תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 5 מ 5
    הצטרף בתאריך
    19.06.2017
    שם המשתמש המתלונן: rambin

שם האדמין: SlaterMan

סיבת התלונה: אתמול, אני וחבר טוב שלי שיחקנו קצת בביהופ, ואם אני לא טועה דיברו שם על ראנקים, אז החלטתי לספר בדיחה ולהגיד: ''הראנק שלי הוא גלובל דיליט יור גיים 2 שזה מתחת לסילבר (בדיחה גרועה אני יודע)'' ואז הוא חיפש את הסיבה הכי לא צודקת שהוא ייתן לי באן:''התחכמות ופרסום קהילה'' כאילו ברצינות, אני רק סיפרתי בדיחה ולא רציתי בכלל לפרסם קהילה, ולדעתי הוא סתם חיפש סיבה לתת לי באן(בנוסף הוא גם ביקש ממני להגיד את הבדיחה מספר פעמים שזה ישמע כאילו אני מפרסם). האדמין ישר נתן לי pban.

התאריך שבו הסיטואציה התרחשה: 18.6.2017

הערות נוספות: אני רוצה להגיד שאני רק רציתי לספר בדיחה ולא התכוונתי לפרסם קהילה או לעשות משהו שנוגד את ויגיימס. אני מקווה ש SlaterMan וכל האדמינים האחרים יבינו שלא הייתה לי כוונה רעה.

- - - Updated - - -

אדמין אתה רוצה שאני אוסיף קישור לבאן או שתבדוק בעצמך?
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    22.10.2016
    ערב טוב .

אתמול כשהיית בשרת אמרת את "הבדיחה" שלוש פעמים ברצף ולאחר מכן אמרתי לך להפסיק עם זה ולא לעשות שטויות אחרת אתה תקבל באן על פרסום קהילות
    בתגובה החלטת להיות ליצן והחלטת להגיד את זה שוב ולכן קיבלת את הבאן

הבאן שלך לא ירד ואתה מוזמן להגיש בקשה להורדה עוד שנה.

בברכה, שחר.
    -- מלך --

ברכות
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    19.06.2017
    להזכיר לך שאתה חפרת לי ואמרת: ''תגיד את זה שוב, תגיד את זה שוב'' וניצלת את זה שלא הבנתי בכלל על מה אתה מדבר.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    19.06.2017
    ממש לא אמרתי לי להפסיק
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    09.09.2012
    המנהל אמר לך להפסיק עם הדבר שאמרת והמשכת כדי להתגרות בו ולהתחכם, כרגע הבאן לא יורד, תוכל לחזור לבקש הורדת באן עוד חודש בגלל שזאת הפעם הראשונה שלך.
    ננעל.
    שתף ב-Google+

הרשמה