תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 4 מ 4
    הצטרף בתאריך
    22.06.2017
    שלום לכולם!

שמי דור, הייתי בעברי שחקן DOTA שהשקיע את רוב שעות הערות שלו במשחק - עד שהבנתי שכבר אין לי חיים

לצערי, זו הקהילה היחידית של DOTA שלא מתה לחלוטין וגם פה אני רואה שמרווח התאריכים בין הפוסטים הוא לא קטן.

שאלה לי אליכם, אל מנהלי הפורום וכל מי שיכול לתת דעה אמיתית.

אבל אולי קודם כל אציג את ההזדמנות.

פנה אלי חבר שרצה לארגן תחרות LOL. לא תחרות בתוך המשחק, אלא טורניר פיזי במקום פיזי עם מסך ענק פיזי וקבוצות שיושבות ומשחקות אחת מול השניה, פרסים, ממש כמו TI מיניאטורי כחול לבן. אני אישית שיחקתי LOL פעם אחת ואני בטוח שרובכם תוכלו להסכים איתי שזה לא DOTA. אז אמרתי לו שיחכה עם הLOL ושיתן לי קצת לרחרח בצד השני של הגדר.
    האירוע, מבחינה הפקתית כבר כמעט סגור - יש חסויות, מקום, פרסים, ציוד, מסך לד איכותי לשידור וכיו"ב. מה שחסר הוא המענה על השאלות הקריטיות שרציתי לשאול אתכם לפני החפירות:

האם אתם חושבים שאפשר למלא אולם של 500 איש בשחקני DOTA נלהבים?
    האם אתם חושבים שיש מספיק קבוצות לטורניר בסדר גודל כזה?
    יש בכלל קבוצות איכותיות בארץ שימשכו שחקנים?
    כמה הייתם מוכנים לשלם כרטיס כניסה לאירוע כזה? 60? 70 מאה??
    האם אתם חושבים שעדיף לפצל טורניר כזה ליומיים (בעולם מושלם לא הייתי חושב פעמיים ועושה זאת)?
    האם אתם חושבים שיש ביקוש לאירוע כזה?

זהו. מדובר פה בהזדמנות אמיתית חייה ונושמת. אני עדיין מאוהב בDOTA וחושב שזה המשחק הכי טקטי ואסטרטגי שקיים - שלא נדבר על מעניין לצפייה. אשמח לשמוע מה אתם חושבים!

הצטרף בתאריך
    25.06.2008
    היי,
    הבעיה העיקרית בקהילה הזאת היא שאין מספיק רצון לשחק בטורנירים מקומיים ושחקנים לא מעדיפים שלבקר בצורה בוטה ואינה בונה במקום לתת יד ולראות איך ביחד נשפר את הדברים.
    אני חושב ש 60 שקל זה מחיר סביר לכרטיס השאלה אם זה מספיק כדי לממן אירוע שכזה.(לא יודע מה בקשר לחסויות)
    יש כמה שחקנים בארץ שיכולים למשוך את הקהל (אני לא חושב שהם ישתתפו בטורניר הזה)
    אם האירועה הזה הוא למטרת רווח עצום אז אין סיכוי שזה יקרה
    "Legen wait for it DARY"

הצטרף בתאריך
    12.02.2012
    רעיון מעולה.
    אני חושב שמחיר הוגן ואפשר יהיה לנסות לארגן משהו כזה.
    בכל אופן, אשמח לעזור ולהשתתף ֱֱֱֱֱֱֱֱֱ

הצטרף בתאריך
    26.02.2016
    אני ממש בעד דבר כזה , מוכן להשתתף ולעזור באירגון עם צריך

תגיות עבור דיון הזה

הרשמה