם בגלל זה ישר רשמתי לניקוז (האדמין) בפרטי אם אני יכול להיות במיוט ועברתי למיוט כמה ראונדים אבל הייתי חייב לתת אינפו וכו'. בא שחקן לא יודע מה השם שלו אבל הוא פשוט היה ילד קטן וסליחה על המילה טיפש. הוא שואל אותי באמצע פיקאפ מה לעשות לאן
    ללכת נכון לא חייבים להיות השחקנים הכי טובים (גם אני לא) אבל סעמק למה אני צריך להתחיל פיקאפ עם שחקן שאין לו מושג מהחיים שלו למה לי לבזבז 40 דק מהחיים שלי. והקטע הכי מצחיק אותו שחקן מקלל אותי ומודה לאדמין שהוא קילל אותי בטענה שכל הקבוצה קראה לו ציף ציף אז אני לא מבין בר למה הבאן נקודתי? אז גם בבוקר אתה חיפשת אותי. פשוט בושה. ולא אני לא יחזור בגישה חיובית אם אתה לא תחזור בגישה של לקדם את הקהילה ולא להוריד אותה.
    צוחק על שחקן מהקהילה בזמן פיקאפ מעליב מקלל ומתחכם על בסיס קבוע תחזור בעוד 4 ימים בגישה חיובית יותר
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    23.09.2016
    עיר
    תל אביב
    דבר ראשון. בר לא הביא את הבאן הזה על סמך עצמו ובטח לא בגלל שהוא סתם חיפש אותך. האדמין NIKOZ שלח לי הודעה וביקש ממני עזרה באמצע המשחק לעזור לו לסדר אתכם קצת כי הוא הבין שיש אצלכם בעיות. נכנסתי לחדר של הקבוצה שלכם בזמן המשחק ולא דיברתי, נתתי לניקוז לנהל את המצב וראיתי שהוא עשה עבודה מעולה ואתה ועוד מישהו העמדת פנים מעולה שהכל טוב עד שהוא יצא מהחדר שלכם ובאותו רגע אתה התנפלת על הבחור שהוזכר קודם וקיללת אותו היטב ועל זה בר הביא לך את הבאן. אל תנסה לומר שזה לא קרה כי אני אחרי הכל הייתי אתכם בחדר ושמעתי את זה. כמו שבר רשם בסיבה של הבאן, תלמד לדבר אל שחקנים אחרים גם אם אתה לא אוהב אותם ותחזור.
    נערך לאחרונה על ידי Shai-Nechmad; 26.06.2017 בשעה 10:53.

שי (לפעמים) נחמד
    Main Tournament Inspector

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    25.11.2015
    נכתב במקור על ידי shainechmad
    דבר ראשון. בר לא הביא את הבאן הזה על סמך עצמו ובטח לא בגלל שהוא סתם חיפש אותך. האדמין NIKOZ שלח לי הודעה וביקש ממני עזרה באמצע המשחק לעזור לו לסדר אתכם קצת כי הוא הבין שיש אצלכם בעיות. נכנסתי לחדר של הקבוצה שלכם בזמן המשחק ולא דיברתי, נתתי לניקוז לנהל את המצב וראיתי שהוא עשה עבודה מעולה ואתה ועוד מישהו העמדת פנים מעולה שהכל טוב עד שהוא יצא מהחדר שלכם ובאותו רגע אתה התנפלת על הבחור שהוזכר קודם וקיללת אותו היטב ועל זה בר הביא לך את הבאן. אל תנסה לומר שזה לא קרה כי אני אחרי הכל הייתי אתכם בחדר ושמעתי את זה. כמו שבר רשם בסיבה של הבאן, תלמד לדבר אל שחקנים אחרים גם אם אתה לא אוהב אותם ותחזור.
    חחחח אם היית שם ולא ראית מה הלך שם אז לא בטוח שהיית שם.
    אני קיללתי פעם או פעמיים שממש איבדתי את זה ומה לעשות זה פיקאפ לפעמים יש קללות אי אפשר להיות ילד טוב ירושלים.
    יש באמצע משחק דעות ועצבים.
    ובחיים שלי לא העמדתי פנים.
    אתה בכלל התייחסת לכל ההודעה?
    וכן בר ועוד הרבה חושבים ככה הוא מחפש לתת באנים.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    09.11.2016
    עיר
    בררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררר
    טוב שלום טל וערב טוב .
    1. זה לא פעם ראשונה שאתה עובר על החוקים של השרתים בפרט בטימספיק בזה שאתה מקלל , מתחכם , מתחצף ועוד ...
    2. אתמול הגעתי לטפל בתלונה של שחקן שהתחלת לקלל אותו בלי סוף .
    וזה לא הגיוני שאתה תמשיך בדרך הזאת שאתה מקלל שחקנים שהם יותר קטנים ממך ומגדיר אותם כ"ציפציפים" ועד כל מיני מחמאות שהם לא מתקבלות על הדעת בכלל מה גם שהם עוברות על החוקים של הקהילה .
    3. קיבלת באן לארבע ימים לא בגלל שמישהו מחפש אותך , קיבלת באן בגלל שאתה קיבלת אזהרות כמה פעמים על התנהגות שהיא אינה הולמת לשרתים
    ואתה המשכת למרות האזהרות שקיבלת .
    4. תלמד לדבר בצורה שמכבדת את מי שאתה מתלונן עליו בתלונה , כי פעם הבאה אתה לא תקבל מענה הולם .
    5. לגבי הילד שקלל אותך הוא טופל ונשאר באזהרה הסיבה שאתה קיבלת באן כי זה לא פעם ראשונה שלך .
    6. אתה לא תקבע מי מקדם מה בקהילה כי תאמין לי שאני ממש משתדל לתרום כמה שיותר ולעזור לקהילה , כי היא חשובה לי מאוד ואני תורם מהזמן החופשי שלי כדי לעזור ולקדם אותה ולעשות אותה יותר טובה .
    לסיכום הבאן שלך נשאר !
    תלמד לפעם הבאה לדבר יפה לשחקנים ולא להתחכם ולקלל כל פעם שאין אדמינים
    אני מצפה משחקן דבר ראשון שהוא בא לשחק שהוא ישמור על החוקים ואז ישחק ואת זה אתה לא עשית מצפה ממך שתחזור מהבאן ותשמור על החוקים !

קיבלת מענה אפשר לנעול .
    נערך לאחרונה על ידי *Barr*; 26.06.2017 בשעה 19:28.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    09.09.2012
    קיבלת תשובה
    ננעל.
    שתף ב-Google+

הרשמה