תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 8 מ 8
    הצטרף בתאריך
    30.06.2016
    עיר
    קיסריה
    יום טוב חברים, בתור שחקן שמשחק לפחות 4-5 פיקאפים מקומם ומעצבן לראות איך צוות פיקאפים של ויגיימס שמים פס על השחקנים שבאים לשחק.
    אתחיל במריצים. בתור מריץ לשעבר, וחבר בצוות חבל לראות את הזלזול של המריצים בשחקנים. המריצים מנסים לצאת ידי חובה בכך שהם טוענים שהם "ממתינים" שיהיו 10 שחקנים ורק אחרי זה הם יגיעו, מצד שני כשאני הייתי מריץ לי הסבירו Chelsea grin ו BARR שגם אם אין 10 אנשים בלובי יש לפרסם בתדירות גבוהה ובנוסף אם הפרסומים לא עובדים יש לעבור בין שחקנים "פוטנציאלים" מדי פעם על מנת כן להשלים עשרה שחקנים ולמנוע המתנה ארוכה.
    אמשיך בזה שלי ולעוד עשרות שחקנים בשבועות האחרונים לוקח מעל *שעה* עד שמתחיל משחק.
    אם זה בשעות הבוקר (בשעה 8 וחצי היו 10 שחקנים אך המשחק החל רק בשעה 10:40) למרות שהיו מריצים בחדרים גבוהים.
    בנוסף גם היום 10 שחקנים היו צריכים לחכות מהשעה 3 ועד 5 בצהריים כדי להתחיל משחק.
    אשמח לטיפול בנושא או אולי להסביר למריצים חדשים שהתפקיד שלהם הוא לא רק לחכות שיהיו 10 שחקנים אלא לתרום ולנסות לעזור להשיג עשרה שחקנים למשחק.
    המשך יום טוב,
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    07.03.2017
    שלום אני גם שחקן בקהילה והיני מסכים עם שדי ,אך לדעתי הבעיה היא לא רק במרצים עצמם אלה בניהול שלהם .מריצים רבים נימצאים בחדרים שניקראים pickup stuff וגם בחדרים אחרים ולא עושים דבר בנוגע לשחקנים שמחכים ושצריכים את עזרתם .הזילזול המובע על ידי אדמינים לקראת צרכי שחקנים בקהילה ,לדוגמא אתמול שחקן אנונימי שנגדירו מ היה צריך עזרה בהורדת הבאן שניתן לו עקב יציאתו ממישחק אף על פי שהיה כתוב timed out שמציין לרוב שלשחקן קרס האינטרנט .ואני עקב נסיבות מסויימות היתי בחדר עם שלושה אדמינים והשחקן התחיל לבקש עזרה מהאדמינים שהיו איתי בחדר והם התחילו להגיד "שאין להם כוח וזה" (הם אמרו זאת לי כאשר שאלצי מדוע לא עוזרים לו) אף על פי שהיו חופשים ופשוט דיברו איתי .היני לא פונה במטרה שיורידו מישהו או שיפגעו במישהו אלה רק כדי לשפר את מצב הפיקאפים בקהילה לי ולשחקנים אחרים בקהילה
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    07.04.2017
    נכתב במקור על ידי ShadiD1
    יום טוב חברים, בתור שחקן שמשחק לפחות 4-5 פיקאפים מקומם ומעצבן לראות איך צוות פיקאפים של ויגיימס שמים פס על השחקנים שבאים לשחק.
    אתחיל במריצים. בתור מריץ לשעבר, וחבר בצוות חבל לראות את הזלזול של המריצים בשחקנים. המריצים מנסים לצאת ידי חובה בכך שהם טוענים שהם "ממתינים" שיהיו 10 שחקנים ורק אחרי זה הם יגיעו, מצד שני כשאני הייתי מריץ לי הסבירו Chelsea grin ו BARR שגם אם אין 10 אנשים בלובי יש לפרסם בתדירות גבוהה ובנוסף אם הפרסומים לא עובדים יש לעבור בין שחקנים "פוטנציאלים" מדי פעם על מנת כן להשלים עשרה שחקנים ולמנוע המתנה ארוכה.
    אמשיך בזה שלי ולעוד עשרות שחקנים בשבועות האחרונים לוקח מעל *שעה* עד שמתחיל משחק.
    אם זה בשעות הבוקר (בשעה 8 וחצי היו 10 שחקנים אך המשחק החל רק בשעה 10:40) למרות שהיו מריצים בחדרים גבוהים.
    בנוסף גם היום 10 שחקנים היו צריכים לחכות מהשעה 3 ועד 5 בצהריים כדי להתחיל משחק.
    אשמח לטיפול בנושא או אולי להסביר למריצים חדשים שהתפקיד שלהם הוא לא רק לחכות שיהיו 10 שחקנים אלא לתרום ולנסות לעזור להשיג עשרה שחקנים למשחק.
    המשך יום טוב,
    שלום שאדי, קודם כל אני רוצה להודות לך על האכפתיות שלך לשרתי הפיקאפים.
    לגבי זה שאתה אומר שצוות הפיקאפים 'שם פס' על השחקנים ומזלזל בהם, לדעתי זו אמירה לא נכונה ואף מוגזמת.
    לפי מה שאני רואה, המריצים תמיד מפרסמים בטים ספיק או בקבוצת הסטים ומחכים ששחקן עשירי יצטרף ללובי, אבל לפעמים קורה ששחקנים לא באים, אך זאת כמובן לא אשמתם של המריצים. (נושא זה יחודד עם המריצים).
    לגבי זה שאתה אומר שלוקח מעל "שעה" עד שמתחיל משחק, אני חושב שאתה קצת מגזים וזאת פעם ראשונה שאני שומע על תלונה מסוג זה .
    בנוסף לכך, אתה תמיד מוזמן לפנות אליי בסטים או בטים ספיק לשאלה או עזרה.
    שיהיה המשך יום טוב,
    Subwoofer
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    07.04.2017
    נכתב במקור על ידי vandikopf
    שלום אני גם שחקן בקהילה והיני מסכים עם שדי ,אך לדעתי הבעיה היא לא רק במרצים עצמם אלה בניהול שלהם .מריצים רבים נימצאים בחדרים שניקראים pickup stuff וגם בחדרים אחרים ולא עושים דבר בנוגע לשחקנים שמחכים ושצריכים את עזרתם .הזילזול המובע על ידי אדמינים לקראת צרכי שחקנים בקהילה ,לדוגמא אתמול שחקן אנונימי שנגדירו מ היה צריך עזרה בהורדת הבאן שניתן לו עקב יציאתו ממישחק אף על פי שהיה כתוב timed out שמציין לרוב שלשחקן קרס האינטרנט .ואני עקב נסיבות מסויימות היתי בחדר עם שלושה אדמינים והשחקן התחיל לבקש עזרה מהאדמינים שהיו איתי בחדר והם התחילו להגיד "שאין להם כוח וזה" (הם אמרו זאת לי כאשר שאלצי מדוע לא עוזרים לו) אף על פי שהיו חופשים ופשוט דיברו איתי .היני לא פונה במטרה שיורידו מישהו או שיפגעו במישהו אלה רק כדי לשפר את מצב הפיקאפים בקהילה לי ולשחקנים אחרים בקהילה
    שלום vandikopf,
    לפני שאתה זורק הערות מיותרות וחסרות משמעות מציע לך לחשוב על מה שאתה אומר לפני שאתה זורק סתם הערות באוויר.
    "מריצים רבים נימצאים בחדרים שניקראים pickup stuff וגם בחדרים אחרים ולא עושים דבר בנוגע לשחקנים שמחכים ושצריכים את עזרתם"
    רוב הזמן במהלך היום המריצים נמצאים בלובים ותמיד זמינים ופעילים, לפעמים גם מריצים צריכים לעשות הפסקה מהמחשב או מהמשחק וסתם רוצים להנות עם חברים (המריצים לא רובוטים ולכן אי אפשר לצפות מהם שיהיו 7\24 בחדרי הפיקאפים ותמיד יהיו זמינים להריץ וכו').
    לגביי שאר ההודעה שרשמת אני ממש לא הולך לענות לך מכיוון שזה לא עניינך בכלל ומציע לך להתעסק אך ורק בעניינים שלך, את השאר תשאיר לנו.
    שיהיה המשך יום טוב,
    Subwoofer

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    07.03.2017
    שלום subwoofer הנכבד היני רוצה למיין שאפשר ליבדוק האם רדמין הוא afk או לא בעזרת לחיצה עליו ואז client conection info ואז רואים האם האדמין פה או לא וגם היני אומר זאצ מכך ששמעתי את זה פעמים רבות מאדמינים שלא שמים על שחקים (סליחה כל הביטוי)
    בתודה vandikopf
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    07.04.2017
    נכתב במקור על ידי vandikopf
    שלום subwoofer הנכבד היני רוצה למיין שאפשר ליבדוק האם רדמין הוא afk או לא בעזרת לחיצה עליו ואז client conection info ואז רואים האם האדמין פה או לא וגם היני אומר זאצ מכך ששמעתי את זה פעמים רבות מאדמינים שלא שמים על שחקים (סליחה כל הביטוי)
    בתודה vandikopf
    כנראה שלא הבנת את מה שאמרתי לגביי המריצים אז אני אסביר לך שוב.
    גם מריצים צריכים ורוצים לקחת הפסקה מהמשחק כדי סתם לשבת ולדבר עם חברים \ מריצים או לשחק משחק אחר, כי כמו שאמרתי המריצים הם לא רובוטים.
    אתה צריך להבין שגם להם יש חיים ולא תמיד הם זמינים להריץ משחק ואתה לא יכול להתייחס לפעמים ספציפיות שאתה רואה מריצים יושבים ב Pickup staff rooms ומדברים שם. לגבי זה שאתה אומר ש"אדמינים לא שמים על שחקנים", אתה שוב פעם זורק דברים לא רציניים לאוויר בלי שום בסיס.
    מקווה שהפעם הבנת.
    יום טוב.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    09.11.2016
    עיר
    בררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררר
    אחלה תשובה לאור .
    לגבי SHADI וvandi קיבלתם תשובה .
    1. אני שוב מחדד אני ולאור עושים את מרב המאמצים לשפר ולקדם את הפיקאפ מבחינת פעילות .
    2. אי אפשר לדרוש שהכל יהיה מושלם , לפעמים יש דברים שאינם מושלמים ואנחנו כאן כדי לטפל ולתקן אותם .
    3. התייחסתי למה שאמרתם , אני יעשה את כל מה שאני יכול כדי לעזור לכם השחקנים לתקתק משחק או לקבל יחס הוגן ושווה מהצוות !
    מקווה שהבנתם , אפשר לנעול .
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    13.03.2016
    עיר
    Haifa
    קיבלתם מענה, ננעל.
    המנהל הכי טוב לשעבר של התחרותי
    שתף ב-Google+

הרשמה