תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 2 מ 2
    הצטרף בתאריך
    08.06.2013
    לא מבין מה המשחקי אגו האלה וההתנהגות הזאת SEXYDOG, שאלתי שאלה פשוטה ואתה רק מראה את עצמך מאוד מגוחך שסגרת את האשכול ולא ענית פשוט

קיצור כותרת..

הצטרף בתאריך
    26.10.2012
    עיר
    ראשון לציון
    כפי שכבר הסברתי, פניות לצוות מתבצעות רק בתת פורום תלונות. אין פה שום משחק אגו מסיבה מאוד פשוט שאתה פותח אשכול בפורום הראשי כפי ששמת לב אנשים לא קשורים מגיבים שם שטויות ואז צריך להרחיק אותם מהפורום. שאתה פותח אשכול בתת פורום תלונות תקבל תשובה רק מחברי צוות כי מי שלא בצוות לא באמת נכנס לכאן מלבד להתלונן.
    יש כמה סיבות שלצערי מונעות מאיתנו כרגע לעשות לאן. כרגע יש שיתוף פעולה בין VGAMES וLENOVO ולכן בזמן הקרוב הריכוז מאמץ יהיה על זה.
    דבר שני צוות האתר כרגע מתעסק בפרויקט גדול שדורש הרבה זמן ובסופו של דבר יעזור המון לקהילה הישראלית ולכן לא יכול להריץ לאן כרגע, בנוסף צוות הטורנירים כרגע בבנייה וגיוס ולכן גם הוא כרגע מוגבל במשאבים וכח אדם.
    אני מבין את החשיבות של לאן בעיינכם וזה משהו שאני מקווה שכבר יקרה בזמן הקרוב (לפחות חצי גמר ומעלה) בכל מצב פותחים על זה כל שבוע שבועיים אשכול והתשובה היא אותה תשובה תאמין לי שבשנייה שיהיה לאן קרוב אני אפרסם.
    חוץ מזה אני רואה שיש לך הרבה שאלות לצוות אשמח אם תוסיף אותי לחברים בסטים ותשאל את זה ישירות.
    http://steamcommunity.com/id/SEXYDOGSEXYDOG/
    במידה ואתה לא רוצה זה גם בסדר ואתה יכול לפתוח אשכולות כאן בתת פורום.

הרשמה