תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 7 מ 7
    הצטרף בתאריך
    30.01.2017
    שם המשתמש ב-Steam וקישור למשתמש: AKIRA
    http://steamcommunity.com/id/akiraoffical
    קישור של הבאן ב-SourceBan: https://bans.vgames.co.il/csgo/bans?q=AKIRA#13922

שם האדמין שנתן את הבאן: Figsy

סיבת הבאן: גזען (לא נאמר שום דבר שקשור לגזען חוץ מהמילה סוקה) ובעקרון חבר שלי רק ניסה לצחוק עם הסרבר ולא חשב שזה מה שיקרה אני גם מוכן לבוא לTS ולהוכיח עוד הוכחות. פרטים נוספים בהערות נוספות, אגב אפשר גם לראות ברקורד בסורס באן שהוא ניסה לחשוב איזה באן להביא לי 1400 דקות או להביא לי לתמיד, הוא פשוט חשב כמה שניות אפשר לשים לב לזה שהוא מנסה להאשים אותי כל הזמן

התאריך שבו ניתן הבאן: 25/6/17

הערות נוספות: אתמול כמה חברים היו אצלי בבית וראו אותי משחק כזה בקטנה ביקשו לשחק אמרתי סבבה הסברתי להם קצת על המשחק הם קלטו איך להפעיל תמיק והכל אמרתי להם רק בלי שטויות או קללות אבל בכל זאת חבר שלי החליט להתחכם ולהגיד כמה דברים והאמת שהוא לא קילל אחרי שראיתי את הרקורד, הוא טוען בעקרון שחבר שלי גזען ובגלל זה קיבלתי באן פרם, עכשיו אין לי בעיה חבר שלי קילל אמר משהו כמו אמא שלך וזה זה מצדיק מיוט אבל לא באן אני מוכן לקחת על עצמי תמיוט אבל תבאן? זה כבר לא הגיוני זה ברור שהוא מחפש אותי... ואז איזה אחד צעק שם סוקה או משו ואז הוא אמר לו סוקה אחותך אין בעיה זה מיוט. אבל הוא לא קילל איזה רוסי או משהו, והוא יודע שזה לא אני הוא פשוט כל פעם מחפש מחדש איך להעיף אותי מהקהילה פעם אחת הוא טען שאני צ'יטר ובסוף הורידו לי את הבאן וטיפלו בזה (פעם אחרונה זה היה כמה שעזרו לי וsexydog) אם אפשר שרק מנהלים מעל Figsy יעזרו לי ולא Figsy בעצמו,
    תודה.

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    16.05.2016
    אהלן Akira.
    על אחריות המשתמש לשמור על חוקים, וגם אם לא ידעת את החוקים, אתה מאשר את החוקים ברגע שאתה נכנס לשרת, אם חברים שלך באו לעשות צחוקים, על אחריותך, ונשמע כאילו אתה אדיש לזה(מיוט ליום) ואני גם מאמין שהיית לידו בזמן שהוא שיחק , וקלל , ניסה לעשות צחוקים מאנשים.(לא כזה מעניין אותי כל תרוץ אחר ).
    *חברים שלך לא יעשו צחוק מהאדמינים שלי, בזמן שהם נותנים מעצמם כדי שיהיה סדר בשרת, חברים שלך לא יעשו צחוק מהם, מקלל ברוסית ולהסתבלט על האדמין (חשבו שהוא רוסי) (סוג של גזענות)במיוחד שאתה לידו ואתה מודע למה שהוא עושה, אז כנראה זה לא הזיז לך, כל תרוץ אחר לא מעניין אותי באמת.
    הבאן שונה לחודש.
    פעם הבא זה יהיה פארם אם המקרה יחזור על עצמו.
    ערב טוב.
    אפשר לנעול.
    נערך לאחרונה על ידי xMiisha; 26.06.2017 בשעה 18:52.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    30.01.2017
    נכתב במקור על ידי xMiisha
    אהלן Akira.
    על אחריות המשתמש לשמור על חוקים, וגם אם לא ידעת את החוקים, אתה מאשר את החוקים ברגע שאתה נכנס לשרת, אם חברים שלך באו לעשות צחוקים, על אחריותך, ונשמע כאילו אתה אדיש לזה(מיוט ליום) ואני גם מאמין שהיית לידו בזמן שהוא שיחק , וקלל , ניסה לעשות צחוקים מאנשים.(לא כזה מעניין אותי כל תרוץ אחר ).
    *חברים שלך לא יעשו צחוק מהאדמינים שלי, בזמן שהם נותנים מעצמם כדי שיהיה סדר בשרת, חברים שלך לא יעשו צחוק מהם, מקלל ברוסית ולהסתבלט על האדמין (חשבו שהוא רוסי) (סוג של גזענות)במיוחד שאתה לידו ואתה מודע למה שהוא עושה, אז כנראה זה לא הזיז לך, כל תרוץ אחר לא מעניין אותי באמת.
    הבאן שונה לחודש.
    פעם הבא זה יהיה פארם אם המקרה יחזור על עצמו.
    ערב טוב.
    אפשר לנעול.
    מה? חבר שלי בכלל לא ידע על שום רוסים ולא ניסה להסתלבט עליהם הוא דיבר 15 שניות וזהו וזה היה רק חבר אחד רואים את זה גם ברקורד על מה חודש?
    שימו לי פשוט מיוט אני לא מבין מה הבעיה באמת, אני רוצה שsexydog יופנה לנושא בבקשה ושיטפל בזה הוא שיחק בול 15 שניות ואז הוצאתי לו תאוזניות כי הוא לא ידע שאסור לקלל באן לחודש על משהו שהוא אפילו לא קילל? אתם מבריחים תשחקנים.. כולם יודעים שפיגסי נדבק אליי ועל כל דבר קטן שאני רק אכנס לשרת הוא ישים RECORD ויחפש אותי אז מספיק גם פעם שעברה זה היה ככה וטיפלו בזה ובסוף הורידו לי תבאן
    נערך לאחרונה על ידי AK1RA; 26.06.2017 בשעה 19:12.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    16.05.2016
    נכתב במקור על ידי AK1RA
    מה? חבר שלי בכלל לא ידע על שום רוסים ולא ניסה להסתלבט עליהם הוא דיבר 15 שניות וזהו וזה היה רק חבר אחד רואים את זה גם ברקורד על מה חודש?
    שימו לי פשוט מיוט אני לא מבין מה הבעיה באמת, אני רוצה שsexydog יופנה לנושא בבקשה ושיטפל בזה הוא שיחק בול 15 שניות ואז הוצאתי לו תאוזניות כי הוא לא ידע שאסור לקלל
    תראה את הרקורד שוב, שהוא התחיל להסתלבט על Random שהוא נשמע כמו רוסי, התחיל הציק\לקלל\להתגרות באדמין שהוא נשמע כמו רוסי, חבר שלך לא יעשה צחוק מהאדמין שנותן מעצמו בשרת.
    החלטה סופית הבאן לחודש, וכמו שאמרתי פעם הבא שקורה מקרה דומה לזה אתה בפארם באן.
    הפעם הבאן לא ירד.
    נערך לאחרונה על ידי xMiisha; 26.06.2017 בשעה 19:13.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    30.01.2017
    נכתב במקור על ידי xMiisha
    תראה את הרקורד שוב, שהוא התחיל להסתלבט על Random שהוא נשמע כמו רוסי, התחיל הציק\לקלל\להתגרות באדמין שהוא נשמע כמו רוסי, חבר שלך לא יעשה צחוק מהאדמין שנותן מעצמו בשרת.
    החלטה סופית הבאן לחודש, וכמו שאמרתי פעם הבא שקורה מקרה דומה לזה אתה בפארם באן.
    הפעם הבאן לא ירד.
    הוא לא ידע שהוא רוסי! הוא לא מכיר אדמינים ולא מכיר אף אחד! הוא פשוט לא ידע מה יקרה והורדתי לו תאוזניות אחרי זה הוא לא דיבר ואז קיבלתי ישר באן..
    עזוב פשוט אשמח לדבר עם sexydog הוא מכיר תמקרה עם פיגסי טוב הוא אפילו לא ניסה להעליב תשחקנים הוא ניסה לצחוק אמרתי לו בוא קח תאוזניות אבל בלי לדבר שטויות אבל תצחק וכאלה הם יודעים לזרום פה ופשוט ישר קיבלתי באן
    נערך לאחרונה על ידי AK1RA; 26.06.2017 בשעה 19:16.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    16.05.2016
    נכתב במקור על ידי AK1RA
    הוא לא ידע שהוא רוסי! הוא לא מכיר אדמינים ולא מכיר אף אחד! הוא פשוט לא ידע מה יקרה והורדתי לו תאוזניות אחרי זה הוא לא דיבר ואז קיבלתי ישר באן..
    עזוב פשוט אשמח לדבר עם sexydog הוא מכיר תמקרה עם פיגסי טוב
    אני מכיר את המקרה גם טוב מאוד אל תדאג,
    פיגסי הסגן של הקזואל עכשיו, וזה לא קשור, ואותי זה לא מעניין אם הוא ידע הוא לא ידע, ובסרטון עצמו נשמע כאילו הוא ידע מספיק טוב מאוד, ואם אתה לידו מרשה לו להתנהג ככה מהמשתמש שלו, ואתה לא מודע לחומרת המצב שנגרמה..
    הבאן לא יורד.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    04.04.2015
    עיר
    ראשון לציון
    ננעל.
    שתף ב-Google+

הרשמה