תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 4 מ 4
    הצטרף בתאריך
    04.06.2014
    שם המשתמש המתלונן: Kelev Yabasha

שם האדמין: Kipod

סיבת התלונה: שיחקתי בשרת הארנה ואחד מהילדים בשרת אמר שהוא בן 5 אז האדמין אמר שהוא לא בן 5 (על סמך מה אתה קובע שהוא לא בן 5). אני לתומי שאלתי את האדמין כיצד הוא קובע שהילד שדיבר לא באמת בן 5 ותוך שניות קיבלתי מיוט לחצי שעה על "התחכמות" (ככה קוראים לזה היום כשאדמין בוחר לעשות מה שבא לו). הרגשתי שנענשתי על לא עוול בכפי ולכן פניתי לאדמין באדמין צאט ושאלתי על מה קיבלתי מיוט, האדמין איים להביא לי באן והסביר לי שאני יכול לבדוק את סיבת הבאן על ידי שימוש בפקודה /muted וכך עשיתי ושאלתי אותו על מה הוא רוצה להביא לי באן. לא עברו 5 שניות ואני בבאן וסיבת הבאן היא "מתגרה" (עוד מונח נפוץ בשרתי ויגיימס כשאתה לא בא לאדמין טוב בעין).

התאריך שבו הסיטואציה התרחשה: 20.6.2017

קישור לבאן:
    https://bans.vgames.co.il/csgo/bans?q=kelev#13707

הערות נוספות: אשמח אם תוכלו להסביר לי איך כל מילה שניה שיוצאת למישהו מהפה בשרת היא התחכמות ואיך כל פניה לאדמין היא התגרות. ממליץ לכם לעשות בדק בית עם האדמינים שלכם, מאוד עצוב שרובם מתנהגים כמו ילדים קטנים ועושים מה שבראש שלהם. לצערי הדמו שהעלתי התחיל באיחור כי התחלתי אותו רק לאחר שהאדמין איים בבאן ולכן הוא קצר כלכך.

דמו: https://f2h.nana10.co.il/pjt6ojgcmkh2

עריכה: לאחר שראה את התלונה, האדמין Kipod האריך את הבאן מחצי שעה ליום ושינה את סיבת הבאן למתגרה ויוצר כאוס עם חברים (?). אשמח אם תוכל להגיב ולהסביר לי מה עשיתי שכלכך הכעיס אותך שהארכת לי את הבאן ליום ועל איזה כאוס מדובר? ילדים שהיו בשרת שאלו אותך על מה הבאת לי באן כי זה היה די ברור שהבאן שלי היה שטותי ולא מוצדק ולכן שאלו אותך על מה הבאן (בשפת האדמינים נקרא כאוס) ואיך אני אשם בזה שאנשים אחרים בשרת שואלים אותך על מה קיבלתי באן? משהו כאן לא נראה לי בסדר. לטיפולכם.

נערך לאחרונה על ידי bluzx; 21.06.2017 בשעה 00:25.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    28.03.2016
    תשובה למקרה הנל ע''י קיפוד : את עניין הבן 5 סיימנו בשרת בכך שאמרתי לך לא להתחכם ולא להתערב במה שלא קשור אליך ולמרות זאת אתה המשכת
    לגבי הבאן הוזהרת לא לדבר / לבקש הורדת מיוט בצאט של האדמינים יותר מפעם אחת ולהפסיק להספים שם! וכתוצאה מכך שלא הקשבת קיבלת באן
    לגבי עניין הארכת הבאן... הארכת הבאן לא נעשתה בכך שראיתי את התלונה ועל סמך מה אתה אומר את זה אתה גם לא יכול לדעת כך שמה שאתה אומר כרגע יכול להחשב כשקר הארכת הבאן הגיעה עקב הבעיות שחברים שלך עשו בשרת ואתה צעקת מתוך הסקייפ למיקרופון שלהם בשרת זה מה שנקרא כאוס ואני חושב שבכך סיימנו.
    נערך לאחרונה על ידי zodisrael; 21.06.2017 בשעה 07:09.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    30.01.2017
    מה קורה

הרקורד מראה רק אותך רושם "muted/" מה שאומר שהרקורד אינו מועיל ורלוונטי.

אני אשמח להזכיר לך שני חוקים של השרת (רלוונטי לסיטואציה המתרחשת):

1."אסור להתווכח ולהתחכם עם האדמינים."

2. אדמין צאט נועד למען בירור עם שחקנים ולכן לאחר שקיבלת את התשובה לשאלתך אין סיבה שתמשיך לרשום באדמין צ'אט כי זה כבר נקרא להספים וזה אומר שתקבל באן.

חשוב גם להבין ולזכור שהאדמינים הם שומרי החוקים והסדר בשרת. מה שאומר שיש להם את הזכות להעיר לשחקן שהם חושדים שעובר על חוקי השרת. כל אדמין חייב לדעת את כל חוקי השרת המעודכנים, כך שהאדמין המדובר לא פנה לשחקן המדובר ללא סיבה.

שאתה רושם דבר כמו "לתומי שאלתי את האדמין כיצד הוא קובע שהילד שדיבר לא באמת בן 5" אני יכול להבין כבר שמשהו פה לא בסדר במניעים שלך. (לדעתי זה נראה כאילו אתה מחפש את האדמין).

עוד אני מבין מהמשך ההודעה שלך שאתה חושב שמשהו לא בסדר בשרתי Vgames או בניהול הארנה 1V1, אני אשמח אם תסביר לי את זה כי אני לא הבנתי ואני אשמח לדעת מה אתה חושב ואם אפשר לעזור לך לחשוב אחרת. כי אני אגיד לך את האמת אני עוד לא ראיתי שרת\קהילה שיתנו לך יחס שווה ועזרה ככל הניתן. אני אשמח לדבר אתך ב teamspeak נעשה שיחה כמו שצריך כדי שאני אשמע מה יש לך להגיד לא מאחורי מקלדת.

אני אשמח להגיב לך על השאלה שלך "מאוד עצוב שרובם מתנהגים כמו ילדים קטנים ועושים מה שבראש שלהם" האדמינים שלנו נבחרים לפי רשימת דרישות ועוברים מסננים בכדי שלא נקבל אדמין לשרת שיפעיל שיקול דעת מוטעה. כל האדמינים שלנו נבדקים ע"י אינספקטורים וגורמים אחרים בכל יום שיודעים את עבודתם. לא נתן מקום לאדמין שינצל את הכוח שלו לרעה או שלא יפעל כמצופה ממנו. אם יתגלה אחרת האדמין יקבל את העונש הראוי למעשיו.

בתודה סגן מנהל הארנה, המשך יום טוב.
    נערך לאחרונה על ידי fatma; 21.06.2017 בשעה 07:21.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    22.05.2016
    קיבלת תשובה מהאדמין ומסגן מנהל השרת, שים לב להתנהגותך בשרתים.
    ננעל.
    שתף ב-Google+

הרשמה