תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 5 מ 5
    הצטרף בתאריך
    19.06.2017
    תקשיבו, אני מסתכל על מלא ban apeals עכשיו ואני רואה שהרבה אומרים: ''תעשה מה שהאדמין אומר לך'' ומה אם מה שהוא אומר זה לא נכון? אולי באמת לקחתם אדמינים שבוא נגיד לא הכי צודקים? זה יוצא מפגר כי אם האדמין אומר לך לשתוק (שדרך אגב זה גם מפגר כי אם לנו אסור לקלל אותו אז לו אסור גם אותנו'' ויש לך עוד משהו להגיד, אז פשוט תשתוק? ברור שתרצה לענות לו, אבל בגלל שזה אסור אתה תקבל באן, כי מה לעשות, ככה זה אדמינים.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    21.02.2017
    אם אתה לא מסכים אם מה שאדמין אומר לך לעשות אתה יכול להגיש פה תלונה, ואם האדמין באמת טועה או משתמש בכוח שלו לרעה הוא יענש בהתאם.

ונא לציין את האדמין המדובר אנחנו לא יכולים לנחש מי זה.

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    19.06.2017
    אז בוא תסביר לי למה כשהאדמין טעה והשתמש בכוח שלו לרעה אמרו לי ''תגיש תלונה בעוד חודש'' בזמן שהאדמין שנתן לי באן אמר דברים לא נכונים עליי ואפילו שקרים.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    21.02.2017
    נכתב במקור על ידי OriM
    אז בוא תסביר לי למה כשהאדמין טעה והשתמש בכוח שלו לרעה אמרו לי ''תגיש תלונה בעוד חודש'' בזמן שהאדמין שנתן לי באן אמר דברים לא נכונים עליי ואפילו שקרים.
    שוב אנחנו לא יודעים מי אמר לך להגיש בעוד חודש אם לא תגיד, ואתה שוב אומר האדמין ולא מציין איזה אדמין נתן לך באן.

גם אתה מדבר על באן לא מוצדק ולא רושם באיזה שרת זה קרה, לא רושם לכמה זמן, לא מביא קישור לבאן או לסטים.
    נערך לאחרונה על ידי ENVYYYYYY; 25.06.2017 בשעה 14:44.

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    26.10.2012
    עיר
    ראשון לציון
    נכתב במקור על ידי OriM
    תקשיבו, אני מסתכל על מלא ban apeals עכשיו ואני רואה שהרבה אומרים: ''תעשה מה שהאדמין אומר לך'' ומה אם מה שהוא אומר זה לא נכון? אולי באמת לקחתם אדמינים שבוא נגיד לא הכי צודקים? זה יוצא מפגר כי אם האדמין אומר לך לשתוק (שדרך אגב זה גם מפגר כי אם לנו אסור לקלל אותו אז לו אסור גם אותנו'' ויש לך עוד משהו להגיד, אז פשוט תשתוק? ברור שתרצה לענות לו, אבל בגלל שזה אסור אתה תקבל באן, כי מה לעשות, ככה זה אדמינים.
    שלום אורי,
    קשה להבין על מה אתה מדבר ובאיזה סיטואציה. אם לא תפרט לא נצליח לנחש...
    לגבי העובדה שלא מתווכחים עם אדמין בשרת וקודם עושים מה שהוא אומר היא מהסיבה המאוד פשוטה שאדמין לא יתחיל להתווכח איתך מול לפחות 8 אנשים על מה שהוא אומר לך לעשות, אין סיבה שכולם יסבלו בגלל ששניכם מתווכחים...
    לגבי אדמינים מקללים תשלח לנו תמונה רקורד או כל דבר שמראה שאדמין קילל והוא לא ישאר פה וגם אם כן הוא יקבל בראש. אף לא פעם אחת הצדקנו אדמין שקילל וגם אדמין מחויב לשמור על חוקי הקהילה!.
    כמו בכל קהילה יש פה מגוון של סוגי אדמינים, יש נחמדים, קשוחים, ותיקים, חדשים ולצערי גם אדמינים פחות טובים בגלל זה חשוב שתראו לנו סיטואציות שהאדמין יוצא לא בסדר שגם נדע מה לעשות איתו אחרי זה.
    שמעת אדמין מקלל? ישר להפעיל רקורד.
    לגבי ה"עוד חודש תגיש תלונה", אין נוהל שאומר שאתה צריך להמתין גם לא דקה לפני שאתה פותח תלונה על אדמין בעיקר אם קיבלת עונש שאתה לא מסכים איתו. אשמח אם תכתוב לי בפרטי באיזה אדמין מדובר.

בכל מצב מקווה שקיבלת את התשובה שרצית אם לא אתה מוזמן להוסיף אותי לחברים ונדבר על זה:
    http://steamcommunity.com/id/SEXYDOGSEXYDOG/
    שתף ב-Google+

הרשמה