אני פותח דיון זה עוד פעם משום שלא ענו לי באשכול הקודם
קיבלתי פיבאן לפני 5 חודשים או 6 אפילו כבר לא זוכר ואני פרשתי מהקונטר אני נכנס פעם בשנה וכשיחקתי בשרת שיחקתי בסביבות השנתיים ואני מתגעגע לזמנים האלה של הצחוקים הכיף והאווירה נכון הייתי מקלל הרבה אבל יש מקום בו תוכלו להבין אותי מקללים אותך לא תחזיר אני לא מהילדים שמלשנים לאדמינים אני מקלל בחזרה בריפלקס ועכשיו אני התבגרתי אני לא מקלל הרבה וגם התחלתי לעשן ושטויות כאלה בגלל שכבר משעמם בבית אין פאן יותר פעם הייתי נכנס לפאן כל היום 24/7 נכון שהייתי מקלל לפעמים אבל השחקנים של פעם עוד בתקופות ששיחקתי 80% משרתי הפאן והגייל אהבו אותי ולא היה להם בעייה איתי וגם כשקיללתי זה היה לצחוקים זה היה מרים את כל השרת לפעמים גם אני הייתי יוצא מושפל והייתי מקבל מיוטים ואני יודע שצברתי הרבה מאוד מיוטים ובאנים ו וגגים אבל אני דיי בטוח שחצי מהם זה סתם אדמינים שצוחקים איתי ששמים ואחרי דקה מורידים או ששמים לדקה פשוט יעני לצחוקים ואני יודע שאתם תגידו שלקלל בקהילה זה אסור וכתוב בחוקים ואני יודע הבנתי את זה אבל אני ממש רוצה לשחק בשרת שוב אבל פרם באן בגלל קללות ?!?!?! שימו גג או באן ליום יומיים מיוט לשבוע אבל באן לתמיד זה די מוזר תכלס מישו מקלל אין לכם צוןרך להחזיר ? הדבר היחיד שאני זוכר אני לא הייתי מחפש מריבות אולי לפעמיים ממש לפעמים היתי מתחיל לקלל אבל הרוב היו מתחילים לקלל אותי ואני מחזיר ומה זה אשמתי שאני יודע לקלל ואני משפיל ?! יש ילדים שהיו משפלים אותי ומה אני הולך אומר לאדמין לא ובגלל זה תמיד אני מקבל תמיוטים ואת הבנים אבל זה נמראה לכם הגיוני פיבאן על קללות??? תכלס מה היה השרת בלי הקללות והירידות ?ואם תסתכלו כמעט חצי מהמפות של השרת שברתי שיאים ואני מתגעגע לשבור שיאים לדבר עם ילדים בכיף ואני יודע שאם תורידו לי תבאן אני ימשיך לקלל אבל סמכו עלי תנו לי ניסיון תראו שזה לא כמו פעם כי הבנתי תטעות וכל פעם שהיו נכנסים מהקהילה המתחרה והיו מפרסמים הייתי מקלל אותם ועל היום הראשון שגיליתי על הקהילה המתחרה קיבלתי שם פיבאן לכו אפילו תבדקו למה אני אוהב ממש את ויגיימס ואני רוצה להמשיך לאוהב אותה ותרמתי הרבה לשרת והרבה מנהלים בשרת אמרו לי תפסיק לעשות בעיות יש סיכוי שתעלה לאדמין והרבה ילדים אמרו לי אתה אדמין אתה אדמין מלא ילדים חדשים והייתי אומר לא היו אומרים לי אז תגיש בקשה אתעה מתאים בבקשה תורידו לי את הבאן אני מתחנן !

- - - Updated - - -

http://steamcommunity.com/id/ARIELPROPVP/