תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 7 מ 7
    הצטרף בתאריך
    07.02.2017
    שם המשתמש : [email protected]

קישור לבאן : https://bans.vgames.co.il/csgo/bans#13540

שם האדמין שנתן את הבאן : abc

סיבת הבאן : שיחקתי בשרת הגייל ובחרו אותי לסיטי כשפתחתי תאים הטרור ניסה לעשות ביהופ בתא אחרי פתיחת התאים ואז הוא נתקע בדלת ויצא בדק (הוא היה בתא בריחה זה אומר שבכל מקרה הוא לא צריך לעשות ביהופ בתא) והוא כתב פרי קיל האדמין שאל אותי למה הרגתי אותו אני חשבתי שזה מישהו אחר שרץ אז אמרתי שהוא רץ חמש דקות אחרי זה קיבלתי באן לחצי יום ועל מה על פרי קיל (וזה לא פרי קיל בכלל).

בדמו תראו בדיוק מה אמרתי ותראו שזה מרד.
    דמו : https://vimeo.com/222008327

תאריך : 17.6

הערות : גם אם זה היה פרי קיל זה לא אמור להיות באן.

תודה מראש אפוקליפס
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    05.08.2015
    שלום,
    אפוקליפס,
    מי שרואים בריקורד היה גב בגלל שזה תא בריחה והחוקים היו שנפתחים תאים בדק לבידוד שנפתחו התאים הוא קפץ בתא שלו אבל יצא בדק ואז הרגת אותו הוא רשם !fk שאלתי אותך למה הרגת אותו ואמרת שהוא רץ פה כתבת שחשבת שהוא מישהו אחר אבל הוא לא היה קרוב אפילו למישהו שרץ את הבאן קיבלת על כך ששיקרת לאדמין עברת על החוק הזה של כלל השרתים:
    אסור לשקר לצוות בשום דרך שהיא גם לא בצחוק.
    ועל החוק הזה של שרת הג'ייל:
    אסור לשקר על FK או על VIP.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    07.02.2017
    תקשיב דבר ראשון הוא כן היה קרוב למי שרץ פשוט בזווית שלו מהרקורד לא רואים דבר שני למה הוא מנסה לעשות ביהופ בתוך תא בריחה גם אם הוא יצא בדאק זה לא משנה אני ראיתי אותו עושה ביהופ בתא בריחה אז הוא מת זה לא קרוב לפרי קיל
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    05.08.2015
    הוא לא עשה ביהופ בתא בריחה הוא עשה רק קפיצה אחת אבל אם לא הקצבתם זמן לצאת מהתאים או שהוא יצא לפני הזמן המוקצב אתה לא יכול להרוג אותו
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    07.02.2017
    טוב עד שענית לי כבר ירד הבאן ואם לא ראית הוא ניסה לעשות ביהופ ואתה גם לא מבין את העובדה שזה תא בריחה
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    22.01.2017
    הנושא יטופל, אפשר לנעול.
    LordJerry - אחראי אדמינים.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    26.10.2012
    עיר
    ראשון לציון
    1) אתה ממש לא מודע למה מצדיק באן ומה לא, כל עבירה על חוקים מאפשרת באן. זה כבר כמה פעמים שאתה אומר שטויחות כאלה בלי לדעת כלום ופעם הבאה שתעשה את זה אני פשוט אתעלם מהתלונה וינעל.
    2) הדמו שלך לא עובד ולכן כל מה שאמרת פה לא מוכח ואין מה לעשות עם זה. במידה ויהיה לך רקורד שרואים משהו בו תשלח PM לג'רי בפורום.
    נעול.
    שתף ב-Google+

הרשמה