תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 9 מ 9
    הצטרף בתאריך
    15.06.2017
    שם המשתמש ב-Steam וקישור למשתמש: Lushen
    http://steamcommunity.com/profiles/7...scn=1497898931

קישור של הבאן ב-SourceBan:
    https://bans.vgames.co.il/csgo/bans#13662

שם האדמין שנתן את הבאן: top dwag

סיבת הבאן:אני לא מבין למה בסך הכל ניכנסתי לשרת וישר קיבלתי באן

התאריך שבו ניתן הבאן: 19.6.2017

הערות נוספות: לא מבין למה קיבלתי באן
    נערך לאחרונה על ידי Lushen; 19.06.2017 בשעה 22:55.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    15.06.2017
    נכתב במקור על ידי Lushen
    שם המשתמש ב-Steam וקישור למשתמש: Lushen
    http://steamcommunity.com/profiles/7...scn=1497898931

קישור של הבאן ב-SourceBan:
    https://bans.vgames.co.il/csgo/bans#13662

שם האדמין שנתן את הבאן: top dwag

סיבת הבאן:אני לא מבין למה בסך הכל ניכנסתי לשרת וישר קיבלתי באן

התאריך שבו ניתן הבאן: 19.6.2017

הערות נוספות: לא מבין למה קיבלתי באן
    ראיתי את הסיבה וואלה לא עשיתי כלום בסך הכל שיחקנו וממתי עיקוב ראונד זה באן זה לא פריקיליסט? מה שאני מבין מהבאן הסתמי הזה שאסור לשחק בגייל כי אתם סתם מגזימים בעונשים שלכם.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    19.10.2016
    קיבלת באן בדיוק בגלל הסיבה שרשומה בסורסבאן.
    עיכבת ראונד בכוונה יחד עם ידידך ספיישל(שקיבל גם הוא באן,אבל זה כבר נושא אחר).
    בכל מקרה, יש רקורד של העיכוב מצורף לבאן ואתה מוזמן לצפות ולהגיד לי אם עדיין לא הבנת למה קיבלת את הבאן.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    15.06.2017
    אוקיי סבבה הבנתי את הרעיון של שרת הגייל שרת עם מלא בעיות ובאגים שאף אחד לא מוכן לתקן ודרך לגרום לאדמינים לתת עונשים לשחקנים אני אשתף את הנושא הזה בפורום בשביל שאנשים נורמלים יבינו שלא צריך לשחק בשרת הגייל דרך אגב שאר השרתים מצוינים מבחינת תכנות והנהלה המשיכו כך
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    19.10.2016
    נכתב במקור על ידי Lushen
    ראיתי את הסיבה וואלה לא עשיתי כלום בסך הכל שיחקנו וממתי עיקוב ראונד זה באן זה לא פריקיליסט? מה שאני מבין מהבאן הסתמי הזה שאסור לשחק בגייל כי אתם סתם מגזימים בעונשים שלכם.
    כאשר העיכוב של הראונד נובע ממטרה אחת והיא לבזבז זמן לטרור שמתים(כי הם מרדו,אז עכשיו עליהם לחכות 15 דקות לפי "חוקי ספיישל" שגם אתה היית שותף להם לפי הרקורד) ולהרוס להם את חווית המשחק,תוך כדי עיכוב כל כך מוגזם של הראונד עד למצב שלטרור אפילו לא נשאר זמן לעשות אלאר ואתם אומרים לו, אתה תהיה VIP ראונד הבא!!!
    במצב הזה החלטתי שאני לא נותן פה פריקיליסט אלא באן וזאת ההחלטה שלי בין אם אתה מקבל אותה ובין אם לא.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    22.01.2017
    היי,
    כמו שהאדמין אמר קיבלת באן על עיכוב ראונד
    תוכל לעבור בחוקי השרת ולראות שאסור לעכב ראונדים בכוונה בשרת
    במידה ולא אהבת את שרת הג'ייל אף אחד לא מכריח אותך לשחק בו
    תחשוב טוב על הדברים שאתה אומר מכיוון שהם יכולים לעלות לך ביוקר (טיפ לחיים)
    אפשר לנעול.
    LordJerry - אחראי אדמינים.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    15.06.2017
    אם אתם לא רוצים שראונד יהיה 15 דקות למה בתכנות שלו הוא מוגדר 15 דקות ולא פחות אני אכתוב בפורום הכללי את כל הבעיות של הגייל בין אם אתם מסכימים איתם או לא ואני אתן לאנשים שיראו להחליט לבד אם לשחק או לא, אני בסך הכל מביע את דעתי מכייון שהשרת כבר לא שרת רציני לפי דעתי ולפי דעת רבים כמוני.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    15.06.2017
    מבקש שתורידו לי את הבאן מכייון שאני לא מתכוון לחזור לגייל בקרוב ואני כן רוצה לשחק בשרתים האחרים הרצינים יותר כמו arena casual fun ועוד...
    אני לא חוזר לגייל מכייון שאני מרגיש שזה הפך לשרת שהמטרה שלו לגרום לכמה שיותר אנשים לקבל עונשים על דברים שטותיים זה הפך למקום שילדים קטנים יכולים להוציא את העצבים שלהם על אנשים אחרים כמו ששמעתי בשרת" כל אחד חושב שהשרת שלו".
    חוסר הרצינות של השרת לפי דעתי עבר כל גבול ואינני רוצה לשחק בו עוד.
    ואני חושב טוב על הדברים שאני אומר גרי השרת שגדלתי עליו נהרס מול עייני ואתם נותנים לזה יד(התגובות שלי לא באו מכוונה לפגוע אני מביע את דעתי ועוד דעת רבים מלא שחקני עבר אומרים לי שהשרת מת אני לא אפרט בשמות).
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    26.10.2012
    עיר
    ראשון לציון
    דיברנו בפרטי נעול.
    שתף ב-Google+

הרשמה