תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 4 מ 4
    הצטרף בתאריך
    21.03.2016
    *צונזר*
    נערך לאחרונה על ידי SEXYDOG; 15.06.2017 בשעה 16:30.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    11.04.2011
    עיר
    כפר סבא
    היי שמי שחר shacharprof911 בקונטר לאחרונה לי ועוד אנשים רבים קשה להסתדר בשרתי הקהילה השונים עם הילדים הקטנים שמתגרים כל הזמן בנו ולבסוף כשאנחנו עומדים על שלנו ומבקשים מהם להרגע ולהפסיק גם אנחנו מקבלים עונש ,האדמינים לא תמיד עוזרים לנו(לא בקטע רע פשוט יש אדמינים שלא יודעים לטפל בדברים מסוג זה) אשמח עם תפתחו שרתי קלאבים נוספים לאנשים המבוגרים יותר מכייון שהתחומי עיניין שלנו שונים מהילדים הקטנים יותר.
    צח בבקשה תעזור לי ולקהילה ותיצור גם אזור טוב יותר לאנשים מאשר שרתים עם ילדים קטנים שצועקים ורק מקללים
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    22.02.2016
    עיר
    בביתי
    נכתב במקור על ידי ladygaga
    היי שמי שחר shacharprof911 בקונטר לאחרונה לי ועוד אנשים רבים קשה להסתדר בשרתי הקהילה השונים עם הילדים הקטנים שמתגרים כל הזמן בנו ולבסוף כשאנחנו עומדים על שלנו ומבקשים מהם להרגע ולהפסיק גם אנחנו מקבלים עונש ,האדמינים לא תמיד עוזרים לנו(לא בקטע רע פשוט יש אדמינים שלא יודעים לטפל בדברים מסוג זה) אשמח עם תפתחו שרתי קלאבים נוספים לאנשים המבוגרים יותר מכייון שהתחומי עיניין שלנו שונים מהילדים הקטנים יותר.
    צח בבקשה תעזור לי ולקהילה ותיצור גם אזור טוב יותר לאנשים מאשר שרתים עם ילדים קטנים שצועקים ורק מקללים
    בלש
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    26.10.2012
    עיר
    ראשון לציון
    נכתב במקור על ידי ladygaga
    יש תת פורום לזה (תת פורום תלונות) שאתה פותח את התלונה תביא דוגמאות או באיזה שרת זה קורה שנדע איך לטפל בזה...
    שתף ב-Google+

הרשמה