תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 8 מ 8
    הצטרף בתאריך
    15.06.2017
    49. בזמן LR לT מותר להגיד חוקים רק אם הם לא נותנים לו יתרון על פני הCT.
    הרבה פעמים בזמן האלאר הרבה ילדים עושים קרב סכינים עם כמות חיים מסוימת שנותנת להם יתרון על פני הסיטי.
    לדוגמה קרב סכינים עם 94 חיים כאשר לטרור יש רונים שמורידים 94 חיים ולסיטי אין רונים.
    מצב זה הופך את האלאר למשהו חסר עיניין ונותן יתרון רב לטרור אשמח שתעשו משהו עם זה לדוגמה:
    להוריד את הרונים בזמן האלאר.
    לא לאפשר לשחקנים בקרב סכינים לשנות את החיים שלהם למתחת ל100.

אשמח לראות תגובות חיוביות ותומכות בנושא
    בתודה לושן.
    נערך לאחרונה על ידי Lushen; 17.06.2017 בשעה 13:13.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    08.05.2017
    צודק מה100 אחוז!!!!
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    21.09.2016
    כל הכבוד אני תומך בך אחלה של רעיון גם לי זה קורה ואני די הרבה פעמים CT
    אשמח אם יוסיפו את ההצעה הזאתי זה KOZMO
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    07.02.2017
    אי אפשר להוריד לנו את הרונים (ואני אומר לנו כי אני גם עושה את זה) אנחנו לא סתם משחקים מעל חמש שעות ביום בשרת הגייל אנחנו עבדנו קשה כדי להגיע רמות כאלה ברונים אם אתה לא מתאמץ להשיג רונים אז זה די בעיה שלך זה כל הקטע של הגייל החדש

[email protected]
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    25.05.2017
    עיר
    מודיעין
    דבר ראשון שהטרור מגיע לאלאר זה החוקים שלו והוא צריך להחליט אותם, לא אף אחד אחר. דבר שני, רונים זה דבר שנגיש לכל שחקני השרת מן הסתם שיהיו כאלה שיהיו להם רונים יותר חזקים. עם הטרור בוחר תחוקים האלה זאת החלטה שלו זה נותן לו יתרון אבל יתרון שגם אתה כסיטי יכול לממש. טרור שעושה את זה עושה את זה כדי להתקדם במשחק ולהשיג עוד כאש לשפר תרונים עם אתה גם תחשוב על זה שניה אתה תבין שהטרור רק מנסה להתקדם בגייל .
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    15.06.2017
    נכתב במקור על ידי hadaros12
    אי אפשר להוריד לנו את הרונים (ואני אומר לנו כי אני גם עושה את זה) אנחנו לא סתם משחקים מעל חמש שעות ביום בשרת הגייל אנחנו עבדנו קשה כדי להגיע רמות כאלה ברונים אם אתה לא מתאמץ להשיג רונים אז זה די בעיה שלך זה כל הקטע של הגייל החדש

[email protected]
    הורדת הרונות היא רק באלאר וזו אחת מין האפשרויות.

- - - Updated - - -

נכתב במקור על ידי ForEver85
    דבר ראשון שהטרור מגיע לאלאר זה החוקים שלו והוא צריך להחליט אותם, לא אף אחד אחר. דבר שני, רונים זה דבר שנגיש לכל שחקני השרת מן הסתם שיהיו כאלה שיהיו להם רונים יותר חזקים. עם הטרור בוחר תחוקים האלה זאת החלטה שלו זה נותן לו יתרון אבל יתרון שגם אתה כסיטי יכול לממש. טרור שעושה את זה עושה את זה כדי להתקדם במשחק ולהשיג עוד כאש לשפר תרונים עם אתה גם תחשוב על זה שניה אתה תבין שהטרור רק מנסה להתקדם בגייל .
    אחד החוקים של השרת כמו שרשמתי למעלה זה שאסור לעשות אלאר שנותן יתרון לכן הצעתי אפשרויות שנתונות לביצוע תתחילו לקרוא לפני שאתם סתם מגיבים תודה מראש
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    21.09.2016
    אתם מודעים לכך שזה לא ישנה כלום כי צריך היה לפתוח את זה ב "תלונות ועזרה" אז זה לא רלוונטי...
    בנוסף לכך הרונים לא ישמשו כל כך אם זה לא יהיה רק באלר כי קשה לנצל את הרונים במרד כשכל ה CT מכוונים עליכם עם נשקים...
    נערך לאחרונה על ידי fricodeli; 17.06.2017 בשעה 13:44.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    06.09.2009
    תודה על ההצעה.
    אנחנו נעשה דבר כזה - במקום לבטל את הרון של הדמג ב-LR, פשוט נוסיף את ה-RUNE של ה-HP כתוספת לכמות החיים שהטרור בחר.
    אם זה לא יפתור את הבעיה תפתח עוד אשכול ונחשוב כבר מה לעשות.
    העניין בטיפול בזה הרגע והעדכון יעלה לשרת בדקות הקרובות, תודה.
    שתף ב-Google+

הרשמה