תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 4 מ 4
    הצטרף בתאריך
    18.06.2017
    עיר
    תנחש
    שם המשתמש המתלונן: superkong farmskin.com

שם האדמין:
    ✪CoolyCatFTW
    סיבת התלונה: התקמפרות במריו
    התאריך שבו הסיטואציה התרחשה:
    18-06-17 16:11
    הערות נוספות: הסיבה על ההתלוננות היא שהייתי afk במריו שבשרת הקומבט סרף ואפילו לא ידעתי שאני בתוך המשחק לאחר מכן בדקתי עם קיבלתי באן למה לא יכולתי להיכנס לסרבר ואני קולו שקיבלתי באןןןן ליוםםםם!!!!!!
    ומה הסיבה: התקמפרות במריו, ממתי להיות afk נקרא התקמפרות הייתי מבין עם הוא היה נותן לי קיק אבל ליום זו הגזמה ובתלונה זוו אני נותן את ההסבר שלי לבאן זה מה שלא יכולתי לעשות בגלל הבאן ואי יכולת להסביר לאדמין את המקרה.

ועכשיו נדבר על האדמין:
    ממתי נותנים בנים על afk?????
    גם אני לא יודע ומה שמעצבן עוד יותר הוא שלא נתנו לי אפילו הזדמנות להסביר את עצמי

תודה רבה יום נעים.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    31.12.2016
    אוקי שלום... אני האדמין שנתן לך את הבאן
    קודם כל אתה לא היית AFK!!! אתה רשמת בצאט!
    אחר כך אני אמרתי לך לצאת ואתה לא יוצא, נגיד ואם אתה AFK אז בשביל מה אתה הולך למריו? כדי להיות שם AFK?
    אתה לא צריך ללכת למריו ושם להיות AFK ...
    נערך לאחרונה על ידי CoolyCatFTW; 18.06.2017 בשעה 23:56.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    05.03.2017
    קיבלת תשובה מהאדמין שנתן לך את הבאן מומלץ להיכנס לחוקי השרת ליפני משחק שם רשום בפירוש שאסור להתקמפר במריו (גם לעמוד afk שווה ערך להתקמפרות במריו) לכן יש שם סייף זון וברגע ששחקן נשאר שם יותר מ30 זה מודיע לאדמינים ומחובתם במקרה והוא לא יוצא לתת לו באן וליום זה מוצדק מאוד ובמקרה הזה גם האדמין ביקש במפורש לצאת ואתה המשכת לכתוב והחלטת לא להקשיב אז תיסע בתוצאות מצורף קישור לחוקי השרת https://forum.vgames.co.il/showthread.php?t=1583601

אפשר לנעול
    נערך לאחרונה על ידי jumpingkangaroo; 18.06.2017 בשעה 19:17.
    איתי- אחראי אדמינים

סטים: http://steamcommunity.com/profiles/76561198320378732/

יום טוב
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    22.05.2016
    קיבלת תשובה מהאדמין וממנהל השרת,ננעל.
    שתף ב-Google+

הרשמה